'Ik ben geen Mister ^Jnjverse. Maar als je ^Hialt datje lol ■i het leven trek ;e mensen aan* manager, die meeluistert. „Ik hoef niet echt op jacht, toch? Het biedt zich ge woon aan. Ook in het buitenland. Via datingapps als Grindr? Nee, hou op, dat is zo armoedig. Gewoon in de kroeg." „Ik weet dat ik geen Mister Universe ben, maar met humor kun je heel veel berei ken. Als je uitstraalt dat je lol hebt in het leven, trek je leuke mensen aan." „Ook daar word je ouder en wijzer in. Je kunt toch niets afdwingen? En ik heb zo'n klap gehad van mijn laatste relatie. Ik dacht echt dat Chiel het was. Mijn hele omgeving, iedereen dacht: wauw wat een goede combi. Een vent met een eigen carrière, ziet er supergoed uit, lek ker in zijn vel - dacht ik - alles erop en eraan, en van de een op andere dag weg. Da's nu twee jaar geleden, maar over zoiets kom je bijna niet heen. „Ik kan nog steeds niet bevatten dat binnen een week iemand zegt: dit is het mooiste dat ik ooit heb gehad, dit moe ten we koesteren, ik laat je nooit meer gaan tot: ik trek dit niet meer, ik ben weg." „Als het voor de zoveelste keer mislukt, ga je wel aan jezelf twijfelen, ja. Ik ben geen makkelijk mens natuurlijk, maar wel onwijs goed en lief in een relatie. Ik ben geen klootzak, ga niet vreemd. Ben eerlijk, kan lekker koken, kan strijken, wassen en ze zeggen dat ik heel goed in bed ben. Wat zoek je nog meer?" „Het merendeel van mijn relaties is stukgegaan omdat ik zo bekend ben, dat de druk van buiten te groot wordt. Dat gedoe van foto's, herkenning, men sen die je aanklampen op straat gaat de hele dag door en benauwt die jongens." „Daar ben ik niet mee bezig nu. Ik ben dol op mijn neefjes. En Patrick en ik zijn ook heel betrokken bij de dochter van een overleden vriendin van ons. Zarai is inmiddels 14 en een paar weken terug zijn we kleren met haar gaan kopen. Ik voelde me echt een soort vader. Vond ik zo leuk! Wat een mooie meid. En ze kan nog geweldig zingen ook. Mijn bek viel open, serieus. Ze wil de entertainment- business in. Toen heb ik wel gezegd: 'Oh nee schat, weet waar je aan begint.'" „Als ik dit allemaal had geweten, had ik het nooit gedaan. Daar ben ik eerlijk in. Het komt misschien ongeloofwaardig over, maar ik vind de prijs die ik voor deze carrière heb betaald te hoog." „Relaties die om zeep geholpen zijn, vrienden die ik ben kwijtgeraakt, ruzies in de familie. En mijn anonimiteit die voor altijd weg is, dat is voor mij het ergst. Maar ik kan het niet meer terug draaien, dus moet ik er vrede mee heb ben. Begrijp me goed: ik heb een mooi leven, maar ik denk dat ik een stuk ge lukkiger was geweest als ik er toen niet aan begonnen was." magazine 13 Ik ben eerlijk, kan lekker koken, strijken, wassen en ze zeggen dat ik heel goed in bed ben. Wat zoek je nog meer?' Wat is dan jouw geheim? Je praat er vrij laconiek over, maar bent vaak diep bedroefd geweest over de liefde. Neem je jezelf iets kwalijk? Wat is er dan moeilijk aan jou? Betekent dit ook dat je de gedachte aan kinderen uitje hoofd hebt gezet? Zou jij de Gordon van voor Kon ik nog maar bij je zijn nu adviseren om deze loopbaan te ambiëren? Wat is die prijs? Gordon zit dit jaar 25 jaar in het vak. Ter gelegenheid daarvan maakte Michiel van Erp een documentaire over zijn carrière. Het tweeluik 25 Jaar Gordon is vanaf 20 november te zien op RTL4.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 79