Varkensboeren boycotten 'jute' Sinterklaasactie Varkens in Nood Youfone lanceert eigen tv-pakket All Inclusive was nog nooit zo voordelig! £fl corendon E 21 geldig! J Y EXCLUSIEF HERFSTKORTING 4 Nu no 3 dagen De Nederlandse Vakbond Var kenshouders (NW) en LTO Var kenshouderij roepen hun achter ban op de zakken niet aan te ne men. „Door ze te bestellen, geven varkenshouders privégegevens en inhoudelijke informatie over hun bedrijfsvoering aan Varkens in Nood. Die informatie zou in de toekomst tegen varkenshouders kunnen worden gebruiken", zegt woordvoerster Caroline van der Plas van de NVV. Onzin, reageert directeur Hans Baaij van Varkens in Nood. „De enige informatie die we van var kenshouders vragen is hun adres om de zakken heen te kunnen stu ren, het gewenste aantal doeken en de vraag of ze ook bevestigings beugels nodig hebben. Op internet en in de telefoongids kun je het adres van elke varkenshouder vin den." Ook de agrarische groothan del die de zakken zou leveren is Nood tot nu toe heeft opgehaald, kunnen ruim 20.000 jute lappen worden gekocht, zegt Baaij. „Ho pelijk laten de boeren die zich al hebben aangemeld, zich niet op de kast jagen door hun vakbond." Met jute zakken kunnen zeugen hun natuurlijke drang om een nestje te bouwen uitleven. De big getjes slapen vervolgens op een ondergrond die zachter is dan be ton en die naar hun moeder ruikt. NVV en LTO benadrukken dat ze daar niet tegen zijn. „Veel varkens houders gebruiken al jute zakken of ander nestmateriaal. Varkens houders zien daarin een meer waarde voor het welzijn van hun zeugen, biggen en vleesvarkens." onder druk gezet en werkt niet meer mee, zegt Baaij. „Het is van de gekke dat NW en LTO onze ac tie boycotten. De dieren zijn daar de dupe van." Met de donaties die Varkens in Abonnees krijgen bovendien toegang tot het video on demand platform van Huawei waarop vele bekende series te zien zijn, zoals The Walking Dead. De ambities van Youfone zijn hoog: de provider mikt komende drie jaar op 200.000 klanten, zegt directeur/eigenaar Valen- tijn Rensing. De nieuwe propositie is ge richt op jongvolwassenen en millenials tussen de 18 en 39 jaar. „We bieden een live-app voor op de mobiel en tablet en onder steunen de tv-platforms van Ap ple en Google, ook hebben we een setup box." Het nieuwe product lijkt en- giszins op KNIPPR, de deze zo mer door T-Mobile gelanceerde online tv-dienst mobiel waar klanten ook hun pakket groten deels naar eigen inzicht kunnen kiezen. Verschil is dat KNIPPR al leen livetelevisie betreft. Volgens Youfone heeft televisie de toekomst, waarbij het om con tent draait. „Met name de series en programma's die exclusief te zien zijn, zeker voor jongeren", stelt Rensing. Hij belooft topseries, i Directeur Rensing belooft topseries, maar kan alleen nog niet zeggen welke dat zijn maar kan alleen nog niet zeggen welke dat dan zijn. „Naast Hua wei praten we nu met Opera TV. Verder zijn we vergaand in gesprek met Viacom, Discovery en Fox." Youfone, dat in 2oro nog failliet ging, groeide afgelopen jaren uit tot een van de grootste sim only-pro- viders en heeft momenteel enkele honderdduizenden klanten. De telco heeft geen eigen netwerk, maar maakt gebruik van het net werk van KPN. Het goedkoopste tv-pakket dat Youfone lanceert gaat waarschijnlijk iets onder de tien euro kosten. Een klant mag dan met maximaal vier gebruikers op verschillende apparaten televisie kijken Antalya Grand Park Lara OrkHrkik All Inclusive Antalya Miracle Resort kkkkk Ultra All Inclusive corendon.nl @023 75106 06 zaterdag 26 november 2016 GO Varkenshoudersorganisaties NVV en LTO waarschuwen boe ren om niet mee te doen aan de Sinterklaasactie van Varkens in Nood. Die haalt sinds deze week geld op om jute zakken te schenken aan varkens. Voor zwangere zeugen fungeren die lappen als nestelmateriaal. Annemieke van Dongen Amsterdam Jute zakken worden gebruikt als nestmateriaal voor varkens. Met het opgehaalde geld kan Varkens in Nood ruim 20.000 jute lappen aanschaffen. Sim-only aanbieder Youfone mengt zich in de televisie markt, samen met het Chi nese Huawei. Vanaf maart 2017 gaat het telecombedrijf abonnementen aanbieden waarbij de klant geheel zelf zijn zenderpakket kan samen stellen. David Bremmer Rotterdam interzon in Turkije e50 T. TT rp>—*»---l|F 8 DAGEN NU VANAF 200 meter van het privé zandstrand Zwembad (verwarmd) Gratis wifi bij de receptie Buffet- a-la-carterestaurant Spa S Wellness Center Beoordeeld met een 8.2 8 DAGEN NU VANAF VERTREK DECEMBE Zeer populair hotel aan de Lara-strook Direct aan het strand Diverse bars In de lobby en op de kamers gratis wifi Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en reserveringskosten per boeking. Prijzen zijn exclusief Herfstkorting (per boeking). Druk- en zetfouten voorbehouden. Wellness (binnenbad verwarmd in de winter) Beoordeeld met een 8.5

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 22