'Het is in Nederland mode geworden om te roepen dat ik niet kan zingen' „Kijk, het zijn dus precies dit soort grap jes waar ik geen zin meer in heb. Het is in Nederland mode geworden om te roe pen dat ik niet kan zingen. Ik kan heus wel tegen een lolletje, maar ben gewoon genoeg uitgelachen. Vroeger werd je als artiest op handen gedragen. Ze hoeven heus niet overal de rode loper voor me uit te leggen, maar een klein beetje res pect kan toch wel? Ik ben afgelopen jaar twee keer gedraaid bij de publieke om roep! Heb ik daar 25 jaar carrière voor gehad en twintig top 10-hits gescoord?" „Maar luister, ik stop ook niet met een negatief gevoel. Ik heb een hele mooie carrière gehad. Het voelt voor mij ook echt volmaakt. Oké, ik heb nog nooit een Edison of een andere prijs gewonnen, maar het publiek heeft het gewaardeerd. Het is mooi zo. Ik maak ook geen come back. Als ik stop, stop ik." „Ja, maar dat is anders, dat past naast mijn tv-werk. Ik ga in elk geval nooit meer platen opnemen. Muziek op tv? Ik ben met RTL in gesprek om een muziekquiz te maken. Misschien is een Nederlandse versie van Carpool Karaoke, waarbij sterren als Adele en Michelle Obama bij James Corden in de auto stap pen, ook een idee. Aan de andere kant: met wie dan? Bij ons ben je natuurlijk zo door de grote sterren heen." Weer een bulderlach. Daar tussendoor: „Dat zou leuke tv worden! Maar helaas mag je niet dronken achter het stuur, hè." „Nee. En ik zeg daar ook echt niets meer over. Ik wilde dat verhaal van mijn bord hebben, vertellen hoe erg ik dat heb gevonden. Het luchtte op, maar nu is het klaar." „Da's echt onmogelijk te zeggen. Enige zelfkennis heb ik inmiddels wel, ik weet hoe wispelturig ik kan zijn. Ik heb veel interesses en spring daar vaak met volle overgave in." Weer een schaterlach. „Ik heb ook al een hele lijst mislukkingen op mijn naam. Een eigen wijn, een kledinglijn, sieraden, schoenen, een parfum. Alle maal grandioos mislukt. Neem dat geur tje. Wie wil er nou Gordon opspuiten, die rioollucht? Maar ik geloofde er altijd voor 150 procent in." magazine 11 Dus dan heb je ons qua muzikaal af scheid blij gemaakt met een dode mus. Ondanks die frustratie is de titel van je laatste cd Compleet, volmaakt. Maar je zegt net dat je misschien jaarlijks blijft optreden. Je zou je voormalig Toppers-collega Rene Froger kunnen vragen. Hoe heeft Froger gereageerd op jouw beschuldigingen van een jaar geleden over zijn drankmisbruik? Hebben jullie elkaar nog gesproken? Hoe ziet je leven er over vijf jaar uit? 'Ik heb al een hele lijst mislukkingen op mijn naam. Een eigen wijn, een kledinglijn, sieraden, schoenen, een parfum. AlLemaal grandioos mislukt.'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 77