DyarJaden 14 FAMILIEBERICHTEN A V Peter Dingemanse Peter Dingemanse Jack van Grol Prof. dr. Henricus Lambertus Franciscus Saeijs O fïlensen inq.nl Laurens Adriaan den Boeft - Leo - Leo den Boeft Jan Ars Peter Dingemanse Leo den Boeft 4 Vw Willem den Hollander kijk ook op dinsdag 22 november 2016 U wijst mij de weg naar het leven: overvloedige vreugde in uw nabijheid, voor altijd een lieflijke plek aan uw zijde Psalm 16ïi Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man en onze liefhebbende vader echtgenoot van Mariëtte van Damme Middelburg, 28-01-1962 t Axel, 20-11-2016 Mariëtte den Boeft-van Damme Stefan Marnix Tinusen Dorus## Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HMTerneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 25 november om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in lDe Halle', Rooseveltlaan ia te Axel. Donderdag 24 november is ervan 19.30 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Leo te nemen in het mortuarium, Westsingel 3a te Axel. Onze dank gaat uit naar Dr. van Malderen en ZorgSaam Thuis Axel voor alle goede zorgen. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. Diep verdrietig, maar in het besef dat hij het einde als een bevrijding beschouwde, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Paul en Nel van Damme Ariënne en Kees Smallegang-van Damme Jan-Kees en Marianne Henriëtte en Klaas Breukel-van Damme Emma en Paula Denise van Damme Bente en Janna Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Familie Ars Borssele, 20 november 2016 Enige en algemene kennisgeving. Zo plots ben je van ons heen gegaan. Wat in onze herinnering blijft is jouw gelach. Je genoot van het leven. Bedankt voor alles wat je hebt gegeven.... Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet nu plotseling uit ons midden is weggerukt onze lieve papa en man 15-03-1963 1 17-11-2016 Erica Dingemanse - de Wilde Enikör Portia Mortierestraat 14, 4335 CX Middelburg We zullen in besloten kring afscheid van Peter nemen. Vrijdag 25 november van 13.00 tot 15.00 uur willen we Peter herdenken in de Schouwburg te Middelburg. Tevens heeft u dan de gelegenheid om schriftelijk te condoleren. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Zijn enthousiasme, vriendschap en warmte zullen wij missen. Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval is onverwachts overleden onze collega en werkgever Hij was een goede collega en vriend, die altijd bereid was iedereen met raad en daad bij te staan. Wij leven mee met Erica, Enikör, Portia, overige familie en vrienden en wensen hen veel sterkte. Berend Haan en Paul-Bas Bouman Puur Culinair Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom We zullen hem missen. Ko en Corrita den Boeft Remco en Marianne Suzanne Andrea Mark Ad en Lynn den Boeft Laura Martha De herinnering aan de fijne samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij zijn geschokt door het geheel onverwachts overlijden van onze collega Met hart en ziel heeft Peter zich samen met zijn team vele jaren ingezet om een succesvolle horeca- voorziening in onze theaters te realiseren. We zullen Peter erg missen. Wij leven mee met zijn vrouw Erica, zijn dochters Enikör en Portia, overige familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers Schouwburg Middelburg, Theater de Mythe Goes en Scheldetheater Terneuzen 0 ufct'""'! {lïOt 9 f 0***^ je rtK>> J je. 2® *3 Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan hem, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vriend. Tiny Schroevers Marja Paul Richard, Jacqueline, Nick, Kevin Maud ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hij verkoos zijn eigen weg te gaan.. Eindelijk rust. Breskens, 3 november 1966 Woerden, 19 november 2016 Kyerra van Grol Inge Jansen Familie van Grol Correspondentieadres: Seringenstraat 11 4511 GJ Breskens Het afscheid vindt in besloten kring plaats. ANTE OMNIA AQUA Na het leven ten volle te hebben geleefd is, omgeven door zijn gezin, in alle rust ingeslapen onze lieve, eigenzinnige echtgenoot, (schoon)vader en opa Henk. Oud-Hoofdingenieur-Directeur van Rijkswaterstaat Zeeland Officier in de Orde van Oranje-Nassau Sanga-Sanga Dalam 25 augustus 1935 t Roosendaal 17 november 2016 Mieke Saeijs-de Graaf Astrid en Robert Swaak-Saeijs Adriaan, Anna, Marijn en Sarah Henk Saeijs Marije Saeijs en Ferdinand Kools Matilda, Elliot en Isabel Geesje Saeijs en Remko Schepel Samuel Correspondentieadres: condoleance@henksaeijs.nl De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 25 november 2016 om 11.30 uur in de St. Antonius Abt kerk, Scheveningseweg 233, 2584 AA te 's-Gravenhage. Voorafgaand aan de dienst zal er vanaf 11.00 uur gelegenheid zijn om de laatste eer te bewijzen. Terwijl wij als gezin Henk naar zijn laatste rustplaats brengen, bent u van harte welkom voor koffie of thee in The Hague Marriot, Joh. de Witlaan 30, 2517 JR te 's-Gravenhage. Vanaf 14.00 uur willen wij daar graag het glas met u heffen om Henk's leven samen te vieren. Bloemen kunnen worden bezorgd bij het mortuarium St. Elisabeth, Gasthuisstraat 4, 4661 JG te Halsteren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 80