'Het is geen prijs die in de schoot geworpen wordt' DE LOCATIEMAN Mie-hiel Wijn stroom regelt (le uitreiking JURYVOORZITTER CHRIS CORNET belangstelling van bedrijven om zich in Roosendaal te vestigen. De gunstige ligging tussen de wereldhavens en de actieve samenwerking met hbo-opleiding Associate degree van Avans Hogeschool spelen zeker een grote rol. De puzzelstuk jes beginnen mooi in elkaar te vallen." Bedrijfsbezoek Elk jaar worden in drie categorieën de prijzen verdeeld. Een bedrijf dat in aanmerking wil komen voor de 'grote Roosendaal Busisness Award' moet meer dan 20 medewerkers hebben. De onder nemers met minder dan vijf mensen op de loonlijst dingen mee voor de Small Business Award. De ondernemer die de waardevolste bijdrage aan de stad heeft geleverd wordt geëerd met de City Award. Het is aan de vijfkoppige deskun dige jury om uit alle inzendingen de juiste selectie te maken. Juryvoorzitter Chris Cornet gunt ons een kijkje achter de schermen. „Een bedrijf moet gevestigd zijn in Roosendaal en de besluitvorming moet hier plaatsvinden. Na aanmelding krijgt een bedrijf van ons een uitgebreide vragenlijst. Wij hebben veel punten waar wij naar kijken, zoals de aard van een bedrijf, structuur, strategie, visie voor de toekomst en het personeelsbeleid. Maar ook de financiële situatie en hoe een bedrijf zich op het maatschappelijke vlak beweegt, vinden wij belangrijk. Voor de City Award kijken we natuurlijk extra goed naar wat het bedrijf betekent voor Roosendaal. Op basis van al die criteria maken wij een selectie van bedrijven die „De St. Jan is het icoon van Roosendaal. Corné Oosterbos gaf aan dat hij dit jaar een andere locatie wilde voor de show. De St. Jan leent zich hier uitermate goed voor", zegt Michiel Wijnstroom, loca- tiemanger van de St. Jan en salesmanager van Hutten. „We huren deze locatie van Monumenten Fonds Brabant. De locatie en de bijzondere sfeer die hier hangt zijn uniek. Sinds acht jaar exploiteert Hutten deze locatie. We heb ben veel ruimte en we hebben de hele ruimte akoestisch en technisch geschikt gemaakt voor evenementen. We rege len de prijsuitreiking en de afterparty." I I I DE ONDERNEMER I ZATERDAG 19 NOVEMBER 2016 PZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 135