Kind erft vaker van opa en oma De Ford Transit. 50 jaar maatwerk. Profiteer nu van de vele jubileumaanbiedingen. 6 /^crzr- SURPRISE! BOKSENDE PREMIER 1.000,- 2.000,- 3.500,- 3.500,- Dat blijkt uit een enquête die Net werk Notarissen op verzoek van deze krant onder de aangesloten kantoren heeft gehouden. Drie kwart van de notarissen ziet vaker dan voorheen grootouders bin nenkomen die hun kleinkinderen in hun testament willen opne men. Meestal erven de kleinkinderen geen spullen, maar geld. Door gaans wordt de maximale vrijstelling voor de erfbelasting (ruim 20.000 euro) toebedeeld, ten koste van de erfenis van de ei gen kinderen. Ruim de helft van de notarissen ziet ook weieens oudere cliënten die eigen kinderen willen ont erven ten gunste van de kleinkin deren. Maar soms worden de eigen kinderen geheel overgeslagen en gaat de complete erfenis naar de kleinkinderen. Dat is het geval als er grote financiële problemen bij de ouders zijn. „Vaak vrezen men sen die een testament maken dat hun erfenis in een bodemloze put van schulden valt. Dat is vooral het geval als er sprake is van schulden bij de kinderen of van een verstoorde familierelatie", legt Lucienne van der Geld uit, directeur van Netwerk Notaris sen. Sinds 2010 is het fiscaal gunsti ger om je kleinkind een bedrag na te laten. „In de praktijk zien we nu terug dat er ook flink gebruik wordt gemaakt van deze vrijstelling voor de erfbelasting", aldus Van der Geld. W Doorgaans wordt er ruim 20.000 euro toebedeeld Grootouders vinden het ook leuk om te weten dat hun klein kinderen erven, melden de nota rissen. Sommigen stellen wel dui delijke voorwaarden aan de erfe nis. Om te voorkomen dat het over de balk wordt gegooid, mag het bijvoorbeeld alleen gebruikt wor den voor afbetaling van de studie of bij de aankoop van een huis. Ontdek bij uw Ford dealer welke Ford Transit bij u past of ga naar fordmaatwerk.nl 6,704 m (L4H3) Go Further donderdag 17 november 2016 R.B.V. Crooswijk Strak in het pak staat hij opeens tussen zwe tende mannen op leeftijd: Mark Rutte bracht gisteren een verrassingsbezoek aan de senio- renboksploeg de Dutch Windmills uit Rotter dam. De minister-president loste daarmee een belofte in: twee jaar geleden kwam hij een van de boksers tegen bij een fototentoonstelling in Den Haag over de Dutch Windmills. Hij zou langskomen, zei hij toen. Vandaag was het zover, foto anp/bartmaat Kleinkinderen komen steeds vaker voor in het testament van opa en oma. Grootouders willen zo de fiscus te slim af zijn, en vinden dat de klein kinderen het beter kunnen gebruiken dan hun kinderen. Ton Voermans Baarn TRANSIT max. Ford Transit Courier Extra voordeel tot max. Ford Transit Connect Extra voordeel tot max. NU OOK MET AUTOMAAT Ford Transit Custom Extra voordeel tot max. Ford Transit Extra voordeel tot max. max. laadvolume 2,3 m1 Economy Edition 1.5 TDCi 55 kW/75 pk. Al v.a. 9.995,- Via Ford Lease al v.a. 60,- p.w. Economy Edition 1.6 TDCi 55 kW/75 pk. Al v.a. 11.935,-Via Ford Lease al v.a. 65,- p.w. Economy Edition 2.2 TDCi 74 kW/100 pk. Al v.a. 16.900,- Via Ford Lease al v.a. 90,- p.w. Al vanaf 20.575,- (inclusief jubileumpremie). Via Ford Lease al vanaf 88,- p.w. max. laadvolume 3 1,362 m (L2) 2,331 m (L2H2) max. laadvolume 3,3 rrf 2,79 m (L4H3) De genoemde aanbiedingen gelden voor de kleinzakelijke markt. Het genoemde maximale extra voordeel bestaat uit een jubileumpremie en een extra premie die van toepassing is op geselecteerde voorraadmodellen. Vraag uw Ford dealer naar de mogelijkheden. Genoemd rentetarief van 0.0% geldt bij Financial Lease met een maximale looptijd van 24 maanden. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW, BPM en afleveringskosten. Alle acties gelden tot nader order. Wijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 6