üyarJHilsri m V V JS" 24 FAMILIEBERICHTEN Z- Bob Bergman w N Gerrit Maas O fïlensen inq.nl Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven Mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou, Mijn God, waar was mijn hoop, mijn moed, gebleven? Ik was vergaan in al mijn smart en rouw. Psalm 277 berijmd. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mee, dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze innig geliefde en zorgzame man, vader en opa Abraham Boone Bram echtgenoot van Adriana Wilhelmina Francke Nieuw en Sint Joosland 6 november 1937 Nieuw en Sint Joosland 11 november 2016 Nieuw en Sint Joosland: A.W. Boone-Francke Veere: Els en Jan de Landmeter-Boone Erik en Marian René en Tessa Bram Middelburg: Lian en Bram Buijs-Boone Arnemuiden: Johan en Rianne Boone-van de Sluis Berend Julia Thomas Lewedorp: Jacqueline en André Kaljouw-Boone Luuk Roos Binnendijk 1 4339 PK Nieuw en Sint Joosland Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maandag 14 november van 19.00 uur tot 20.00 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1Middelburg. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 15 november om 13.45 uur in genoemde kerk. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw en Sint Joosland. Na afloop van de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis en geen bloemen. Bram Met droefheid vernamen wij dat onze zeer gewaardeerde vriend Bram Boone Is overleden Wij wensen Adrie,kinderen,kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Chris Baas (in herinnering) Fie Baas-Dijke Ome Bram Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze geliefde vriend Bram Boone Wij wensen onze vriendin Adrie met haar kinderen en kleinkinderen de sterkte van de Heere toe. Mien en Gerard Jo en Jo (in herinnering) Rina en Fedde (in herinnering) Alles waar je echt van houdt, zal je warmte blijven geven. Ook al is het niet gebleven, het blijft een deel van jou. Een stukje van je leven Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn aller, allerliefste man, vader, schoonvader en trotse opa "De liefde van mijn leven" in de leeftijd van 80 jaar. Roos Bergman - van Hooff Ingrid en Toon Rob en Elise Aisis Wendy en John Esmee en Marco en achterkleinkinderen 10 november 2016 O.F. Weisestraat 16 4311 EJ Bruinisse De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Kees Clarisse mrïm. Joop Bukkens Jo Bukkens Heden bereikte ons het droevige bericht dat overleden is onze buurman Joop Bukkens We leven met Ilona de kinderen en familie mee. WE Verkuijl Quakkelaarstraat nrs. 89, 89A, 9193, 95. Met oprechte deelneming hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Joop Bukkens Wij wensen onze vrienden Rhémond, Patricia en Ismay en familie de komende periode veel sterkte met dit verlies. Jurriaan Wendy Etien Ariannne Ronnie Jacqueline, Nienke en Tim Marinus Jeanette en Noa Jorg kijk ook op Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van onze lieve, altijd meelevende broer,zwager en oom Wij wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Kees en Corrie Han Marjoke en Barry Jessica en Erik, Rens, Lars, Bastian Wilco Peter en Sandra Harald en Gerlinda Niels en Eline Mark en Ineke Caroline en Marijn Marco, Esther Kevin ,/Voëlle Jorn, Wytze Anne, Rik, Lieke Moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land Intens verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar ook terugkijkend op zo veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van Hij was voor ons als een vader, opa en overgroot opa. Liesbeth en Jan Janse Pieter en Elna Janse Tim Britt Willeke en Abco Jobse Bo Joël Lisanne en Björn Tot ons grote verdriet moeten wij onverwacht en veel te vroeg afscheid nemen van onze zwager, oom en trouwe collega Hij overleed op 8 november in de leeftijd van 59 jaar Wat zullen we hem ontzettend missen. Als familielid, als collega, als mens. Een camping zonder Kees, dat kunnen we ons haast niet voorstellen. Met grote dankbaarheid denken we terug aan de jaren dat hij bij ons op de camping werkzaam was. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Anita, Danielle, Aart, Reshma en Mason. Renesse: Camping International Gijs en Cita Horst ""V I n l Kenneth en Esther Horst Liselotte, Rosalie Dominic Horst en Kyra Kloet Treur niet over mijn dood maar verblijdt je over mijn leven... Geheel onverwachts is overleden mijn lieve man, onze lieve pa en opa in de leeftijd van 66 jaar. Ilona Rhémond en Patricia, Ismay Dominique, Quinty, Lena Björn, Dolf Sindy en Sander, Noa, Femke, Zahra Goofy t 10 november 2016 Verkuijl Quakkelaarstraat 87, 4381 TK Vlissingen Op dinsdag 15 november is het van 18.30 tot 19.30 uur mogelijk om afscheid van Joop te nemen en de familie te condoleren in et uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal overeenkomstig zijn wens in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Geheel onverwachts is overleden onze jongste broer, zwager en oom Frans en Frida t Gerard en Gré Ria t en Theo neven en nichten Wij zullen hem heel erg missen... Je koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven, alleen.je had de wind niet mee. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is onverwacht van ons heen gegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en vriend Goes, t Goes, 4 maart 1943 8 november 2016 Skip Evelien en Robin Patrick Damian en Romy Stefan en Diana Sven en Anne Cobie Correspondentieadres: Naereboutstraat 57, 4461 GS Goes De afscheidsdienst wordt in besloten kring gehouden op dinsdag 15 november in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Hierna bent u om 11.30 uur uitgenodigd om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 150