uigTf)^ X COLOFON Familieberichten Inez Verdooren Colinda van Damme Cees van den Dries kijktip fDensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 27 Annie Bijnagte Suus Blaakman - van Opdorp ór/tr/ ALOUISIUS GEENSEN Leen Guiljam Lucie Emma de Smit-Sutin Ingeborg Dankaart-Bruggeman Frans de Feijter zaterdag 26 november 2016 Nooit meer... haar blik, haar stem, haar gebaar nooit meer... dat alles zo behorend bij haar. Dank voor al uw medeleven na het overlijden van onze mam, schoonmoeder en oma Annie. Suze en Sjaak de Hullu- Palmen Peter en Patricia, Esmay Annelies en Klaas Nieuwvliet, november 2016 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen hebben meegeleefd na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, oma en overgrootmoeder De vele kaartjes, een handdruk, een gesprekje, het was hartverwarmend. Hiervoor onze hartelijke dank. J.J. Blaakman Marianne en Miel Sandra en Marcel Klein- en achterkleinkinderen Breskens, november 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en opoe Axel, november 2016 zeggen wij u hartelijk dank. Kees en Anneke Kaijser-van den Berge klein- en achterkleinkinderen Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor de kaarten en telefoontjes bij het overlijden van Rudi, Ralf, oom en tante en neven en nichten. Sluis, november 2016 Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve papa, opa en overgroot opa. Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Paula Geensen- van Gassen, kinderen en kleinkinderen. Heikant, 26 november 2016. Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een bijzonder mens Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst, en wat zijn wij dankbaar voor de belangstelling, de vele kaarten en telefoontjes. Het is voor ons een troostrijke gedachte dat Leen in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Een speciaal woord van dank gaat uit naar dagbesteding 'De Lelie' van Curamus, het team van de Thuiszorg Vogelwaarde, huisartsenpraktijk Zaamslag en afdeling IC van het ZorgSaam Ziekenhuis in Terneuzen. M.J.J. Guiljam-de Waard Marion en Eddy René en Mirjam - Julian, V Angeleen Vogelwaarde, november 2016 Langs deze weg willen wij u danken voor de warme belangstelling, medeleven en vele kaartjes die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootoma. Wij hebben dit erg op prijs gesteld. Charel de Smit Kinderen, klein en achterkleinkinderen. IJzendijke november 2016 Een woord, een gebaar of een kaart doetje zo goed. Wanneer je iemand die je zo lief hebt, missen moet. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Nina Lisette Lucien Sandra Pol Leslie Oostburg, november 2016 Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden, maar de steun die wij kregen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en liefste mama geeft ons kracht om weer samen verder te kunnen gaan. We danken u hartelijk voor alle lieve woorden, kaartjes, bloemen, steun en medeleven. Toon en Sophie Dankaart Wij willen iedereen heel hartelijk dankzeggen voor het medeleven aan ons betoond na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan. Familie van den Dries Driewegen, november 2016 Langs deze weg willen wij u danken voor uw medeleven, de warme belangstelling en de vele kaartjes die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Saar de Feijter-de Feijter kinderen en kleinkinderen Terneuzen, november 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 166