üvarJsdöf) 26 FAMILIEBERICHTEN O Johanna Cornelia Weststrate - Harinck O Illens9nlinq.nl Jo Allefs Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze broer en oom weduwnaar van Maria de Kind Sintjansteen, 21 januari 1932 f Terneuzen, 23 november 2016 Familie Allefs Familie de Kind Correspondentieadres: Frank Allefs Dorpsstraat 54 4569 AK Graauw Dinsdag 29 november heeft u vanaf 13.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen van Jo in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst, waarna om 13.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Gaarne schriftelijke condoleance. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. Janna Anthonia Cornelia Hamelink - Kik - Jenny - Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de schoonvader van onze mede-directeur Jack van Dalen Wij wensen zijn vrouw, Davy, Mandy, Nikki en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe, om dit zware verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Invent Office &ICT BV Madalco Media BV Terneuzen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jack van Dalen Echtgenoot van onze collega Myriam en vader van onze collega Nikki. Wij wensen hen en de familie veel sterkte toe met dit verlies en zullen er voor jullie zijn. Namens al jullie collega's van de teams wijkverpleging: Zuiderpark/ Hoek-Biervliet/HC Zuid/ Hospice, ZorgSaam Thuis Zeeuws-Vlaanderen Judith Celina Germaine Buijsse Afscheid nemen is alle mooie herinneringen meedragen. Wij zijn verdrietig dat we te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa Oostburg Johan Verhulst echtgenoot van Lykera van Kouteren Oostburg, 22 augustus 1938 Terneuzen, 24 november 2016 Oostburg: Lykera Verhulst-van Kouteren Oostburg: Veronique Voorhout: Brian en Marlies Anne, Stefen joep Melkweg 38 4501GK Oostburg We nemen samen afscheid van Johan op woensdag 30 november 2016 om 15.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voor wie Johan de laatste keer wil groeten, is er op dinsdag 29 november tussen 19.00 en 19.30 uur de gelegenheid in het mortuarium van het ZorgSaam ziekenhuis te Oostburg Met dank aan en waardering voor: de dokters en het personeel van het ZorgSaam ziekenhuis De Honte te Terneuzen, zijn huisarts Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, maar wel afscheid willen nemen van Johan, zijn uiteraard van harte welkom. Enkel schriftelijk condoleren. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Hoop is een lichtje in je hart dat vandaag moed geeft en morgen kracht Met veel verdriet en in liefde gedenkend, is na een kortstondige ziekte overleden onze lieve mam en oma Kloetinge - Janny - weduwe van Jan Weststrate in de leeftijd van 82 jaar. 's-Gravenpolder: Jacqueline Roel Jeffrey Tamara, Mack, Dexx Lindsay Yannik Goes: Angelique Alex Esra, Luka, Stan 20 november 2016 Correspondentieadres: Populierenstraat 64, 4431 CK 's-Gravenpolder. Volgens haar wens, hebben wij onze mam en oma in besloten kring begraven. zaterdag 26 november 2016 De Heer is mijn herder. Psalm 23 Dankbaar voor haar liefde en betrokkenheid nemen wij bedroefd afscheid van onze lieve moeder en oma sinds 27 november 2015 weduwe van Cornelis Hamelink 30 oktober 1926 Wim, in liefdevolle herinnering 24 november 2016 Goes: Anneke en Paul Pieters - Hamelink Marieke, Luuk Koen Burgh-Haamstede: Jacqueline en Harrie van Rooijen - Hamelink Niels en Willemien Femke en Jimte, Teije Heinkenszand: Kees en Marjan Hamelink Etienne en Saskia Marlou en Dennis Wiskerke Heinkenszand: Corine en Antoine Uitterhoeve - Hamelink Fleur Joyce Met dank aan de medewerkers van Allévo voor hun toegewijde zorg en aandacht. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 29 november om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en con doleance in de koffiekamer van het crematorium. Geen bloemen. Correspondentieadres: Rooseveltlaan 66, 4463 GK Goes Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest Omringd door de mensen die haar het meest nabij waren, is voorzien van de Zalving der zieken, in alle rust overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgroot-oma sinds 29-2-1992 weduwe van Johannes Franciscus Calon Biervliet, 4-5-1927 t Terneuzen, 24-11-2016 Philippine Frits en Rita Calon-Doolaege Esther en Wesley Elin Marieke en David Teun, Lotte Clinge Marian Calon Correspondentieadres: Spanjaardsweg 4 4553 PA Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 29 november om 14.00 uur in de Emmauskerk aan de Alb. Thijmstraat in Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaats vinden. Alleen schriftelijke condoleance. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 165