DEZEWEEK Oog in oog meteen dinosaurus Schoonmoeder iSi»"1 O, kom er eens kijken In dit nummer Dit weekend Rubrieken Reizen f\ De leukste kinderschoenen oproep Je kunt beter even zitten, zegt Anton Damen, onze specialist op het gebied van technologie. Het is 2015. Als expert heeft hij als een van de eersten in Nederland deze gadget in huis. Anton zet de vr-bril op mijn hoofd. Ik weet heus wel dat ik gewoon op de redactie zit, toch beland ik in een an dere wereld. Bomen, heel veel bomen om me heen. Dan hoor ik in de verte de stem van Anton. 'Doe je hoofd eens om hoog Ingrid. Draai eens met je stoel'. Dat doe ik. Ik zie nog veel meer bomen. Als ik te rugdraai, zie ik plotseling dat er een dinosaurus achter de bomen vandaan komt. Hij loopt op mij af. In een reflex draai ik mijn stoel en smijt de 1 bril af. Wat eng! Ik ben zo onder de indruk dat ik iedereen over mijn vr-beleving vertel. Nog maar weinig mensen hebben van virtual reality gehoord. Hoe anders is dat nu, nog geen anderhalf jaar later. Zie pagina 28. Ik vermoed dat de vr-bril inmiddels op menig verlanglijstje voor Sint staat. magazine 3 08 Interview met Gordon 'Ik heb een hele mooie carrière gehad' 16 Bedriegelijk echt 14 feiten over virtual reality 32 De kracht van kleren Cécile Narinx vindt dat Nederland zich te praktisch kleedt 06 Doen 14 Luisteren 21 Kijken 28 Lezen 51 Tv-kijken en puzzelen 04 Mijn weekend 15 Monica 24 Binnenkijken 27 Geld geluk 37 Mijn ma 38 Den Blijker 62 David Arjan Zeg 'schoonmoeder' en de verhalen komen los. Over de vreselijke, die voor haar zoon geen vrouw goed genoeg vindt. Over de lieve, die drie keer per week op de kleinkinderen past. Over de hinderlijke, die alleen maar zeurt en zanikt. Over de bemoeial, de schat, de intrigant- De redactie van het magazine werkt aan een schoonmoederdossier. Lucht uw hart en schrijf over üw schoonmoeder. Wat verwacht ze van u, wat wilt u van haar? Welke blunder beging u (of zij) bij de eerste kennismaking? Gaat ze mokken als u dit jaar nou eens géén familiediner met kerst wilt? Is ze een indringer of is ze juist zo gezellig dat ze meegaat op vakantie? We lezen het graag! We plaatsen (een selectie van) uw bijdragen binnenkort in het magazine. Mail uw verhaal (maximaal 300 woorden) voorzien van uw naam, leeftijd en woonplaats uiterlijk 6 december naar mijnverhaal@persgroep.nl. Liever anoniem? Zet dat er dan bij. 41 Hans Avontu 42 Stamppotjes in Alanya 48 Maassluis 49 Wandelen langs Veerse wateren REAGEREN magazine@ persgroep.nl EVolg ons op Facebook *PEIIf* «y- A Chef Magazine Printing. Naturally. Eco Print Center COVERFOTO CORNÉ VAN DER STELT

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 69