kleintjesmarkt L kJ "(1) AU Inclusive Sauerland teil Mededeling Natura 2000 Beheerplan Deltawateren 2016 - 2022 kleintje%markt.nl '■.ÉL Li li w kjé kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Huis Tuin Kleintjesmarkt Bel de Vakman kleintjesmarkt 1 maakt je groot! De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 10 korting p.p.! Hotel Am See*** - in Olsberg 1 1 Boekvóór 14 november op Kras.nl/LR50616 De minister van Infrastructuur en Milieu heeft, in overeenstemming met de staatssecretaris van Economische Zaken en Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant, Zeeland en Zuid-Holland, het Natura 2000 Beheerplan Deltawateren 2016 - 2022 definitief vastgesteld. BI (1) U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. Indien u zelf uw advertentie invoert via www.kleintjesmarkt.nl kunt opgeven tot uiterlijk 13.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing m.u.v. erotiekadvertenties. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 97 Post: Persgroep Nederland - Rubrieken Postbus 90 5680 AB Best kleine letters, groot bereik Schilder, stukadoor en reno vatiewerken 15/uur gsm: 0645922193 r 9 w tbr '-*i' 4 f 3 dagen nü vanaf 69 Vakwerkhotel Ontbijt, lunch en diner Diverse drankjes Gratis parkeren Sauerlandkaart Topaanbieding! Waar voor je geld Het Sauerland, een van de populairste gebieden in Duitsland. De dichtbeboste heuvels, groene weilanden, prachtige meren en traditionele, oude stadjes en dorpen zijn slechts een paar redenen waarom dit gebied ieder jaargetijde zo geliefd is... Dit sfeervolle hotel ligt aan een meertje, op ca. 1 km van het centrum van vakwerkstadje Olsberg. VanaF het terras aan het meer heeFt u een prachtig uitzicht over het water, waar een wandelpad langs loopt. Het hotel beschikt over een receptie met kluisjes, lift, gratis wifi in de lobby en bar, restaurant, serre, gezellige bar, terras, sauna (ca. 7,50), comfortabele kamers, gratis parkeergelegenheid en fietsenstalling. Ga naar Kras.nl/LR50616 en boek met 10,- korting p.p. Inbegrepen: 3 t/m 15 dagen verblijf in Hotel Am See o.b.v. All Inclusive (ontbijt, lunchpakket, 3-gangendiner, koffie, thee, frisdrank, bier of wijn van 18.00-21.00 uur en een Sauerlandkaart voor diverse kortingen. Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 4 november 2016 t/m 29 maart 2017. Normaal 3 dagen vanaf 4 dagen vanaf J39f 5 dagen vanaf 139^ Meer reisduren mogelijk. Lezersprijs nü vanaf 69,- nü vanaf 89,- nü vanaf 129,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 14 november 2016. Ga naar Kras.nl/LR50616 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR50616 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 persoon excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Rijksoverheid De Oude Maas, Haringvliet, Hollands Diep, Grevelingen, Ooster- schelde, Veerse Meer en Westerschelde Saeftinghe zijn aan gewezen als Natura 2000-gebied en hiermee onderdeel van het Europese netwerk van beschermde natuurgebieden. Voor deze wateren heeft Rijkswaterstaat samen met de provincies, het ministerie van Economische Zaken en betrokkenen uit het gebied een beheerplan opgesteld. Het Natura 2000 Beheerplan Delta wateren 2016-2022 is van 18 november tot en met 30 december 2016 online in te zien en te bekijken op verschillende locaties in de regio. Het beheerplan In een beheerplan leggen Rijk en provincies vast welke activiteiten op welke wijze mogelijk zijn. Hierbij staat de balans tussen natuur bescherming, gebruik en beleving centraal. In het gebied kunnen de meeste activiteiten doorgaan zonder dat dit het realiseren van de natuurdoelen in gevaar brengt. Voor sommige activiteiten is een vergunning in het kader van de Natuurbeschermingswet 1998 (Nb-wet) nodig. Om de rust voor vogels en zeehonden te waar borgen, komen er in de Westerschelde en het Grevelingenmeer enkele gesloten gebieden bij. Toegang is hier verboden. Beroepsmatig uitgevoerde activiteiten zijn alleen toegestaan als een Nb-wet-vergunning is verleend. In het beheerplan zijn kite- surfzones voorzien