üysrladan 14 FAMILIEBERICHTEN Ko Dieleman Ko Dieleman Frans Henri August Marie Leijgraaf Jobina Catharina Remijn Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE van onze zijde weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Boudewijn Frederik de Feijter echtgenoot van jfohanna van Hoeve in de leeftijd van 83 jaar Oostburg: F.B. de Feijter (in liefdevolle herinnering) P. de Feijter Haak Eeklo B): J.M. de Feijter M.M. de Feijter-Dieleman Biervliet: A.P. de Feijter (in liefdevolle herinnering) J.M. de Feijter-Waverijn Zaamslag: J. A. Koopman-de Feijter D.G Koopman in liefdevolle herinnering) Biervliet: A.J. van Cadsand-de Feijter A.I. van Cadsand Goes: M.A.J. Paardekooper- de Feijter J.A. Paardekooper Neven en nichten Zaamslag, november 2016 Jasper Janse Gerard van Op 't Ende LOUISE MIERAS Jacobus Frangois Anneke Dieleman Anneke Anouk en Tony Evi Jacobus Francois Dieleman Ko Dieleman Plotseling kwam er een eind aan het al zolang broze bestaan van onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Nel Vogel Dat dit leven mag rusten in de liefde van God. Ook Jasper zullen we in onze familiekring missen. Lina Janse - Kleywegt Dien Janse - Louwerse Ans Janse - Slob Frans en Bets Janse - Geldof Bets de Witte - Janse Jo en Riet Janse - Suiveer neven en nichten In liefde gedenken wij alle familieleden die ons zijn voorgegaan. Serooskerke (W) 6 - 11 - 2016 Na een moeilijk jaar van afnemende gezondheid is in zijn slaap overleden onze broer, zwager en heeroom Gedurende 66 jaar priester van het Bisdom Breda Ridder in de Orde van Oranje Nassau Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Rob t en Cok Hetty Han Carla en Lou Paul en Leidy Gaby en Frits Neven en nichten Breda, 6 november 2016 Correspondentieadres: Bruijns uitvaartverzorging T.a.v. Familie Leijgraaf Postbus 102 4900 AC Oosterhout De gezongen H. Mis van Requiem wordt gevierd op zaterdag 12 november om 11.00 uur in de Basiliek van St. Jan, Markt te Oosterhout, waarna Frans te ruste zal worden gelegd op de algemene begraafplaats Leijsenakkers, Veerseweg 42 te Oosterhout. Voor de kerkdienst wordt u verzocht te parkeren in de parkeergarage Basiliek, ingang Valkenstraat op loopafstand van de kerk. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren achter in de kerk. Er ruist een glimlach boven zee er klinkt een zacht vaarwel een meeuw vliegt naar de horizon de wind weet van de pijn een moeder is gestorven. Anita Cats Na een lang leven vol liefde en zorg en na alle fijne jaren die we met haar mochten delen, is vredig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oude oma echtgenote van Raijmond Benoni Gielliet 26 juni 2015 Sluis, 16 juli 1927 Biervliet, 7 november 2016 Terheijden: Mariëtte en Peter Haest-Gielliet Susan, Lena, Sil Sander en Petri Biervliet: Nico en Christine Gielliet-Buyck Peter en Ellen Nico en Fien, Hette, Chiel, Lieke Marlies en Dennis, Jelco, Roan Biervliet: Rita en Gerard in herinnering Buijsen-Gielliet Marlous en Michiel Goes: Chris Gielliet en Bert Boonman Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg en de praktijk van dokter M. Duysens-Power. Correspondentieadres: N.C.O. Gielliet, Braakmanlaan 24, 4521 AA Biervliet De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 11 november om 10.30 uur de Sint Barbarakerk, Europastraat 7 te Breskens. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verdriet nemen wij afscheide van onze vriend Wij wensen Rinske en familie veel sterkte toe Ronny, Loes, Dita,Margreet, Paula. Tannie en Wim Als dit het einde is en verder niets, dan is er leegte, gemis, verdriet en tranen om wat eens was en niet meer is. Wij hebben afscheid moeten nemen van een bijzonder mens Geboren 17 nov 1943 Overleden 7 nov2016 Aan een bewogen leven is een einde gekomen. Een leven vol ups en downs waarin zij haar eigen weg zocht en vond in Botswana. Daar voelde zij zich thuis. Waar Louise in Nederland veel betekende voor hondenliefhebbers zette zij zich daar in voor de Wilde blonden. Zij laat een leegte achter maar leeft voort in die haar kenden, die van haar hielden en blijven houden omdat haar geest nooit vergaat. Flenk Mieras, kinderen en kleinkinderen correspondentieadres: Bella van Gent Matthijsstraat 23, 4576CN Koewacht Achter elke traan van verdriet schijnt een glimlach van herinneringen Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze fijne papa, echtgenoot van Biervliet, t Terneuzen, 9 februari 1959 7 november 2016 Laureijnestraat 39, 4553 BW Philippine Als u afscheid wilt nemen van Ko, is dat mogelijk in de familiekamer van het crematorium in Terneuzen. U kunt hiervoor contact opnemen met de familie. Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst die wordt gehouden op vrijdag 11 november om 10.30 uur in het MauritshofMauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend nodigen wij u uit voor een kopje koffie, waarbij u de familie op informele wijze kunt condoleren. Verdrietig nemen wij afscheid van mijn schoonzoon, onze schoonbroer en oom Pa Dieleman en Gerda Eric en Marianne Dieleman-de Jong Michel en Marie Lianne DanishaenLuca Annieken Meerten Elyn en Noud Hans en Cecile Dieleman-Coers Iris Sanne Cris en Jornt de Meurichy-Dieleman Jesse Lana Joep Jop Heel veel sterkte aan Anneke, Anouk en Tony, Evi en de rest van de familie. Als je ons nodig hebt, zullen we altijd klaar staan. Na een moedige ongelijke niet te winnen strijd is overleden mijn zoon en onze broer, zwager en oom. echtgenoot van Anneke Dieleman. Wij wensen Anneke, Anouk en Toni, Evi veel sterkte met dit grote verlies. Philippine Ma, Bep en Izaak, Frans en Nel, Marian en Jannis en neven en nichten. Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenoot van onze collega Anneke Dieleman Samen met Anneke heeft Ko een dapper gevecht tegen zijn ziekte geleverd. Wij leven mee met Anneke en wensen haar, Anouk en Evi, alle kracht en sterkte toe bij het dragen van zo'n groot verlies. Namens het College van Bestuur, Management, Medewerkers en studenten van Scalda, College voor Commerciële en Zakelijke Dienstverlening E.P.H. Kerckhaert I. Veldkamp Directeur Teamleider

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 96