DverJedsri J? J? 24 FAMILIEBERICHTEN JiimEiirtJ A Iain Norman Bruce )orndia Qfeu O fïlensen tnq.nl lain Norman Bruce Ian Bruce You 're in my heart You're in my soul" Rod Steward Als bij mokerslag zijn wij getroffen door het plotse over lijden van Iain Bruce Iain kwam graag na werktijd nog een biertje drinken in 't Archief. Sprak met ons vol vuur over voetbal, zijn werk op de scheepswerf, zijn leven in Vlissingen en over zijn Newcastle. Hij was een bijzonder aangename gespreks genoot. Altijd met respect voor anderen. Vergat nooit zijn workingclass achtergrond. Fameus zijn zijn vertolkingen van nummers van Rod Steward. Zijn gitaar blijft stil. Betrokken en verbonden met de wereld en de mensen om hem heen en sterk verbonden met Anneke. We gaan hem missen. Nog groter zal het gemis zijn voor Anneke, de kinderen en kleinkinderen waar hij zo trots op was. Wij wensen hen alle kracht en liefde toe om dit grote verlies te kunnen dragen. He was in every inch a gentle-man. Namens iedereen van zijn "Archief-familie" Ramon Wilna en Ruud Janna Anthonia Cornelia Hamelink - Kik - Jenny - Goes: Koos Maranus Janna Johanna Koopman - Pantus - Annie - weduwe van Adriaan Koopman Groot is de leegte die zij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven Met diepe ontroering geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma 14 oktober 1941 f 24 november 2016 Jeannette en Erwin Menancio, Masciano René en Diana Raymond, Raoul, Romeo Gilberto, Ashanti, Giorgio Maurice en Dilukmali Ben Koelega De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 29 november om 14.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 14.25 tot 14.35 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. correspondentieadres Jazzroute 24,4337 XC Middelburg kijk ook op zaterdag 26 november 2016 Wij willen nog een ieder hartelijk dankzeggen vooralle cadeaus en telefoontjes, bloemen en kaarten die wij met ons 60 jarig huwelijk van u mochten ontvangen. W. Verhage J. Verhage-Walhout Nieuwstraat 12 4374 3D Zoutelande In plaats van kaarten. 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all... For the love of my life Anneke Intens verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van in de leeftijd van 62 jaar. Anneke Huiszoon Karl en Katie Iola-Grace Sabina en Martin Beau, Lara Roxanna KayDee, Malakai, Nijah Cynthia en Achmed Percy-'i 24 november 2016 Bloemenlaan 133, 4382 SK Vlissingen Op woensdag 30 november is het van 19.00 tot 20.00 uur mogelijk om afscheid van Iain te nemen in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Op donderdag 1 december zullen we hem om 14.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. We hopen dat u in zwart-witte kleding wilt komen; de kleuren van "zijn" club Newcastle United.... Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom 14 augustus 1954 Hebburn, UK: 25 november 2016 Sylvia en Jim Lynda en Ron Stuart Hayley en Andrew Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Wij verliezen in hem een fijne, betrokken en vrolijke collega en een gewaardeerd vakman. Wij wensen Anneke, familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Directie en alle collega's van Amels B.V. De Heer is mijn herder. Psalm 23 Dankbaar voor haar liefde en betrokkenheid nemen wij bedroefd afscheid van onze lieve moeder en oma sinds 27 november 2015 weduwe van Cornells Hamelink 30 oktober 1926 Wim, in liefdevolle herinnering 24 november 2016 Anneke en Paul Pieters - Hamelink Marieke, Luuk Koen Burgh-Haamstede: Jacqueline en Harrie van Rooijen - Hamelink Niels en Willemien Femke en Jimte, Teije Heinkenszand: Kees en Marjan Hamelink - Wiskerke Etienne en Saskia Marlou en Dennis Heinkenszand: Corine en Antoine Uitterhoeve - Hamelink Fleur Joyce Met dank aan de medewerkers van Allévo voor hun toegewijde zorg en aandacht. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 29 november om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en con doleance in de koffiekamer van het crematorium. Geen bloemen. Correspondentieadres: Rooseveltlaan 66, 4463 GK Goes Met verdriet moeten we afscheid nemen van een goede bure Wij wensen de familie heel veel kracht en sterkte toe. Cees Lievense en Suus Lievense-Minderhoud Verdrietig delen wij mee dat, na een lange en moeilijke periode van afnemende gezondheid, vredig en rustig is ingeslapen onze zuster, schoonzuster en tante 18 februari 1926 t 25 november 2016 Goes: J. J. Pantus Goes: C. Antonisse - Koopman Dordrecht: D. Koopman E. Koopman - Gortemulder Goes: Rinus Antonisse, executeur Wim Klaassen Wij bedanken de medewerkers van Ter Valcke, woning 405, voor de zorgzame begeleiding. Correspondentieadres: Anthony Edenlaan 31, 4463 JD E-mail: antonis@hetnet.nl Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 30 november om 13.15 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal om circa 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61