Dankbetuiging M Clazina Maria Dina Wieckardt- Vreeke Elisabeth Zwets-Lagace 26 FAMILIEBERICHTEN Gré Cijsouw - Roose Trees Dondorff Eduard de Regt Lourens de Visser P.C. Koole Nel Joziasse-Jasperse Willem Verhage O iïlensen inq.nl Kees Gunter Wils la-acht. twee woorden wil en kracht Aan het einde restte nog slechts de wil, weg was de kracht Rust nu maar uit jouw leven is volbracht Op 11 november 2016 is van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma - Ineke - echtgenote van Jan Wieckardt eerder gehuwd geweest met Bertus Franse j' 14 oktober 1949 - f 11 november 2016 Jan Wieckardt Kinderen en kleinkinderen Marcel en Mariëlle Mika, Vera en Pieter-Jan, Fleur, Joy Richard en Jennifer Robin, Jewannes, Dies, Dean, Naut Astrid en Robbie Daniël Marcel Claire en Marco Kim, Nikkie Beukenstraat 4-12, 4462 TT Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 16 november om 14.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend aan de afscheids bijeenkomst is er tot 16.15 uur gelegenheid tot condoleren. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Ineke te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat geheel onverwachts is overleden mijn zorgzame vrouw, mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze trotse oma en overoma Betsie Middelburg, Middelburg, 27 december 1928 10 november 2016 J. Zwets Gonny en Maaike Marcel en Kim, Noa Ronald Onze dank gaat uit Huisartsenpraktijk "De Vleugelnoot" en naar alle medewerkers van Zorgstroom (team Stromenwijk) voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. IJplein 6 4335 KZ Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de be grafenis, zal worden gehouden dinsdag 15 november om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Géén bezoek aan huis Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. 9 m Voor de vele en hartelijke bewijzen van meeleven die wij ook nu weer mochten ontvangen na het overlijden van onze zeer geliefde en zorgzame vader, opa, overopa en "ome Job" Job van Burg willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons heel goed gedaan. Ko en Jannie van Burg-Baaij Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, november 2016 Domburg/Westkapelle, november 2016 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve vriendin en onze lieve moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot grote steun bij het verwerken van dit verlies. Dingeman Koole Rosanne en Chris, Liam Goes, november 2016 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en over-opa zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Regt Kamperland, november 2016 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader en opa Adri Heijboer willen wij u hartelijk danken. Het was voor ons een grote steun. Sannie Heijboer-van Es Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, november 2016 Wij willen u hartelijk danken voor de warme belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn zeer geliefde man en onze lieve, zorgzame vader E. de Visser-de Korte Lies en Wim Hoevers Aagtekerke, november 2016 Wij willen u hartelijk danken voor het medeleven dat wij mochten ontvangen na het voor ons snelle en onverwachte overlijden van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader Uw persoonlijke aanwezigheid hebben wij zeer op prijs gesteld. Uit aller naam: M. Koole - de Priester Middelburg, november 2016 Voor de vele blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk, als in de vorm van kaarten, van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame man, vader en schoonvader Cornelis Meerman zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons getroost in ons verdriet. L. Meerman-de Nooijer Matty en Rinus Arnemuiden, november 2016 Voor de vele meelevende brieven en kaarten na het overlijden van mijn lieve man, papa en opa Wim willen wij u oprecht bedanken. T. Verhage-de Bruijn en kinderen Vrouwenpolder, november 2016 kijk ook op Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de overweldigende belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, oma en over-oma Ko Cijsouw Marjolein en Kees Huiszoon - Cijsouw kleinkinderen en achterkleinkind Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor het hartverwarmende medeleven na het plotseling overlijden van onze lieve moeder en enthousiaste, actieve oma Wij kijken als familie terug op een mooie en waardige herdenkingsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat onze moeder en oma in haar leven ook veel voor anderen heeft betekend. Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, november 2016 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van het heeft ons erg goed gedaan. Martha Gunter-Harinck Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, november 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64