Re f) reiskatern.nl VANT CUSTOMER SERVICE COÖRDINATOR inninvn.COROOS.NL Leden voor de Cliëntenraad m/v Malta Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc O ?JO O COROOS Conserven B.V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en Iruitconserven welke zijn verpakt in blik, glas en kunststof. On tl er tie merknaam Coroos ol als private label leveren wij onze producten aan een groot aantal Europese grootwinkelbedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde BRC- en iFS-sys- temen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste pro do centen van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voornamelijk geïnvesteerd in hoogwaardige moderne bedrijfsap- paratuur. Oe structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en openheid. Momenteel zijn circa 420 mensen bij de onderneming in dienst. Fruit Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! 6 dagen (jaarwisseling) Vier de Jaarwisseling op MALTA Voor onze vestiging in Kapelle zijn wij op zoek naar een: De functie kan worden ingevuld door 1 fulltimer of 2 parttimers. De afdeling De afdeling Commerciële Binnendienst zorgt ervoor dat alle verkoopcontracten met klanten in binnen- en buitenland d.m.v. orders worden omgezet in vele dagelijkse leveringen aan de distributiecentra van onze klanten. De afdeling onderhoudt hiervoor dagelijks contact met retailers en transporteurs, maar ook met andere afdelingen binnen Coroos. De afdeling staat garant voor correcte facturatie, administratie en klachtenbehandeling. De Customer Service Coördinator rapporteert functioneel aan het Hoofd Commerciële Binnendienst en valt hiërarchisch onder de Commercieel Directeur. Daarnaast werk je samen met een team van 6 Medewerkers Commerciële Binnendienst. De functie Als Customer Service Coördinator ben je verantwoordelijk voor een optimale klanttevreden heid en het borgen van het bedrijfs- en merkimago. Dit doe je o.a. door: het ontvangen, beoordelen en behandelen van vragen en reclamaties van consumenten en retailers uit binnen- en buitenland. Om te zorgen voor een goed antwoord coördineer je het onderzoek, verzamel je alle relevante informatie en onderhoud je klantcontacten met verschillende afdelingen van onze retailers zoals consumentenservice, kwaliteitsafdelingen en inkoopafdelingen; het signaleren en analyseren van trends en ontwikkelingen en het initiëren van overleg om dit te bespreken; het verbeteren van de efficiency en kwaliteit van onze dienstverlening door het optimalise ren van bedrijfsprocessen; het rapporteren en analyseren van informatie en dit actief te delen met andere afdelingen en het management; het zorgen voor een correcte registratie en archivering; actief samen te werken met de afdelingen Quality Control (QC), Quality Assurance (QA) en Sales Management bij de opvolging van vragen en reclamaties. Jouw profiel Wij zoeken een communicatief vaardige collega die op een mensgerichte en sociale manier als betrouwbare gesprekspartner kan optreden voor onze klanten. Tevens beschik je over een assertieve, zelfstandige en flexibele instelling en ben je stressbestendig, ook in een soms hectische omgeving. Daarnaast voldoe je aan: HBO werk- en denkniveau in commerciële of administratieve richting; zeer goede beheersing van de Nederlandse, Engelse, Duitse en Franse taal in woord en geschrift; affiniteit met marketing en de levensmiddelenbranche relevante werkervaring op het gebied van customer service; Beheersing van Microsof Office; Commercieel inzicht. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Match? Reageer dan binnen 2 weken door ons een CV en een motivatie te sturen naar: MEDISCH SPECIALISTISCHE REVALIDATIE Revant is hét expertisecentrum voor medisch-specialistische revalidatie in West-Brabant en Zeeland. Samen met de revalidant werken wij professioneel, interdisciplinair en met toewijding aan eigen regie en zelfstandigheid; Revant biedt de kracht tot ontwikkeling. In verband met het ontstaan van 2 vacatures binnen de cliëntenraad (o.a. vicevoorzitter) zoekt Revant (8-10 uur per maand) De cliëntenraad van Revant geeft revalidanten de mogelijkheid inspraak te hebben in het beleid van de instelling. Als lid van de cliëntenraad heeft u als doel de belangen van de revalidanten en van Revant te waarborgen. Kunt u zich inleven in de belangen van de revalidant? Bent u geïnteresseerd in de gezondheidszorg in het algemeen en in het bijzonder de revalidatiezorg binnen Revant? Wij nodigen u uit om te kijken op onze website www.revant.nl voor meer informatie. Breda I Revalidatiecentrum Breda Breda I Centrum complex chronisch longfalen Goes I Kinderrevalidatie Reigerbos Goes I Revalidatiecentrum Lindenhof Terneuzen I Revalidatiecentrum De Wielingen k.wieringa@coroos.nl t.a.v. de heer KJ. Wieringa. Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de week kranten van de Persgroep Distributie. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? reclameverspreiding@persgroep.nl www.folderverspreidingpersgroep.nl DE PERSGROEP 'nederland De Persgroep Distributie is onderdeel van de Persgroep Nederland. Feesten, eten en drinken zijn factoren die een belangrijke rol spelen tijdens het traditionele Maltezer Ouden Nieuw. Tijdens oudejaarsavond, "New Years's Eve", zult u dan ook het beste van de Maltezer keuken te zien en te proeven krijgen. Malta is zelfs uitgeroepen tot de "gekste" feestbestemming van Europa tijdens deze feestdag. Uw verblijf U verblijft in het viersterren hotel Seashells Resort Suncrest in St. Pauls Bay op basis van halfpension. Wijn, bier, softdrinks water en koffie en thee zijn inbegrepen bij het diner. U kunt gratis gebruik maken van het binnenzwem bad, de sauna, jacuzzi en fitnessruimte. Inbegrepen: Vlucht Amsterdam-Malta v.v. met gerenommeerde luchtvaartmaat schappij Alle luchthavenbelastingen en veilig heidstoeslagen Transfer vliegveld-hotel v.v. 5 overnachtingen in een tweeper soonskamer met bad/douche/toilet in hotel Seashells Resort Suncrest St. Pauls Bay Informatiebijeenkomst 5 x ontbijt 4 x diner incl. wijn, bier, softdrinks, water, koffie en thee 1 x Silvester Gala Diner incl. wijn, bier, softdrinks, water, koffie en thee Gratis gebruik van binnenzwembad, sauna, jacuzzi en fitnessruimte Excursie3 Oude Steden pano ramatour" o.l.v. lokale Nederlands sprekende gids Alle excursies, transfers in comforta bele touringcar Toeristenbelasting Nederlandse reisbegeleiding gedu rende de hele reis Datum prijs p.p. 29.12.2016 03.01.2017 €895,- Prijs op basis van tweepersoonskamer. Toeslag éénpersoonskamer 95,00. Niet inbegrepen in de reissom maar eventueel facultatief bij te boeken diverse excursies (zie reisprogramma). Vertrek: 29 december 2016 6-daagse vliegreis Viersterren hotel Op basis van halfpension Incl. ga!adiner/-buffet Incl. één excursie De Maltezer archipel staat bekend om haar grote culturele rijkdom en archeologische schatten. Met een geschiedenis die meer dan 7000 jaar terug gaat en sterke invloeden heeft ondergaan van o.a. Feniciërs, Romeinen, Arabieren, Johannieter Ridders en Engelsen, is het niet gek dat Malta een culturele smeltkroes pur sang is geworden. Meer informatie en boeken: GavoorMaltanaaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/MT1608 of bel met Mondial Tours (053)484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 09.00-15.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com IYIOI1CIIQI IOUTS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 23