Ovsr laden 18 FAMILIEBERICHTEN O fïlensen inq.nl Neeltje Maatje van Goudswaard - de Fouw Lieve oma, Elly van Goudswaard - de Fouw Elly Neeltje Huibregtse - Minderhoud Ga nooit weg zonder te groeten, ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten, kan het morgen niet meer doen. Loop nooit weg zonder te praten, dat doet soms een hart zo 'n pijn. Wat je 's morgens hebt verlaten, kan er 's avonds niet meer zijn. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een week tussen hoop en vrees is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en lieve trotse oma Kortgene, 24 maart 1959 Elly - Temeuzen, 4 november 2016 Ad van Goudswaard Jacqueline en Menno Julia Niels en Kelly <7 Jay Denise en Erik Rozenstraat 14, 4486 CH Colijnsplaat De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ik ben pas één jaar en dus nog zo klein, ik begrijp niet waarom jij een ster aan de hemel moet zijn. Ik zwaaide je uit op maandag, jij zei "tot vlug!", maar dat moment mocht niet komen; jij kwam niet meer terug. Je las me voor uit Nijntje en Bobbi Beer, leerde me handjes klappen en we wandelden met mooi weer. We zongen liedjes, ik mocht bij opa en jou logeren; je was zo trots! Ineens is het allemaal anders, zo onwerkelijk en plots. We lachten veel samen, wat hadden we het fijn. Ik vind het zo jammer datje niet meer bij ons mag zijn. Kon ik je nog maar een laatste kusje geven, ééntje van heel dichtbij, dan wilde ik je laten weten datje een ontzettend lieve oma was voor mij. Dag dag lieve oma, ik ga jou missen. Heel veel kusjes van je popje Julia 'Gelijk het gras is ons kortstondig leven Tot ons verdriet heeft de Here onverwachts uit ons midden weggenomen onze lieve en zorgzame dochter, (schoon)zus en tante Pa en Ma de Fouw - Kole Matty en Kees Verburg - de Fouw Manon en Gerrit, Noah Michel Jeffrey Wim de Fouw en Monique van der Does Jordi Roan Naomi en Stijn Yordin Danique Veel te vroeg is van ons heengegaan onze dierbare schoonzus en tante Pa en Ma (in herinnering) Wim en Lina Nelly en Rinus Janny en Sander Jan en Rudy Corry en Bart Neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 23 september 1995 weduwe van Kornelis Huibregtse in de leeftijd van 96 jaar. Westkapelle Janny en Ab Piet (in herinnering) en Coby Jeroen Marco en Christien Kelly Vlissingen Elly en John Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Woon Zorg Complex 'De Kreek voor de goede zorgen. Westkapelle, 9 november 2016 Correspondentieadres: Smidstraat 2 4361 BP Westkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 14 november om 13.00 uur in de Moriakerk, Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Westkapelle Herrijst". Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jan Poortvliet Na een kort ziekbed is van ons heengegaan onze dierbare zwager en oom Peter Quaars We zullen hem erg missen. Gerda en Harm Krist Ria Louwerse Nel en Anton Flink Ton en Addie Louwerse John Louwerse Ineke en Gerrit v.d. Werfhorst 8 november 2016 Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid: Dhr. F. C. de Winter Fas Op de leeftijd van 80 jaar. Fas was een bevlogen zeiler, hij maakte grote tochten, alleen of met opstappers. Op zee was hij in zijn element, zelf doen, zelf beslissen, heelhuids de bestemming bereiken. Zijn boot was zijn alles, bijna dagelijks kwam hij "even" kijken en "even" wat doen. Nieuwe plannen maken, ik wil nog dit, ik ga nog dat, maar de kracht ging hem hoe langer hoe meer ontberen. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" Vlissingen, wensen familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. kijk ook op vrijdag 11 november 2016 Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze vriendelijke en altijd behulpzame buurman Wij wensen Lies, (klein) kinderen en familie veel sterkte toe. Marja Immerzeel Karei, Tonny en Rosa Tange Paul, Anita en Lise

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51