üTdt leden A Evert Willem Smit 26 FAMILIEBERICHTEN O fïlensen inq.nl Mien de Brouwer-Hoefeijzers Leunis Edemondus Lensen Jaap Snijders Clazina Maria Dina Wieckardt- Vreeke Bram Ome Bram Fons de Brouwer Liefde houdt niet op, waar het teven eindigt. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Adriana Johanna Theunisse in de leeftijd van 70 jaar. Adrie Lensen - Theunisse Eddy en Liesbeth Claudia en Mitchell Senna Terneuzen, 7 november 2016 Aalscholver 25, 4533 ED Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Lieve Opa Er zijn veel mensen die het weten, Maar niemand die het aan ons ziet. Veel huilen zonder tranen, Stil verdriet. Claudia, Senna Dominicus Aloijsius Verschraegen Domien Overleden Eddy Zierikzee, 5 juni 1948 Kerkwerve, 10 november 2016 Deze wedstrijd kon je niet winnen! Greetje Smit-den Braber Brieskerkestraat 18 4321AX Kerkwerve Dinsdag 15 november is er om 13.30 uur een samenkomst in dorpshuis 't Zuudènde, Beatrix- straat 1 te Kerkwerve. Aansluitend begeleiden we Eddy naar de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Liever geen bloemen Geen bezoek aan huis Wilskracht, twee woorden wil en kracht Aan het einde restte nog slechts de wil, weg was de kracht Rust nu maar uit jouw leven is volbracht Op 11 november 2016 is van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma - Ineke - echtgenote van Jan Wieckardt eerder gehuwd geweest met Bertus Franse t 14 oktober 1949 - f 11 november 2016 Jan Wieckardt Kinderen en kleinkinderen Marcel en Mariëlle Mika, Vera en Pieter-Jan, Fleur, Joy Richard en Jennifer Robin, Jewannes, Dies, Dean, Naut Astrid en Robbie Daniël Marcel Claire en Marco Kim, Nikkie Beukenstraat 4-12, 4462 TT Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 16 november om 14.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend aan de afscheids- bij eenkomst is er tot 1615 uur gelegenheid tot condoleren. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Ineke te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. kijk ook op zaterdag 12 november 2016 Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van onze lieve, altijd meelevende broer,zwager en oom Wij wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Kees en Corrie Han Marjoke en Barry Jessica en Erik, Rens, Lars, Bastian Wilco Peter en Sandra Harald en Gerlinda Niels en Eline Mark en Ineke Caroline en Marijn Marco, Esther Kevin ,/Voëlle Jorn, Wytze Anne,Rik,Lieke Moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land Intens verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar ook terugkijkend op zo veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van Hij was voor ons als een vader, opa en overgroot opa. Liesbeth en Jan Janse Pieter en Elna Janse Tim Britt Willeke en Abco Jobse Bo Joel Lisanne en Björn Ik blijf nu hier. Jij gaat naar daar en daar is niet zo ver van hier. We spreken af, ik weet niet waar en daar ontmoeten wij elkaar. In liefde losgelaten echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Terhole: Alex en Monique Wouter en Hannelore Ines St. Jansteen: Anita en Frank Chris en Bonita Stefan en Isa Hulst: Arnold Nadine en Koen Sven en Kimberley 6 november 2016 Refugium 12 A, Hulst Correspondentieadres: Hulsterweg 177, 4583 SL Terhole De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bezige handen en een sterke wil vielen na een bewogen leven stil. Heden overleed zacht en kalm, omringd door ma en zijn kinderen, onze lieve pa en opa weduwnaar van Maria Juliana Irma Camilla Kesbeke partner van Liza Boerjan Koewacht, 30 augustus 1930 Axel, 10 november 2016 Liza Boerjan Hugo en Trees Verschraegen-de Krijger Martin Verschraegen Norma en Huub Burm-Verschraegen Fabiënne en René Steenbakker-Verschraegen Astrid Verschraegen Emy en Joep van Sterkenburg-Verschraegen Walter Vermeire en Chantal van Hoorn Carla en Paul Braem-Vermeire Rudi en Roos Vermeire-Otoide Guido Vermeire Klein- en achterkleinkinderen Bachstraat 1, 4571 XR Axel U kunt afscheid nemen van Domien in het uit vaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 14 november van 18.45 tot 19.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 15 november om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Met dank aan alle medewerkers van De Vurssche, afdeling De Vlakte voor alle goede zorgen die ze pa hebben gegeven. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd nemen wij afscheid van onze zwager en oom echtgenoot van Marjan Snijders-Dourlein. Middelburg: Jopie de Jong-Dourlein Attie Potappel-Dourlein Adrie Dourlein Yvonne Dourlein-Brozius en kinderen Middelburg, 7 november 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 181