COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 27 Trees Dondorff P.C. Koole A *5* 2 Jaantje de Ruijsscher Q fïlensen inq.nl Ivonne Agnes Marie Albregts Marianne Allaart-Datthijn Irene de Meijer - van Nispen Johan van Opdorp i J8 3 Eduard de Regt Peter Wagemaker Jo Wauters - van der Hooft Gerrit Schutte Job van Burg Voor uw belangstelling en medeleven overlijden van onze vader, schoonvader, na het opa en over-opa zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Regt Kamperland, november 2016 zaterdag 12 november 2016 kijk ook op Langs deze weg willen wij u danken voor de warme belangstelling, medeleven en vele kaartjes die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze tante Namens haar nicht en neven Sluis, 12 november 2016 Voor de wijze waarop u hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Sjaak Allaart Kinderen en kleinkinderen Cadzand, november 2016 Voor de vele en hartelijke bewijzen van meeleven die wij ook nu weer mochten ontvangen na het overlijden van onze zeer geliefde en zorgzame vader, opa, overopa en "ome Job" willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons heel goed gedaan. Ko en Jannie van Burg-Baaij Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, november 2016 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve vriendin en onze lieve moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot grote steun bij het verwerken van dit verlies. Dingeman Koole Rosanne en Chris, Liam Goes, november 2016 Wij willen u hartelijk danken voor het medeleven dat wij mochten ontvangen na het voor ons snelle en onverwachte overlijden van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader Uw persoonlijke aanwezigheid hebben wij zeer op prijs gesteld. Uit aller naam: M. Koole - de Priester Middelburg, november 2016 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en schoondochter Piet de Meijer Deborah en Peter, Niels en Isa Gideon en Karin, Renske en Maartje Frans de Meijer Biervliet, november 2016 Zovelen dragen hem een warm hart toe. Zovelen hebben samen afscheid van hem genomen. Zovelen stuurden blijken van waardering en woorden van troost. Dankjewel daarvoor. Kriss van Opdorp - Van Vaerenbergh en familie 1 f Biervliet, november 2016 ii« Wij willen u bedanken voor het medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Lianne Wagemaker - Verton Bas Janneke Yvette Erwin Wissenkerke, 12 november 2016 Wij danken iedereen voor de mooie kaarten en overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van Dit is voor ons een enorme steun om haar verlies te verwerken. Pia en Ronald Wouter en Demi Sluiskil, 12 november 2016 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader en opa André Slabber willen wij u onze oprechte dank betuigen. Het heeft ons goed gedaan. Jozien Slabber, kinderen en kleinkinderen Westkapelle, 10 november 2016 Een speciaal woord van dank aan Dr. Haerens, Thuiszorg team Sluiskil en Monuta voor de goede zorgen en fijne begeleiding. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze tante zeggen wij u hartelijk dank. Neven en Nichten Breskens, november 2016 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en bloemen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa Miny Schutte-Schiphorst Kinderen en kleinkinderen Breskens, november 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 182