DE LEUKSTE VOORSTELLINGEN VOOR KINDEREN Theaterseizoen 2016-2017 de leukste avondjes uit uitjekrant 15 II De gelaarsde Kat Winterfestival Club van Sinterklaas Wintercircus Utrecht Kerstcircus Den Haag Notenkraker on Ice Ga nu naar pzc.nl/theater gratis Gouden Boekje "Een swingende voorstelling vol k kattenkwaad!" j "Vier het 20-jarig bestaan van Studio 100 Ga mee naar een sprookjeswereld waarin De ge laarsde Kat laat zien hoe hij bij een arme mole naarszoon terecht is gekomen. De twee raken bevriend en de kat belooft de mole naarszoon alles wat hij zich maar kan wensen. Het enige wat de kat daarvoor wil hebben, zijn mooie kle ren en leren laarzen. Wat zou De gelaarsde Kat van plan zijn? Zal hij zijn belofte nakomen? Of krijgt dit verhaal een ander staartje? Maak kans op een Meet Greet met enkele castleden. Theater Efteling Theater Kaatsheuvel zondag 20 november zondag 18 december Het feest met de Club van Sinterklaas viert dit jaar de verjaardag van Sinterklaas op zaterdag 26 en zondag 27 november in Ahoy Rotterdam. Speciaal voor de kinderen en Sinterklaas gebeurt dit in een fantastische knusse setting met als speciale gasten OneTwoTrioen degeheel nieuwe Piet: Klungel Piet! Natuurlijk zijn de beroemde Club Pieten weer van de partij zoals Coole Piet, Danspiet, Testpiet, Profpiet, Mu- ziekpiet en Hoge Hoogte Piet. Zij brengen speciaal voor Sinterklaas en de kinderen al dansend en swingend hun grootste hits als 'Amerigo, 1' 'Sinterklaas', 'De Da- kendans' en de nieuwste hit 'Viva Sinterklaas' ten ge hore. Show Ahoy Rotterdam 26 27 november 2016 Studio 100 bestaat 20 jaar en om dat te vieren komen alle artiesten samen tijdens het grootste familiespektakel ooit op 26 november in de Ziggo Dome! Wegens succes is er een extra show om 10 uur. Geniet van de optredens van Samson Gert, Piet Piraat en zijn maatjes, Maya de Bij, Lolly Lolbroek, Kabouter Plop en zijn kaboutervrienden, Nachtwacht, Prinsessia, Bumba, Ghost Rockers, Mega Mindy, Flin Flo, de enige echte ROX auto en natuurlijk Hanne, Marthe en Klaasje van K3. Zij zullen samen met jullie een uniek feestje bouwen en de Ziggo Dome helemaal op zijn kop zetten. Show Ziggo Dome Amsterdam 26 november 2016 Aanbieding geldt alleen voor de show van 10 uur. Het is één van de populairste familieshows tijdens de kerstvakantie. Wintercircus Utrecht in de Jaarbeurs trekt jaarlijks duizenden bezoekers. Van 24 december t/m 5 januari wordt een volledig nieuwe show gepresenteerd in de Domstad. „Naast top acts uit alle windstreken, maakt een immens videoscherm de voorstelling bijzonder", aldus manager Mike Leegwater. „We vertalen het klassieke circus naar de 21ste eeuw. Wintercircus Utrecht wordt dit najaar een spektakel dat je gezien moet hebben." Groot Kerstcircus Den Haag behoort tot de oud ste Kerst/Wintercircussen in Nederland. De show heeft een reputatie hoog te houden als het gaat om spectaculaircircus. Die reputatie maakt Groot Kerstcircus Den Haag ook dit jaar meer dan waar. In samenwerking met de Oostenrijkse circusdynastie Louis Knie, wordt een spectaculaire familievoorstel ling geboden met tal van unieke circus acts. De show is te zien op het Malieveld van 24 december t/m 8 januari. „We verwachten wederom duizenden bezoe kers", zegt manager Mike Leegwater. Het sfeervolle verhaal van de Notenkraker is een ongeëvenaarde kerstklassieker. Het is een vrolijk en wonderlijk schouwspel voor alle generaties. Met de Muizenkoning, Sneeuwkoningin en Suikertaart-fee. Het ballet uit 1892 is nu in een geheel nieuwe, spectaculaire bewerking voor het eerst op ijs te bewonderen! Notenkraker on Ice vertelt het bekende verhaal van Clara, die op Kerstavond een notenkrakerpop cadeau krijgt. Wanneer zij slaapt en de klok 12 uur slaat komt de pop in haar droom tot leven. Hij verandert in een prins en beleeft samen met Clara spannende avonturen. Show Jaarbeurs Utrecht 24 december 2016 t/m 5 januari 2017 Show Malieveld, Den Haag 24 december 2016 t/m 8 januari 2017 Show Diverse locaties december 2016 t/m januari 2017 'Vier de verjaardag van Sinterklaas mee in Ahoy!" Met veel spektakel in Jaarbeurs' Brengt ode aan klassiek circus' Het betoverende kerstballet van Tchaikovsky nu op ijs!"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 60