op locaties in de Westerschelde, Oosterschelde, Grevelingen en Haringvliet. Hierdoor is het mogelijk om bij elke windrichting in het deltagebied te kitesurfen. De gesloten gebieden en kitesurfzones worden juridisch vastgelegd in zogenaamde toegangsbeperkingsbesluiten. Wijzigingen ten opzichte van het ontwerpbeheerplan Ten opzichte van het ontwerpbeheerplan zijn diverse wijzigingen aangebracht in het algemene deel en in alle gebiedsdelen. Deze zijn doorgevoerd (mede) naar aanleiding van de zienswijzen en ter verbetering van het beheerplan. De wijzigingen zijn terug te vinden in de Nota van antwoord. Waar vindt u meer informatie? Het beheerplan voor de Deltawateren en de Nota van antwoord kunt u downloaden via www.platformparticipatie.nl/deltawateren. Ook op www.rwsnatura2000.nl kunt u meer informatie vinden. Daarnaast kunt u het beheerplan van 18 november tot en met 30 december 2016 tijdens reguliere openingstijden inzien op de volgende locaties: - Ministerie van Infrastructuur en Milieu, Koningskade 4 in Den Haag; - Rijkswaterstaat, Boompjes 200 in Rotterdam; - Rijkswaterstaat, Poelendaelesingel 18 in Middelburg; - Rijkswaterstaat, Kennedylaan 1 in Terneuzen; - Gemeente Goeree-Overflakkee, Koningin julianaweg 45 in Middelhamis. Let op: In de kerstperiode kunnen de openingstijden afwijken. Wie mag beroep instellen? Belanghebbenden hebben de mogelijkheid tegen dit beheerplan in beroep te gaan. Op basis van artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht kunnen alleen belanghebbenden die een zienswijze hebben ingediend op het ontwerpbeheerplan of aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten dat zij daarop geen zienswijze naar voren hebben gebracht, beroep instellen. Waarover mag u beroep instellen? Beroep staat volgens de Natuurbeschermingswet 1998 (art. 39) alleen open tegen de beschrijvingen van activiteiten die het bereiken van instandhoudingsdoelstellingen niet in gevaar brengen en de daarbij aangegeven voorwaarden en beperkingen. Hierbij gaat het om activiteiten die via het beheerplan vrijgesteld zijn van de Nb-wet-vergunningplicht (hoofdstuk 5 uit het beheer plan). Geen beroep is mogelijk tegen de elementen gericht op uitvoering, zoals de maatregelen of de fasering van de uitvoering. Hoe kunt u beroep instellen? Beroep instellen tegen het Natura 2000 Beheerplan Deltawateren 2016 - 2022 kan van 19 november tot en met 30 december 2016 (zes weken) bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 250° EA Den Haag. Het beroepschrift dient ten minste te bevatten: a) uw naam en adres; b) de dagtekening; c) vermelding van de datum en het nummer of het kenmerk van het besluit waartegen het beroepschrift zich richt; d) de redenen (gronden) waarom u beroep instelt; e) uw handtekening; f) zo mogelijk dient tevens een kopie te worden toegevoegd van het besluit waarop het geschil betrekking heeft. Voorlopige voorziening Als een beroepschrift is ingediend, is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een dergelijk verzoek moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het ondertekende verzoek dient ten minste de onderdelen zoals hierboven genoemd (a t/m f) te bevatten plus g) een afschrift van het beroepschrift. Naar aanleiding van het verzoek kan de Voorzitter een voorlopige voorziening treffen indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Voor de behandeling van het beroep en voor het verzoek om een voorlopige voorziening bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, is griffiegeld verschuldigd. Indien het beroep- of verzoekschrift in een vreemde taal is gesteld, en een vertaling voor een goede behandeling van het verzoek noodzakelijk is, dient de indiener van het beroep- of verzoekschrift zorg te dragen voor een vertaling. Vragen? Heeft u nog vragen? Dan kunt u bellen met Anton van Berchum, omgevingsmanager bij Rijkswaterstaat, telefoon 06 526 882 26. Voor vragen over de procedure kunt u terecht bij de directie Participatie, telefoon 070 456 89 99.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 18