Communicatie medewerker (M/V) CjföOyy Directeur voor de Zeeuwse Milieufederatie Word jij onze nieuwe collega? Om groot te kunnen worden moet je het kleine goed doen. Wij zoeken een nieuwe collega Operations Manager (m/v) www.bowterminal.nl BOER&CROON Executive Search zoekt Inspirerende, ervaren en resultaatgerichte leider voor een mooi en duurzaam Zeeland! Het dienstverband is voor 24-32 uur per week. Hands-on Operationeel aansturend Communicatief sterk Overtuigend Kijk voor meer informatie op: Terminal Zorgstroom is op zoek naar: Helpenden Zorg Welzijn Verzorgenden IG Verpleegkundigen Ga naar www.zorgstroom.nl/vacatures en solliciteer! T 0118 - 68 40 00 E hrm@zorgstroom.nl zorgstroom.nl Nu slechts 12,50 De ZMf staat voor de kwaliteit van het Zeeuwse landschap, waaronder de kust en de Deltawateren, en het aanjagen van de transitie naar een circulaire en duurzame economie. Afhankelijk van de situatie heeft de ZMf een ontwikkelende en een beschermende rol, in de wetenschap dat zij 26 natuur- en milieuorganisaties vertegenwoordigt. Het is een zichtbare en maatschappelijk relevante positie in een dynamisch en spannend speelveld tussen overheid, maatschappelijke organisaties, bedrijven en vele andere stakeholders. Het volledige profiel staat op onze website. U kunt uw CV en motivatie richten aan Annelore Ficq (a.ficq@boercroon.nl, 06 - 3037 1270). Meer informatie: www.boercroon.nl Zeeuwse Gronden is een geestelijke gezondheidszorg instelling voor mensen met een ernstige psychiatrische aandoening. Zeeuwse Gronden heeft woonlocaties in Terneuzen, Axel, Hulst, Middelburg, Ovezande en Sas van Gent. De komende jaren zal er verdere uitbreiding zijn naar andere gemeentes in Zeeland. Wij zijn op zoek naar een: Functieomschrijving: De communicatie medewerker weet op een heldere en enthousiaste manier de activiteiten en doelstelling van Zeeuwse Gronden overte brengen, zowel intern: cliënten, familie en medewerkers, als extern: samenwerkingspartners en de burgers van Zeeland. Hebjij: Een perfecte beheersing van de Nederlandse taal; Beheersing van het Engels (mondeling/schriftelijk); Kennis van andere talen (Frans, Spaans, Duits) is een voordeel; Ruime ervaring en in het bezit van vaardigheden in de toepassingen en mogelijkheden van social media (website, Facebook, Twitter); Een heldere visie over hoe een ambitieuze zorginstelling voor het voetlicht te brengen. Dan bieden wij jou: Een unieke, mooie werkplek in Zeeland; Enthousiaste, gemotiveerde collega's en cliënten; Een salaris conform de cao GGZ (salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding). Ben je geïnteresseerd? Ben je geïnteresseerd in de bovengenoemde functie? E-mail jouw motivatiebrief en Curriculum Vitae voori7 december naar de heer J. van Blarikom, janvanblarikom@zeeuwsegronden.nl Voor meer informatie kun je ook kijken op www.zeeuwsegronden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Breakbuik Offshore Wind Terminal Koop het boek in één van de 20 winkels of bestel hem op www.PZC.nl/kustmarathonboek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 14