Flesvoeding Stad van de toekomst Eksterparadijs Gespot! O doen Ha, weekend! Laat je inspireren door deze tips J IÏPD ïekleurde donsjas 1 petfles 2 pollepels Samenstelling: Saskia Borst Met deze zelfgemaakte voederbak help je de vogels in je tuin of op je balkon de Hollandse winter door. Snijd twee gaatjes in de fles, tegenover elkaar. Maak één gat vervolgens naar boven iets groter, daar kan straks het vogelzaad door naar buiten. Schuif een pollepel horizontaal door de gaten met de brede kant van de lepel bij het grote gat. Maak op dezelfde manier nog twee gaten voor de andere pollepel. Met het touw of ijzerdraad maak je een lus, die je vlak onder de dop vastknoopt. Vul de fles met vogelzaad en hang 'm buiten op. Voor meer knutselideeën ga je naar pieceofmake.nl De dag van vandaag? In Groningen zijn ze juist volop bezig met de wereld van morgen. Op het festival Let's Gro in de binnenstad leer je zater dag alles over sociaal innoveren, duurzaam wonen en toekomstig ondernemen. Niet alleen inspirerend voor jou, ook leuk voor de kinderen; die kunnen er een drone leren bouwen, neer ploffen in de virtual reality cinema en een workshop Minecraft-toekomst volgen. Ook een potje robotvoetbal staat op het programma. letsgro.nl Verkoopje spaarvarken een mep, plunder je reke ning en zet zaterdag koers naar de Gashouder op het terrein van de Westergasfabriek in Amster dam: daar kun je naar de SIERAAD Art Fair. Een walhalla voor eksters, want de mooiste, nieuwste en meest extravagante sieraden blinken je hier tegemoet, sieraadartfair.nl Cecilia Zuurhout (64) Megusto, €59 Trendspotter Anne Bonthuis fotografeert mode op straat Trees Balk, (66) Anna van Toor, €125 Kitty Windhout (66) HoutBrox, €89 scherp mesje~ touw of ijzerdraad vogelzaad 6 zaterdag 12 november 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72