Gratis inspiratieboek Q 4F Harmony Balance Dream Elements Sense Ultiem relaxen begint met een stoel die precies op jouw maat en in je persoonlijke stijl is gemaakt. Omdat smaken verschillen, bestaat onze collectie uit vijf stijlgroepen. Ontdek ze alle vijf en kom proefzitten in een van onze winkels. Daarnaast ontvangt u deze week 0300 inruilkorting' bij inruil voor uw oude stoel of bank. Een tijdloos design met de overtreffende trap in comfort. Natuurlijk van hoge kwaliteit en prachtige afwerking. Te voorzien van talloze opties. Modern én comfortabel tegelijk. Design en functionaliteit zijn perfect in balans. Daardoor brengen deze stoelen rust in een stijlvol interieur. Ben jij een echte genieter? Ademt jouw interieur die ontspannen landelijke stijl? Ontdek dan de landelijk- romantische collectie. Door gebruik van materialen als gepolijst metaal of hout krijgt deze collectie een elegant en uitnodigend karakter. Thuiskomen in zo'n stoel voelt als een warm bad. Met maatwerk en de ergonomische ondersteuning die je van ons gewend bent. Volop inspiratie en de complete collectie. Vraag het gratis uitgebreide inspiratieboek aan. Bel 0341 - 26 0 6 76 of kijk op www.prominent.nu Winkels bij u in de buurt COLLECTIE 28 modellen v.a. 1290,- 27 modellen v.a. 990,- 16 modellen v.a. 990,- 27 modellen v.a. 1490,- 12 modellen v.a. 1790,- "Alleen geldig bij aanschaf van een bank of stoel op maat. Niet i.c.m.andere acties COLLECTIE COLLECTIECOLLECTIE COLLECTIE Breda Grenssteen 15 Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Goes Albert Plesmanweg lc Spijkenisse Lucebertstraat 38 Roosendaal Oostplein 17a Ook op maandag geopend van 13-18 uur GRATIS PARKEREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 38