©NDERNEMER emep De Ondernemer deelt kennis samen met partners DEPNEME Dit is een commerciële pagina van de Persgroep Het beste van deOndernemer.nl Eerste Ondernemerscafé op Contacta.nl is een groot succes De Ondernemer creëerde tijdens Contacta.nl afgelopen week een podium voor haar partners en stelde haar stand beschikbaar voor allerlei kennissessies tijdens Contacta.nl. Samen groeien bleek een prima uitgangspunt voor een nieuw en geslaagd concept met een dagelijkse krantenbezorgdienst 'American style' en de App De On dernemer als digitaal platform. De Ondernemer deelde zelf haar kennis over data en het medialandschap met het publiek. Schipper Groep Platform PowerWuuf Driekleur Verzekeringen Zeeland Sport Leisure Volg de Ondernemer op social media én word lid op deondernemer.nl Op de website van de Ondernemer vind je ac tualiteiten, kennisdossiers, netwerkinformatie en een uitgebreide agenda. Deze artikelen zijn momenteel populair bij onze leden: ZEELAND MET 7 CAFÉS IN TOP 100 Zeven Zeeuwse cafés staan in de Café Top 100 2016. Komende maandag wordt bekend welk café in Nederland op de eerste plek staat, BEVER INNOVATIONS UIT ZIERIK- ZEE WINT INNOVATIEPRIJS ZEEUWSE EMERGO Bever Innovations mag zich het innovatiefste Zeeuwse bedrijf van 2016 noemen. Het Zierikzee- se bedrijf maakte woensdag op de netwerkbeurs Contacta in Goes een dubbelslag. Het won de juryprijs én de publieksprijs van de Zeeuwse Emergo, een jaarlijkse innovatieprijs van provin cie, HZ en Kamer van Koophandel. Veel ondernemers wisten op Contacta.nl de stand van De Ondernemer te vinden. Tessa van Waarde, commercieel directeur bij de Persgroep, waartoe De Ondernemer en de PZC behoren, ki jkt met veel enthousiasme terug op het event. "Ons concept voor Con- tacta.nl was bedoeld om ondernemers fysiek te ontmoeten. Dat sluit aan op onze visie De Ondernemer als platform te gebruiken waar print, online en persoonlijke ontmoeting bij elkaar komen. Het podium in onze stand werd het middelpunt en de publiekstrekker dankzij de presentaties van een aantal part ners, die samen met ons kennis w ilden delen en de netwerken wilden verbinden. "Met onze kennissessies wilden we onder nemers bewust maken van de valkuilen voor familiebedrijven," vertelt Erik van den Dobbelsteen van Schipper Groep, een van de kennispartners van De Ondernemer. "Door samen te werken met De Ondernemer kozen we voor een andere invulling op Contacta.nl en kregen we dagelijks een podium om ons verhaal te vertellen." Familiebedrijven zijn in Zeeland nog sterk vertegenwoordigd en be langrijk onderdeel van de Zeeuwse economie. "Het moment van overdracht aan de nieuwe generatie brengt nogal wat emoties met zich mee", zegt Van den Dobbelsteen. "De zakelijke kant regelen lukt over het algemeen wel, maai de emotionele kant wordt vaak vergeten. Het vormt één van de zeven valkuilen, die wij benoemen in onze presentatie over bedrijfs- overdracht. Enkele toehoorders herkenden zich in het verhaal en hebben nu een afspraak met onze adviseur. Dat is de kracht van deze sessies. Veel kan er digitaal. Voor deze onder werpen is persoonlijk contact echt nodig om een goede adviesrol te kunnen vervullen en te komen tot een succesvolle overdracht." Petra Duijzer van 'Leuk Zeeuws' en 'Creatief Succes' straalt enthousiasme en energie uit. Ze is dan ook de initiatiefnemer van het Plat form Powerwuuf. In Powerwuuf bundelen vrouwelijke ondernemers zich door elkaar te ontmoeten en te versterken. De Onder nemer bood op Contaeta.nl een podium voor het tweede Powerwuuf event waarop de genomineerden konden pitchen en de strijd aangingen voor de tweede Powerwuuf Award. "We passen in dit concept van De Onderne mer. Onze platformleden geloven in samen groeien, maar ook in competitie! Daar word je sterker van." De award werd gewonnen door Annita van tien Ouden van Jans Office Support. Verzekeringen tegen cybercrime? Daar zijn veel ondernemers niet mee bezig. En toch kan het je zomaar overkomen dat het systeem wordt gehackt en alles geblokkeerd. Pieter Franeke, adviseur bij Driekleur Verzekerin gen, benadrukt het belang van goede verzeke ringen. "Helaas zien ondernemers het te vaak als noodzakelijk kwaad. Via De Ondernemer willen we met onze informatiesessies over Cyber Crime de ondernemers wakker schud den en niet wachten tot zc slachtoffer worden. Ondernemers moeten zich wapenen. In de stand van De Ondernemer konden we die minder leuke boodschap aan een brede groep ondernemers overbrengen en ik hoop oprecht dat die boodschap is geland." Samenwerken en samenbrengen zijn de sleutelwoorden voor Stichting Zeeland Sport Leisure. "We werken al een aantal jaren samen met De Ondernemer, waardoor we ons verhaal achter de sporter kunnen vertellen," zegt directeur Tilly Stroo. "De Ondernemer bood ons met dit concept een podium om onze jonge sporters te promoten en onze initiatieven te laten zien aan ondernemend Het volgende Ondernemer magazine verschijnt zaterdag 19 november bij deze krant. Zeeland. Samen groeien is een thema dat past bij onze jonge watersporters, die vanaf nu als 'waterambassadeurs' de rest van de wereld kennis laten maken met waterveiligheid. Een unieke samenwerking tussen Rijkswaterstaat, HZ Academy en SLZ maakt dit mogelijk. We smeden zo een alliantie die ervoor zorgt dat de jeugd ondersteuning krijgt in het behalen van hun sportieve doel met een koppeling naar educatie. Op Contaeta.nl hadden we volop gelegenheid om organisaties en bedrij ven te ontmoeten en hen bij onze plannen te betrekken." tekst ANNET VAN DE REE Wordt ook lid van De Ondernemer community. Schrijf in op www.deondernemer.nl. Tilly Stoo van Stichting Zeeland Sport Leisure: "We werken al jaren samen met De Ondernemer." 'Wij denken niet vanuit dc schappen, maar. vanuit de site' A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 154