Puur natuur Gangmaker Bossche lol Floor De najaavs-com petitie JCZjl magazine 7 "kou vatten terwijljekirid sport is in volle gang-' Stad uit, natuur in. Tijdens de reeënexcursie in de Ulvenhoutse bossen bij Breda kom je zondag ruim schoots aan je dagelijkse dosis frisse lucht. Onder leiding van een bevlogen gids speur je de bossen af naar reeën, die hier in deze tijd van het jaar veelvuldig rondlopen, puurbuitenzijn.nl Tweede Kamerleden, burgemeesters en BN'ers geven gastlessen op scholen en sportclubs tijdens de Week van Respect, die nog dit hele weekend duurt. Vroeger was alles beter. Of nou ja, in elk geval groter. Wat te denken van de wandtelefoon die vanaf eind jaren zestig in heel wat tochtige gangen heeft gehangen? Deze retro replica van Wild Wolf (GPO 746) heeft geen draaischijf maar druktoetsen en geeft gegarandeerd geen ruis op de lijn. Dus hup, weg met WhatsApp, voortaan kun je de gang weer op voor een ouderwetse bijkletssessie met je moeder, zus of die vriendin die aan de andere kant van het land woont. €54,95 vtwonen.nl Wat je noemt waar voor je geld: tijdens de KunstmuziekRoute in Den Bosch kun je zondag tussen 11.30 en 18 uur met één ticket 25 concerten en performances bezoeken, zoals de muzikale voorstelling False Memories (foto). De optredens zijn op allerlei locaties in de Bossche binnenstad te zien. Je steltje eigen programma en route samen, dus dat wordt leuk. De KunstmuziekRoute is de afsluiter van November Music, een grensver leggend festival waar akoestisch overgaat in elektrisch en composi ties en improvisatie samenkomen. novembermusic.net Schitterend Ring van Sarah Pulvertaft, oorbellen van Farrah Al-Dujaili. HANCO KOLK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73