üvar leden V FAMILIEBERICHTEN 25 Georgette de Jaeger Tilly Baart Diena Krijger-Walhout O Ifjensen inq.nl Adriana Elizabeth Geus - Priem - Betsie - Betsie Geus - Priem Jacob Edde Hoek Betsie Geus - Priem Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild. Als veel je wordt ontnomen je moet toelaten dat een ander je verzorgt. Dan is leven niet meer leven dan komt de tijd dat je verlangt naar rust. Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 13 december 2008 weduwe van Rinus Geus in de leeftijd van 71 jaar. Heinkenszand: Aubert en Jeannette Max, Sam, Luuk Heinkenszand: Petra en Theo Heinkenszand: Monique en John Dewi, Justin Onze bijzondere dank gaat uit naar Thuiszorg Allévo, Team Heinkenszand en huisartsenpraktijk De Drieweg te Heinkenszand, voor de goede en liefdevolle verzorging. Heinkenszand, 12 november 2016 Correspondentieadres: Nagelkruidstraat 7, 4451 TK Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 17 november om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. weduwe van Arthur Termont Mathilda Cornelia Leonarda t Clinge, 11 november 2016 Woorden schieten tekort bij het overlijden van onze dappere zus, schoonzuster en tante. Grote bewondering hebben wij voor haar wilskracht. Rust nu maar uit lieve Betsie Goes: Oldeberkoop: Middelburg: Diemen: Middelburg: Heinkenszand: Jacques en Christa Joke Ria f Toos en Peter Nel en Willem Eddie en Matty Neven en nichten Wat rest zijn onze herinneringen. Voor altijd in ons hart. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het veiwerken van dit grote verlies. 12 november 2016 Jaap Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Susan en Bertus Govers - Geus Tini en Leen Oosthoek - Geus Riet en Jan Ars - Geus Ineke en Bert Poelman - Geus Bep en Jaap Van Hulst - Geus John en Gerda Geus - Vermuë Neven en Nichten Heinkenszand, 12 november 2016 Mijn hart hef ik tot U, Heere! Mijn hoop alleen op U staat. Verdrietig geven wij u te kennen dat, na een geduldig gedragen ziekte, door de HEERE van ons is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze altijd zorgzame moeder en meelevende oma en overoma 22 september 1943 - 11 november 2016 Borssele: Nieuw-Lekkerland: Borssele: Borssele: Borssele: Borssele: Kapelle: Waarde: Schiedam: Hoek: Alblasserdam: Jaap Krijger Hans en Lian Krijger-Walhout Jan en Lenny Krijger-Witte Francien en Jan van de Beek-Krijger Jaap en Marianne Krijger-Flach Rinus en Dineke Krijger-Witte Jos en Ida Krijger-Taal Ad en Hannah Krijger-van Bokhoven Rens Krijger Dineke Krijger Tonnie en Martha Krijger-Boeder Klein- en achterkleinkinderen Westsingel 50,4454 AL Borssele. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. dinsdag 15 november van 19.30 tot 20.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. woensdag 16 november om 10.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Borssele. Ook na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. kijk ook op Wanneer het leven lijden is, brengt sterven verlossing. Dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij U mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma. Geboren te Denain (Frankrijk), 23-06-1924 Overleden te Oostburg, 11-11-2016 Broek in Waterland: Jenny en Cor Slegt - Termont IJzendijke: Willy en Carla Termont - van Houte Shelly en Marcin Bente Joffrey en Femke Waterlandkerkje: Turry Termont Maarten en Femke Mischa Lieneke en Mitchel Correspondentieadres: Molenstraat 15, 4515AR IJzendijke Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Speciale dank gaat uit naar huisarts M. Peeters, thuiszorg en verplegend personeel "de Stelle" afdeling Klaverblad. Het mooie van herinneringen is dat niemand ze van je afkan nemen. Want ze blijven voor altijd in je gedachten en in je hart. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van Hontenisse, 31 december 1957 Kloosterzande: Ria en Piet de Clippelaer-Baart Zetten: Corry en Leen de Kraker-Baart Kloosterzande: Jan en Paula Baart-Herrewegh Kruiningen: Annie en Piet Boone-Baart Hulst: Theo en Annelies Baart-Blommaert Neven en nichten Correspondentieadres: Pasteurstraat 2, 4416 EB Kruiningen U kunt afscheid nemen van Tilly in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 16 november van 19.00 tot 20.00 uur. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Een woord van dank aan alle medewerkers van Tragel voor de goede en liefdevolle verzorging in de afgelopen jaren. Wij hebben afscheid genomen van mijn man, onze vader, onze opa Nieuweschans, Terneuzen, 5 september 1928 10 november 2016 Terneuzen: Gonny Hoek - Nijhout Terhole: Dirk en Marjon Job en Esmeé Kas Onno en Nathalie Bergen op Zoom: Annemiek en Peter Steenovens: Tjerk en Mariska Rembrandtlaan 19 4532 HP Terneuzen Het afscheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 88