Een weldadige ontdekking- 'Eenmaal in Elysium kon ik mijn angst prima loslaten.' B Een dagje wellness bij Elysium advertentie 2 Wist je dat. Je 82 Van de tijd bedekt bent met een badjas of handdoek? '2i2 Vier op de vijf Nederlanders hebben zichzelf nog nooit een heerlijk dagje wellness gegund. Eén van de belangrijkste redenen is 'bekenden tegenkomen'. Voor Renate en Jacqueline was dat ook een hoge drempel. Toch probeerden zij het en nu zijn ze helemaal om... '^DagjeWellness.nl Renate Steehouwer (32), bewegingsconsulent voor de gemeente Rotterdam, woont in Barendrecht. Is met Jacqueline vandaag voor het eerst naar sauna- en wellnessresort Elysium in Bleiswijk geweest. Jacqueline van der Steen (31), pedagogisch medewerker bij een buitenschoolse opvang, woont in Barendrecht. Vindt een dagje wellness een fijne manier om te ontspannen, maar is wel bang om bekenden tegen te komen. Een derde van de Nederlanders bang is om bekenden tegen te komen? DAGJEWELLNESS.NL Een Dagje Wellness vnplt als ppn Hagjp uakantip en is dé manier om weer helemaal op te laden. Ben je nog nooit in een wellnessresort geweest? En wil je meer weten over een Dagje Wellness? Op www.DagjeWellness.nl is alle informatie te vinden voor je eerste keer wellness. DagjeWeLlness.nl is een initiatief van: ELysium, Zwaluwhoeve, Veluwse Bron, SpaPuur en SpaSense. En, nog bekenden tegengekomen? In koor: "Nee, gelukkig niet!" Is dat wel eens gebeurd? Jacqueline: "Ja, één keer, toen ik samen met mijn man was. Er is natuurlijk aLtijd een kleine kans datje een bekende tegenkomt, zeker als je in de buurt van je woonplaats naar een wellnessresort gaat. We hebben toen maar gewoon benoemd wat iedereen dacht: 'Gek hè, om elkaar hier zo te zien!' Daarna was het ongemak weg." Renate: "Ik ben daar iets minder bang voor dan Jacqueline, maar bij elk bezoek is het een paar minuten spannend in het begin. En hop, daarna trek je die badjas aan en ga je gewoon! Omdat iederéén bloot is, is het al snel niet meer raar. Niemand kijkt naar elkaar en zelf ben ik er ook niet mee bezig. Bovendien heb je zo'n 82 procent van de dag een badjas aan, of een handdoek om je heen." Hoe ging het vandaag? Jacqueline: "Eenmaal in Elysium kon ik mijn angst prima loslaten. Er hangt daar een heel ontspannen sfeer. Daar werd ik zelf ook ontspannen van." Renate: "Het complex is ruim en ligt midden in de natuur. Daardoor had ik het gevoel even helemaal weg te zijn uit de stad, ook al ligt het relatief dichtbij. Ook fijn om van zo veel verschillende faciliteiten gebruikte kunnen maken." Hadden jullie een favoriet? Renate: "Ue Havana sauna was de eerste waar we in gingen. Die viel meteen op; er hangt een Cubaanse sfeer en je hoort Caribische muziek. Jacqueline en ik zijn tien jaar geleden op vakantie geweest in Midden-Amerika. Zodra we voet in die ruimte zetten, waren we meteen weer even terug. Muziek in een sauna was nieuw voor mij. Stilte geeft-rust, maar muaiek kan dat ook doen. Zeker als het herinneringen oproept aan een fijne zomer." Voor herhaling vatbaar? In koor: "Zeker!" Jacqueline: "Ik ga te weinig. Veel te weinig! Een dagje wellness is helaas lastig te plannen: we hebben allebei kinderen en een druk werkend leven. Maar als we er zijn, zeggen we altijd tegen elkaar: 'We moeten dit vaker doen!' We moeten er gewoon tijd voor vrijmaken."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 102