Speciale Feestdagen' actie' OP=OP Boeken bestellen via www.blz.nl. Kijk voor een Blz.-boekhandel in de buurt op www.blz.nl Boek bestellen via blz.nl GRATIS bezorging GRATIS cadeau verpakking Maak kans op een uniek gesigneerd exemplaar: kijk op www.blz.nl voor deze actie SIMONE VLUGT Zolang de voorraad strekt Juliana Jolande Withuis Een intieme en indrukwekkende levensgeschiedenis van een geliefde koningin en een portret van een veelbewogen eeuw. Niet eerder verscheen een zo uitgebreide biografie van Juliana. Biografe en sociologe Jolande Withuis kon haar werk baseren op brieven en ander nooit eerder gepubliceerd materiaal. Gebonden 39,99 Ook als ebook Orphan X Gregg Hurwitz Als kind werd Evan Smoak geselecteerd voor het Orphan-project, een officieel niet bestaand trainingsprogramma voor sluipmoordenaars binnen de Amerikaanse geheime dienst. Evan was de allerbeste: Orphan X. Tot hij verdween. Nu zet hij zijn vaardigheden in om hen te helpen die zich tot niemand anders kunnen wenden. Paperback 19,99 Ook als ebook Toen het donker werd Simone van der Vlugt Toen het donker werd toont de duistere kant van onze samenleving, maar ook hoe gemakkelijk het is om als doodgewoon gezin ineens in de criminaliteit te belanden. En om steeds meer grenzen te overschrijden. ★★★★★'Tot de allerlaatste zin spannend, ijzersterk.' - De Telegraaf Paperback 19,99 Gebonden 24,99 Ook als ebook en dwarsligger® Born to run Bruce Springsteen De afgelopen zes jaar heeft Springsteen vol overgave zijn levensverhaal geschreven. Born to Run is meer dan de memoires van een legendarische rockster. Dit boek is voor werkers en dromers, voor ouders en kinderen, voor lovers en loners, artiesten en freaks, voor al die fans die Bruce en zijn muziek hoog hebben zitten. Paperback 25,00 Ook als ebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 104