U J? üysrJsdsrj s FAMILIEBERICHTEN 25 Marlou de Block O fïlensen inq.nl Robert Hilaire Marie Baert Cees Buijze Roger Hemelsoet en Emma Sallet Rob Marlou van Houte-de Block Marlou van Houte-de Block Lucienne Isabelle Christine Thomaes - van Cantfort zaterdag 19 november 2016 kijk ook op 29 november 2016 is het 65 jaar geleden dat wij in het huwelijk zijn getreden. Dit heugelijke feit willen wij graag mede namens onze kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen op deze dag samen met u vieren Onder het genot van een hapje en een drankje tijdens onze receptie van 16.30 tot 17.30 uur In het Boerderijrestaurant bij De Baeckermat Bernhardstraat 80 4554BD Westdorpe Kadotip: Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame pa echtgenoot van Tilly Philomena Pharailde Marie de Kerf Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Philippine: Assenede (B): Terneuzen: Tilly Baert-de Kerf Anique en Andreas Arno en Johan Binq 16 november 2016 Kasteelstraat 34, 4553 BB Philippine U kunt afscheid nemen van Rob in het uitvaart centrum naast het crematorium, Bellamy- straat 28-c te Terneuzen, op maandag 21 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 22 november om 12.30 uur in de aula van bovengenoemd crematorium Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Deze ongelijke strijd kon je niet winnen Met je enorme wilskracht, doorzettingsvermogen en steeds minder wordende energie heb je alles gedaan om zo lang mogelijk bij ons te kunnen blijven. We zijn dankbaar voor wat je voor ieder van ons hebt betekend, maar verdrietig dat we jou op veel te jonge leeftijd los moeten laten. Op 17 november 2016 is overleden 10-11-1961 17-11-2016 levenspartner van Jo van Houte weduwe van Robbie van Houte St. Jansteen: Jo van Houte Utrecht: Jeroen en Marjoke St. Jansteen: Koen en Brechje Vera, Cijs en Sam Heikant: Ma de Block Zussen, schoonbroer en neven nichten Contactadres: Inghelosenberghe 74, 4564 DJ St Jansteen U kunt afscheid nemen van Marlou op dinsdag 22 november van 19.00 tot 20.00 uur in familie kamer 2 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Op uitdrukkelijk verzoek van Marlou zal de afscheidsbijeenkomst in besloten kring plaats vinden. Uitgenodigd hiervoor zijn de mensen die persoonlijk een rouwbrief hebben ontvangen. Een bijzonder woord van dank aan Dr. B. Schulte voor de zeer persoonlijke begeleiding en de medewerkers van de Meander in de Blaauwe Hoeve voor de goede verzorging en begeleiding in de laatste weken. Met verdriet staan we stil bij het veel te vroeg overlijden van Wij verliezen in haar een zeer betrouwbare en fijne collega. We zullen haar missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar gezin en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Medewerkers van ZorgSaam Thuis rayon Hulst. Raad van Bestuur en overige medewerkers ZorgSaam Zeeuws Vlaanderen Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van echtgenote van onze voorzitter cliëntenraad Hulst, |o van Houte Wij wensen Jo, de kinderen, kleinkinderen en de naaste familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, ondernemingsraad, medewerkers, vrijwilligers en cliëntenraden van Stichting Curamus Zwijgzaam... Stil en zonder vragen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zo hen je langzaam...moegestreden uit ons midden weggegleden. Na een dappere maar ongelijke strijd, hen je nu uitje lijden bevrijd. Wij zijn verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa 21 maart 1948 t 17 november 2016 Stefan en Annemiek Kayleigh en Ricky Serine Finn Joyce en Gillian Lieuwe Brecht Correspondentieadres: Omloop 18 4542 DB Hoek Woensdag 23 november wordt er om 13.00 uur een afscheidsdienst gehouden in de aula van Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren tijdens een informeel samenzijn in de koffiekamer. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd, maar met veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Voormalig honorair Consul van België en Agent Consulaire de France La Croix de Chevalier de l'Ordre National du Mérite Ridder in de Belgische Kroonorde Leopoldsorde sinds 30 november 1969 weduwe van Arnold Louis Thomaes Geboren: 24 april 1918 te Terneuzen Overleden: 13 november 2016 te Terneuzen Terneuzen: Christiane en Huub Nijsten - Thomaes Maastricht: Diane en Léon Lodewick - Thomaes Terneuzen: Ben Thomaes t Amsterdam: Huub Thomaes en Peter Blaakman Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar de Blide voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Stuvesande 656, 4532 MN Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 204