18 DEZEWEEK O VOETJES VAN DE VLOER Rubrieken Reizen Feestbeesten Dit weekend In 08 18 24 dit nummer Op de redactie verkeren we al weken in feest stemming. Want we maken een themanummer over feest. Collega Carin re gelt dat we 'joker des vader lands' Gerard Joling in een rollerdisco kunnen fotografe ren. Leo gaat op zoek naar mensen die van feesten hun beroep hebben gemaakt. Matthijs selecteert de beste partybestemmingen van Europa. En Cher en Ellen struinen winkels en internet af, op zoek naar de leukste cadeautjes. Het resultaat: ik wil direct mijn koffer pakken en naar Manchester of Ibiza vertek- ken. En van al die cadeautjes word ik me toch hebberig! Ook zie ik mezelf al rol schaatsen op de muziek van Saturday Night Fever. Schrijfster Ellen Deckwitz zorgt er met haar prachtige essay over hoe wij het leven moeten vieren voor dat ik weer met beide benen op de grond beland. Hopelijk raakt u door het lezen van dit magazine ook in feeststemming. coverfoto corné van der stelt magazine 3 V- I 04 Mijn weekend 15 Monica 39 Mijn ma 43 Den Blijker 62 David Arjan 63 Die van mij 45 Hans Avontuur 46 Europese partybestemmingen 29 Voor elke beurs Cadeaus, cadeaus en nog meer cadeaus 06 Doen 14 Luisteren 38 Kijken 41 Lezen 51 Puzzelen en tv-kijken Gerard Joling geeft zich helemaal 'Ik ben een aardige vent. Dat is mijn sterkste punt' Gangmakers Zij maken van een partijtje een knalfuif Een andere kijk Ellen Deckwitz viert het leven Chef Magazine REAGEREN magazine@persgroep.nl BVolg ons op Facebook wS f Printing. Naturally. Eco Print Center

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65