€99,- Ga als eerste naar Sing reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Dé muzikale familiefilm van dit moment. Ga naar pzc.nl/sing Slechts p.p. Arrangement: Adviesprijs: €129,00 p.p. Lezersprijs99,00 p.p. 3-daagse kerstmarktreis naar Düsseldorf Kerstshoppen in Düsseldorf Luxe kerstmarkt arrangement Mercure Hotel Düsseldorf City Nord VAN DE MAKERS VAN In Sing maak je kennis met Buster Moon, een koalabeer wiens theater gered moet worden van een faillissement. Samen met zijn vriend Eddie het schaap organiseert hij een zangcompetitie waarbij de hele stad auditie komt doen en probeert hij daarmee zijn theater te redden. Speciaal voor u is er een première op 4 december. In meer dan 60 bioscopen, dus ook bij u in de buurt, bewondert u als eerste Sing in 3D voor slechts 7,50 inclusief 3D bril! Meer informatie en boeken: Ga voor '3-daagse kerstmarktreisf' naar onze website reiskatern.nl/pzc/dui1610 Betaling ter plaatse! of bel met HotelsinDuitsland.com 040 -232 6117 of e-mail naar info@hotelsinduitsland.com Géén reserveringskosten 2 overnachtingen in een 2-persoonskamer 2 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet glas glühwein bij aankomst gratis 3-gangen welkomstdiner (menu/buffet) gratiswifi Dit arrangement is geldig t/m aankomst t/m 31 maart 2017. Maximaal 2 volwassenen en 1 kind tot 2 jaar mogelijk op een standaard kamer, (andere accommodaties op aanvraag) Niet inbegrepen: parkeren 14,00 per dag. Toeslag 1-pk: 30,00 per verblijf. HOTELSINDUITSLAND.COM Aankomst: tot en met 31 maart 2017 Super Luxe hotel Gratis 3-gangen diner Heerlijke glühwein bij aankomst Düsseldorf is een fantastische stad om te winkelen en te (her)ontdekken. Met name tijdens de feestdagen is de hele stad versiert en kunt u overal genieten van sfeervolle decoraties, lichtjes, kerstbomen en natuurlijk van de prachtige etalages van grote warenhuizen. De wereldberoemde kerstmarkten (van 17.11 - 23.12.16) betoveren de stad met vele kraampjes met talloze originele geschenk en, heerlijke lekkernijen en typisch Duitse gerechten! In het noorden van stad ligt het uitstekend viersterren Mercure Hotel Düsseldorf City Nord. Dit hotel staat mede bekend om het zéér uitgebreide en heerlijke ontbijt buffet maar vooral om haar vriendelijke medewerkers! Voor het welkomstdiner bent u van harte welkom in ons restaurant 'Piazza'. Vlakbij het hotel kunt u eenvoudig per openbaar vervoer naar het centrum reizen. Geldig op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer. UNIVERSAL PRESENTEERT

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 29