Den Hamer terug naar T erneuzen Ski-Snowboardbeurs Succes voor Huiden VINTERSPORT tube WOT zat. 3 Dec. VMssinqen IE AMATEUR SPORT eenmaal weer gaat beginnen." De internationaal chauffeur doet zijn werkzaamheden niet om van huis te zijn. Hij ziet het als een soort plicht. „Zo ben ik opge voed. Wanneer je gasten ont vangt, moet alles netjes zijn. Zo iets gebeurt niet vanzelf. Daarom sta ik geregeld met een schop en bezem in de hand. Als ik later eventueel kleinkinderen krijg, wil ik dat ze hier bij Olympia kunnen hockeyen." Hoe de toekomst van de Terneu zense hockeyclub eruit gaat zien, durft Van der Peijl nog niet te zeg gen. Hij zal in ieder geval zijn In de zomervakantie vraag ik mijn vrouw een vakantie buiten de regio te plannen steentje blijven bijdragen. „Er lig gen weer nieuwe uitdagingen te wachten. Binnen vijfjaar moet het kunstgrasveld vervangen wor den. Het zal een flink karwei wor den om de benodigde centjes bij elkaar te krijgen." Het winnen van de geldprijs die aan de verkiezing 'Clubheid van de Amateursport 2016' verbonden is, zou in dat kader een enorme opsteker zijn. De Terneuzenaar strijdt op 30 november met veer tien andere supervrijwilligers - die de titel in de regio's van ande re Persgroep-titels hebben vero verd - om die prestigieuze eretitel en de hoofdprijs van 10.000 euro voor zijn club. TERNEUZEN Zondag-derde klasser Terneuzen hoopt na de winterstop over Bert den Ha mer te kunnen beschikken. De middenvelder speelt momen teel nog voor KW Zelzate, maar heeft de Belgische club la ten weten dat hij tijdens de winterstop vertrekt. Den Hamer kan bij de eer- ste-provincialer niet meer op een basisplaats rekenen en hoopt bij Terneuzen wel weer wekelijks aan voetballen toe te komen. De middenvelder, die ook centraal achterin uit de voeten kan, is nu aan zijn der de seizoen bezig bij Zelzate. In de zomer van 2014 kwam hij over van Kloetinge, waar hij slechts één seizoen speelde. Daarvoor droeg Den Hamer al het shirt van Terneuzen. Onder trainer Diederik Hiensch, later ook zijn coach bij Kloetinge, promoveerde Den Hamer in 2011 met Terneu zen naar de eerste klasse. Op dat niveau hield de ploeg het slechts één seizoen vol. Omdat het in het geval van Den Hamer om een internatio nale overschrijving gaat, kan hij tijdens de winterstop de overstap maken naar Terneu zen. Zat. 26 Nov. Zon. 27 Nov^ 11:00-16:00 U kunt met (3 betalen! TILBURG Tafeltennisser Arjan Huiden heeft bij de junioren het A-ranglijsttoernooi in Tilburg op zijn naam geschreven. De zeven tienjarige inwoner van Zoeter- meer, uitkomend voor TTC Mid delburg, versloeg Ruan Greyling in de eindstrijd. Huiden komt in doorgaans met het eerste team van TTCM uit in de eerste divisie. Ook zijn clubgenoot Jonathan Claus presteerde uitstekend in Til burg. Hij begon met een 3-0- en 3-1-overwinning voortvarend aan het evenement, maar trof in de strijd om een finaleplaats in Milo de Boer een sterkere tegenstander. Claus sloot het toernooi nog wel af met een zege en werd derde. dinsdag 22 november 2016 CLUBHELDEN VAN DE pzc.r^clubhelden p^u.i^uiuuiiei het voor volgende generatie PZC-clubheld Joris van der Peijl, op de foto omringd door enkele jeugdspeelsters van de Terneuzense hockey vereniging Olympia, is volgens een stemmer Joris „de belicha ming van de club. Enthousiast, gezellig, hard werkend en toegankelijk voor iedereen", foto peter nicolai „Deze lawaaipapagaai is er altijd en is altijd aan het sjouwen. Alle lof daarvoor." —Joris van der Peijl „Elke club zou een Joris moe ten hebben." 10:00-17:00 Omnium Zwembadweg 3 10:00-17:00 J Buitenhof Tuinmeubelen Zon. 4 DeC. Naast Albert Heijn XL 12:00 - 16:00 Pr. Rooseveltlaan 745 Goes - Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 68