luisteren Welkom Waar luister je naar? Meteen vaart Notenkraker Recensies Sting Van Duin gadget app B¥ Je gelooft je oren niet Maria Moens (63), Houten „Ik word vrolijk van dit nummer, een echte oppepper. En Diana Ross heeft een prachtige stem. Mijn zoon heeft een lijst voor me aangemaakt in Spotify, Los Mammos. Van elke artiest die ik leuk vind, kies ik twee nummers uit voor die lijst. Er staat van alles in: soul, klassiek, blues en Nederlandstalig. Behalve carnavaleske muziek dan, hè." Samenstelling: Sanne Tegelaar 5x Dit weekend arriveren Sint en Piet. Er is meer dan Zie ginds komt de stoomboot. 1 Welcome to the Jungle Guns 'n Roses 2 Arrival Daft Punk 3 Welcome Christina Aguilera 4 To All New Arrivals Faithless ft. Harry Collier 5 Welcome to my Life Simple Plan Upside Down - Diana Ross Lekker meepingelen met Taylor Swift of fJohn Legend? Met de Chordify-app is dat een fluitje van een cent, want die plukt automatisch de akkoorden uit YouTube- clips en laat vervolgens zien wat je moet aan slaan op je gitaar, piano of eh... ukelele. gratis voor iOS Nike brengt een speciale uitvoering van de Apple Watch uit. Die is er natuurlijk voor de sportieveling en dan vooral voor de hardloper. Die kan over bodige ballast (lees: de iPhone) lekker thuislaten. Het horloge heeft namelijk naast een motivatie-app zelf gps aan boord en genoeg geheugen voor muziek onder weg. Ideaal, mits je de blue- tooth-hoofd- telefoon niet vergeet. Apple Watch Nike+ vanaf €439 POP Na experimenten met klassieke muziek, musical, wintersongs en zelfs een album rondom de Bosni sche luit is Sting terug bij de popmuziek. Solo vermeed de zanger (65) altijd de scherpe randjes die sommige Police- nummers wel kenden. Dat patroon zet zich voort op 57th and 9th, vernoemd naar de New Yorkse straat hoek waar de studio stond. Opener I Can't Stop Thin king About You heeft een aangename groove, maar al snel zit Sting - dertien jaar na zijn laatste pop album- weer vast in zijn bekende groef. Met zijn vocalen is niets mis. Ze klinken troostrijk en liggen comfortabel ingebed in rijke bandarrangementen. Het is vooral de volledige risicoloosheid die dit album uiteindelijk tot een lange zit maakt. —Stefan Raatgever NEDERLANDSTALIG Dat André van Duin vooral als komiek beschouwd en beoordeeld wordt, is bepaald niet altijd terecht. Hij is zonder meer een uit stekende zanger. Dat be wijst hij op Van Duin zingt Sonneveld, waarop hij on vergetelijke liedjes als Het dorp, Zo heerlijk rustig en Aan de Amster damse grachten vertolkt. Hij doet dat met gevoel en respect voor het klassieke Nederlandstalige reper toire. De domme august zet zijn rode neus af en ont popt zich tot een weemoe dige pierrot in pakkende interpretaties. —Arno Gelder 14 zaterdag 12 november 2016 PZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 80