üyarJadsrj 24 FAMILIEBERICHTEN Adriana Elizabeth Geus - Priem - Betsie - Betsie Geus - Priem Betsie Geus - Priem Gijsbert Groen -Gé- O fïlensen inq.nl maandag 14 november 2016 Bram Boone Bram Boone Bram Boone Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder C)a tton - Mtiiü sinds 1969 weduwe van Maarten Carton in de leeftijd van 98 jaar. Rotterdam: Anneke Spijkenisse: Maarten Hendrik Ido Ambacht: Clara en Fred Goes: Martin (in liefdevolle herinnering) Klein en achterkleinkinderen 11 november 2016 Correspondentieadres Bekestein 3, 3343 CA Hendrik Ido Ambacht De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 17 november om 11:50 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 11:30 tot 11:45 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Geen bloemen. Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild. Als veel je wordt ontnomen je moet toelaten dat een ander je verzorgt. Dan is leven niet meer leven dan komt de tijd dat je verlangt naar rust. Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 13 december 2008 weduwe van Rinus Geus in de leeftijd van 71 jaar. Heinkenszand: Aubert en Jeannette Max, Sam, Luuk Heinkenszand: Petra en Theo Heinkenszand: Monique en John Dewi, Justin Onze bijzondere dank gaat uit naar Thuiszorg Allévo, Team Heinkenszand en huisartsenpraktijk De Drieweg te Heinkenszand, voor de goede en liefdevolle verzorging. Heinkenszand, 12 november 2016 Correspondentieadres Nagelkruidstraat 7, 4451 TK Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 17 november om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Woorden schieten tekort bij het overlijden van onze dappere zus, schoonzuster en tante. Grote bewondering hebben wij voor haar wilskracht. Rust nu maar uit lieve Betsie Goes: Oldeberkoop: Middelburg: Diemen: Middelburg: Heinkenszand: Jacques en Christa Joke Ria f Toos en Peter Nel en Willem Eddie en Matty Neven en nichten Wat rest zijn onze herinneringen. Voor altijd in ons hart. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. 12 november 2016 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Susan en Bertus Govers - Geus Tini en Leen Oosthoek - Geus Riet en Jan Ars - Geus Ineke en Bert Poelman - Geus Bep en Jaap Van Hulst - Geus John en Gerda Geus - Vermuë Neven en Nichten Heinkenszand, 12 november 2016 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Elly van Goudswaard-de Fouw Wij wensen Ad, de kinderen, kleinkind en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur, leden en donateurs van v.v. Colijnsplaatse Boys Colijnsplaat, 14 november Goes, Gerrit Maas Evert Willem Smit -Eddy- kijk ook op Bedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd uit onze familie heeft weggenomen, onze geliefde zwager en oom in de leeftijd van 79 jaar. Hij heeft veel voor ons betekend. Wij wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe. Koos Poppe-Francke Jan Poppe (in herinnering) Jan Francke (in herinnering) Tannie Francke-Koppejan Neven en nichten Middelburg, 11 november 2016 Stil en verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Adrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Hans en Koos Dingemanse Judith en Mart, Maik, Thom Richard Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze lieve buurman Wij wensen buurvrouw Adrie en (klein)kinderen veel kracht en sterkte toe. Fam. P. Poppe Fam. P. de Visser Fam. P. Joosse P. Dommisse Met pijn in ons hart, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Scheveningen, 19 september 1932 10 november 2016 Marion Bernard - Groen Eugène Bernard Emma en Douwe Keivin Erwin Groen Monique Groen - Louwerse Jelle Colin en Nadine Jari De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 16 november om 11.45 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Na de condoleance nemen wij in besloten familiekring afscheid van Gé. Correspondentieadres: Alphenseweg 8, 5126 PN Gilze Bedroefd en veel te vroeg hebben wij zeer onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom We zullen GERRIT missen, maar hij zal in gedachten bij ons zijn. Henk en Tonny Maas Annie (In herinnering) en Kees van Eekelen Eddie (In herinnering) en Anja Maas Els en Nout van Eekelen Neven en nichten Goes 3-11-2016 Op 10 november 2016 is overleden Eddy was jarenlang lid van AV Delta Sport. Wij wensen Greetje veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden van Atletiekvereniging AV Delta Sport Zierikzee, 14 november 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24