5 Fijne woningen op het vrije Zeeuwse platteland Ons huis is niet groot, maar het is een heel fijne woning huis uit en hebben we meer ruimte. Als we met zijn allen zijn, zitten we meestal aan de bar bij de keuken." Barongs Marco: „Ik zag eens twee barongs die we bij de voordeur wilden plaatsen. Een barong is in de Balinese mytho logie koning van de geesten, hij leidt de goede krachten. Maar we hebben het toch maar niet gedaan. Het moet ook weer niet te veel van het goede worden." Balans Miriam: „Als we op Bali zijn, zien we veel mooie dingen. Die wil ik het liefst allemaal laten verschepen, maar dat is duur. Ik kan ook nooit één ding kiezen. Ooit zat in Rilland een han delaar die spullen van Bali impor teerde. Daar gingen we soms heen." „De spullen die we kopen, kiezen we uit met ons hart, op het gevoel. De balans is goed." Heilige tuin Miriam: „Een echte blikvanger is de enorme foto op canvas op de muur achter de bank. Die is gemaakt in de heilige tuin bij de Tirta Empul tem pel op Bali. Het grappige is dat Marco erop stond, maar voor het mooiste ef fect eruit is gephotoshopt. De foto is speciaal, omdat Marco op die plek ook op zijn knieën ging om mij ten huwelijk te vragen. Vorig jaar trouw den we in onze eigen Balinese tuin, ik droeg een traditionele sarong ke- baya." Dromen Miriam: „In een oud huisje zijn altijd wel dingen te doen. Dubbel glas aan de achterzijde zou fijn zijn. Maar stie kem droom ik van openslaande deu ren op die plek. Het plafond en de deuren kunnen een verfje gebruiken. De twee grote fauteuils gaan er wat mij betreft uit. De keuken is nu een beetje opgeknapt, maar in de toe komst willen we er een nieuwe in. Als de kinderen allemaal uit huis zijn, kunnen we het echt naar ons zin maken. Met een nieuwe keuken én badkamer." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 11 november 2016 PZ Dreischor Adres: 2 Bogerdhof 7 Type: Geschakelde eengezinswoning Prijs: €325.000 kk Bouwjaar: 1997 Bijzonderheden: Zeer goed geïso leerd, drie slaapka mers, twee badka mers. Omheinde tuin met vrije achterom. Oosterland Adres: De Saele 47 Type: Tussenwoning Prijs: €155.000 kk Bouwjaar: 1997 Bijzonderheden: Starterswoning met drie kamers, buiten kant recent geschil derd, winkels en openbaar vervoer op loopafstand. Dreischor Adres: Welleweg 37 Type: Vrijstaande woning Prijs: €275.000 kk Bouwjaar: 1980 Bijzonderheden: Vrij uitzicht, tuin rondom, aangebouwde ga rage. Binnen veel sfeerelementen, waaronder landelijke keuken en open haard. Nieuwerkerk Adres: Elzenstraat 8 Type: Twee onder een kap Prijs: €195.000 kk Bouwjaar: 1980 Bijzonderheden: In- stapklare woning met vier slaapkamers, on- derhoudsvriendelijke tuin. Parkeren op eigen terrein. Dreschor Marco Xhaflaire Miriam Xhaflaire (47), eigenares beautysa lon Marco Xhaflaire (47), dutymanager op Port Zélande De twee zonen van Miriam zijn om de week bij hen thuis. De zoon en dochter van Marco wonen sinds enige tijd zelfstandig. Burgh-Haamstede Adres: Vlasakkers 3 Type: Twee onder een kap Prijs: €235.000 kk Bouwjaar: 1988 Bijzonderheden: Vijf kamers, zonnige tuin, garage en eigen oprit. Het huis en de tuin van Miriam en Marco zijn geheel in Bali nese sfeer ingericht. FOTO'S MARIEKE MANDEMAKER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 58