De Blauwe Winkel M40 Styling Wonen Jinc Optiek La Vaca Kreatief Bakkerij Schrieks OU Jinc j La Vaca 'Kom gauw eeri kijkje nemen in onze gezellige winkel straat.' 20% korting op uw aankoop bij inlevering van deze bon* De Blauwe Winkel "Klanten vinden onze winkel de mooiste woonwinkel van de woonboulevard." B.RYNXZ, 15korting op de ge hele Brynxz collectie* M40 Styling Wonen 'Belangrijk blijft altijdGOED ZIEN en GEZIEN WORDEN.' 'Een naaimachine koop je niet in de supermarkt, maar bij de speciaalzaak!' 'Wij zijn een jong en dynamisch familiebedrijf Optiek Actie: 15% korting bij aanschaf van een com plete bril* Jinc Optiek Eindejaarsactie. De ELNA JEANS Van €595,- voor €470,- La Vaca Kreatief Roomboter amandel speculaasstaaf van 3,75 voor 2,95* Bakkerij Schrieks Nieuwe Burg 27 4331 AG Middelburg www.deblauwewinkeL.com De Blauwe Winkel isal ruim 30jaareen begrip in het gezellige centrum van Middelburg. Onze jeans collectie wordt ieder seizoen aangepast aan de laatste mode trends. Zo hebben we weer een mooie draagbare collectie van diverse merken samengesteld, voor dames en heren. Ons team voorziet u graag van dejuiste outfit. Daniel en Wilma van Blerkum Nieuwe Burg 27 4331 AG Middelburg www.deblauwewinkel.com Actie is geldig van 15-11 tot en met 3 -12, niet in combinatie met andere acties. 1 bon per klant. Mortiereboulevard 40 4336 RA Middelburg www.m40wonen.nl M40 Styling Wonen is een woonwinkel met alure in landelijke en industriële stijl met een knipoog naar het moderne. U vindt bij ons meubels, verlichting, karpetten, accessoires, sierkussens en verf. Kortom uw droominterieur begint bij M40 Styling Wonen. M40 Styling Wonen collections" Mortiereboulevard 40 4336 RA Middelburg www.m40wonen.nl *Geldig in de periode van 15 tot 30 november 2016. Niet geldig in combinatie met andere kortingen Korte Geere 11 4331 LE Middelburg -www.jincoptiek.nl Herenstraat 4 4331JT Middelburg lavaca.nl Distributieweg 7-4387 PL Vlissingen www.bakkerij-janschrieks.nl Jinc Optiek is een optiek-speciaalzaak waar een gedegen oogmeting, service en kwaliteit hoog in het vaandel staan. Essilor is onze glaslever ancier. Deze staat voor innovatie en uitstek ende kwaliteit binnen de optiekbranche. Onze klanten zijn er zeer over te spreken en merken Lonneke Fluijt ZICHTbare verschillen. De technologie binnen Essilor gaat met de tijd en het gebruik van (multifocale) brillenglazen mee. Wij staat garant voor unieke monturen, die alleen door ons verkocht worden in Zeeland. In sommige merk en monturen wordt natuurlijk materiaal zoals hout, leer en leisteen verwerkt. Voormensen diejuist minimalistisch willen, wordt het merk Silhouette aangeboden. Subtiele glasbrillen die op maat en naar wens samengesteld kunnen worden. Voor de 'hipsters' vertegenwoordigen wij het merk Vasuma; moderne metalen en kunststof monturen voorde moderne jeugdige mens. Er is voor ieder wat wils, van betaal baartot hoger segment en van kunststof tot chirurgisch staal. We nemen graag alle tijd voor u, daarom werken we voor de oogmetingen op afspraak. Voor een servicebeurt, reparatie of het uitkiezen van een montuur kunt u altijd spontaan binnenstappen. Tot ZIENS bij JINC OPTIEK. La Vaca is al meer dan dertig jaar een begrip in Middelburg en verre omstreken. Zodra je de winkel binnenstapt zieje dat we alles in huis hebben voor je creatieve hobby. Of het nu naaien, breien, haken of stofferen betreft, we hebben van alles. Rijk-Jan Koppejan - La Vaca Kreatief Of je nu een knoop voor je jas zoekt of een stuk polyether (schuimrubber) voor je stoel. Wij hebben het. Daarnaast kunnen we ookje naaimachine (elk merk) onderhouden, schoonmaken en afstellen. En alsje naaimachine aan vervanging toe is, dan hebben we in elke prijsklasse een GOEDE machine. We zijn dealer van ELNA, JUKI en PFAFF. En let op: bij ons krijg je degelijke uitlegen service, want een naaimachine koopje niet in de supermarkt maar bij de speciaalzaak! En weetje, je betaalt bij ons echt niet meer dan bij de prijsvechters. Neem de ELNA JEANS, dat is ons meest verkochte model. Het is een echt werkpaard onder de naaimachines. Bakkerij Jan Schrieks is een echte Zeeuwse, ambachtelijke bakker. In dit familie bedrijf worden er perdagzo'n 4000 broden gebakken. Liefdevoor het vak en de beste kwaliteit grondstoffen maken ons brood net even iets anders dan 'gewoon' brood. BakkerJan Schrieks Bent u "fijnproever" dan moet u zeker ons desembrood proberen. De structuur, korsten geur zullen u verrassen Ook onze roomboter amandel speculaasstaaf is overheerlijk. De amandelspijs wordt grover verwerkt zodat de smaak beter tot zijn recht komt. Speciaal voor u hebben we een kortingsbon bijgevoegd zodat u hem kunt proeven! Inmiddels hebben wij 8 winkels in en rond Middelburg. Ons nieuwste filiaal is onze winkel aan de Middelburgse Markt. Hier kunt u in de zomer genieten van een belegd broodje en een kopje koffie of thee met uitzicht op het stadhuis. Korte Geere 11 4331 LE Middelburg www.jincoptiek.nl *De actie loopt van 1 november tot en met 31 decem ber 2016 Stoffen, fournituren, breigarens, i i Kreatief www.lavaca.nl Herenstraat 4 4331 JT Middelburg lavaca.nl Bij inlevering van deze bon (1 per klant) 15% korting op stoffen/fournituren enz. Geldig tot 31/12/2016. Distributieweg 7 4387 PL Vlissingen www.bakkerij-janschrieks.nl *Geldig van 15 november tot en met 26 november.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41