J J? FAMILIEBERICHTEN 27 David den Outer Antje Hoogstrate - Karelse Ronny de Rooij Julien Alfons August van Vooren A O lllensen inq.nl Dina de Bree-Willeboordse Oma-Omi de Bree Nellie Collemeijer f Een lege plek Een groot gemis Een mooie herinnering Is al wat er nog is. Onze Oude Dibbes is niet meer Andy en Adrie Linda en Ronald, Finn, C? Ciska en Tim Jan en Marjan Joey en Rosie Nick en Carmen Leroy en Eliza J Marinis Bolier Marga Vonck Thea Maria Louisa van Dam Kathryn Henney de Graaf-Slater Inez van den Hauwe - Verdooren Ds. C. Hoogendoorn Op welke manier kan een spreker invulling geven aan een persoonlijk levensverhaal? L 0800 - 4444 000 Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 19 november 2016 kijk ook op Na een voltooid, goed leven en een korte strijd, hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame moeder, oma, omi en over-over grootoma Middelburg 7 april 1919 t Middelburg 18 november 2016 Weduwe van Jan de Bree Oost-Souburg A.D. de Bree C.A. de Bree-Wijkhuis Corina en Wim Léon en Marjolein Koudekerke: J.J. Adriaanse- de Bree H. Adriaanse Andy en Adrie Jan en Marjan Domburg: J.D. van Keulen-de Bree N. van Keulen Petra en Jan-Willem Tina en Harry Roland en Lily achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Een woord van dank aan het verzorgend personeel van zorgcentrum "Rustenburg" voor de liefdevolle verzorging Correspondentieadres: A.D. de Bree Beciusstraat 10 4388 BC Oost-Souburg De samenkomst zal plaatsvinden op woensdag 23 november om 11.00 uur in de Klimop, Kerk straat 2 te Koudekerke, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Koudekerke. Voorafgaand aan de samenkomst is er nog gelegen heid tot afscheidnemen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Klimop. Als wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen dan kunt u deze advertentie alszodanig beschouwen. V Rectificatie Vlissingen, 14 april 1926 Middelburg, 16 november 2016 De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 23 november om 12.30 uur in de aula van uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze ome Rinus Uw betrokkenheid heeft ons zeer goed gedaan. Het gemis is groot, maar de liefde en zorgzaamheid die we van hem mochten ontvangen blijven voor ons dierbare herinneringen. Uit aller naam: Maatje Bolier-Poppe Kruiningen, november 2016 Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden, maar de steun die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve mama en oma is een enorme stimulans geweest om weer verder te gaan. Wij danken u daarvoor. Een speciaal woord van dank aan team korte bellingstraat, artsen van het pallion, verzorgende van de thuiszorg, medewerkers van apotheek nobel, Miranda Brasser en Kees van Geloof. Cindy Koen Jorik Pepijn Matis Voor uw blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Willen wij u hartelijk bedanken. Dit heeft ons goed gedaan. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen November 2016 Hartelijk dank voor de vele lieve en troostende woorden die we hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve papa Dit heeft ons erg goed gedaan en het is fijn te weten dat Ronny bij zoveel mensen mooie herinneringen heeft achtergelaten. Ronny heeft voor altijd een plek in ons hart. Bettie de Rooij - Boogaard en de kinderen Middelburg, november 2016 Langs deze weg willen wij u bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes en mails. Wij voelen ons hierdoor zeer gesteund bij het verlies van onze (schoon)vader, opa, broer, schoonbroer en oom weduwnaar van Nog een speciaal woord van dank aan het Zorgteam van 't Verlaet voor hun intensieve inzet. ZuiddoipeLinda en Herman van Hoecke - van Vooren Rheden: Annemartien en Tiemen Familie van Vooren Familie van Dam Zuiddorpe, november 2016 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie de Graaf Middelburg, november 2016 Langs deze weg willen wij u danken voor de warme belangstelling, medeleven en vele kaartjes die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve en zorgzame vrouw, onze moeder en oma Freddy, Kinderen en kleinkinderen Oostburg, november 2016 Op 8 september overleed mijn lieve en zorgzame man, onze bijzondere vader en trotse opa, na een mooi leven tussen de mensen, die hij graag om zich heen had. We zijn dankbaar en ontroerd door de warme belangstelling tijdens zijn afscheidsdienst en door de vele kaarten met hartverwarmende, lieve en bijzondere woorden, die we hebben mogen ontvangen. A.J. Hoogendoorn - Schmieman Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, november 2016 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuiging na het overlijden van Piet en Els de Pender Rowena de Pender Breskens, november 2016 %r Uitvaart Informatie Hulplijn Voor informatie en antwoorden kijkt u op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 206