Evert Willem Smit Metje van Steenbergen - Hoogendijk Kees Sanders Kees Sanders Kees Sanders Johannes Jacobus Snijders Jan Hendrik Hilgen =S kijktip fDensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 25 Overleden Eddy Zierikzee, 5 juni 1948 Kerkwerve, 10 november 2016 Deze wedstrijd kon je niet winnen Greetje Smit-den Braber Brieskerkestraat 18 4321AX Kerkwerve Dinsdag 15 november is er om 13.30 uur een samenkomst in dorpshuis 't Zuudènde, Beatrix- straat 1 te Kerkwerve. Aansluitend begeleiden we Eddy naar de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Liever geen bloemen Geen bezoek aan huis Wees niet teneergeslagen als u afscheid neemt een vaarwel is nodig voor u elkaar weer kunt ontmoeten en dat er een nieuwe ontmoeting zal plaatsvinden staat vast voor hen die elkaar liefhebben en in Hem geloven. Jaap echtgenoot van Marian Dourlein Vlissingen, 12 mei 1939 Middelburg, 6 november 2016 Voor altijd in ons hart, Marian Snijders - Dourlein Irene Snijders en George Carter Ingrid Snijders en Hans Reijnierse Kris en Tess Vromoldsland 43 4337 CT Middelburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jaap Snijders IfM Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 12:9 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, oma en overoma in de leeftijd van 87 jaar. Kamperland: Kees van Steenbergen Kamperland: Henk en Carine van Steenbergen - Fettih Benji Lopikerkapel: Eida en Jan Verhoef - van Steenbergen Lidwien en Harm Jafet, Fiene, Mart Mare en Marlous Stefan Kamperland: Kees en Marijke van Steenbergen - Michielsen Martien en Manon Henry Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van Alexiaplein la, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 10 november 2016 Peppeldreef 30,4493 EL Kamperland De Dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op dinsdag 15 november om 12:00 uur in kerkgebouw De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 13:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het jhr. mr. De Casembroothuis aan het Alexiaplein 3. Voorafgaand aan de dienst is er van 11:30 tot 11:50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het jeugdgebouw achter de kerk. - - zaterdag 12 november 2016 Wij zijn diep geschokt en intens verdrietig door het volkomen onverwachte overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve broer, zwager en onze oom Veere: Rita en Peter Maljers-Sanders Driewegen: Emily en Arno van Dijke Luca Middelburg: Daniel en Linsey Kiser Milan Geheel onverwachts hebben we afscheid moeten nemen van Rinus en Elly Anne en Ko Ina en Johan neven en nichten 8 november 2016 "R. Bacil" Bedroefd nemen wij afscheid van onze zwager en oom echtgenoot van Marjan Snijders-Dourlein. Middelburg: Jopie de Jong-Dourlein Attie Potappel-Dourlein Adrie Dourlein Yvonne Dourlein-Brozius en kinderen Middelburg, 7 november 2016 We hebben dus deze drie dingen: geloof, hoop en liefde. Maar de belangrijkste van deze drie is de liefde. 1 Corinthiërs 13 13 Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa 's-Gravenhage, Brouwershaven, 3 februari 1947 9 november 2016 Brouwershaven: Marry Hilgen-van der Wekken Zierikzee: Alinda van Beveren-Hilgen Peter van Beveren Noortje en Remco Merel Brouwershaven: Geertje Kristalijn-Hilgen Kees Kristalijn Ilse Arne Noorddijkstraat 28 4318 BJ Brouwershaven Op D.V. maandag 14 november 2016, om 13.30 uur, wordt de samenkomst gehouden in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Haven Noordzijde 10 te Brouwershaven, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en uw medeleven te betuigen in het Tonnenmagazijn, Haven Noordzijde 38 te Brouwershaven. - Geen bloemen - echtgenoot van Cornalie Sanders-Brouwer 24 mei 1994 partner van Jo Wijkhuijs 12 oktober 2016 Sint Laurens, 6 mei 1943 Middelburg, 8 november 2016 Cindy en Johannes Kagenaar-Sanders Sijo en Fernanda Sanders Leona, Elisa Correspondentieadres: C. Kagenaar-Sanders, Arnelaan 44, 4335 TE Middelburg De begrafenisplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. -Condoleances alleen schriftelijk-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 139