FAMILIEBERICHTEN 15 Maria Martha Schoolmeester-Dieleman Fas Cornelis de Winter Q fïlensen inq.nl Jobina Catharina Remijn Jaap Stam LOUISE MIERAS Gerard van Op 't Ende Bedroefd zijn wij om u te moeten melden dat onze schuur - medewerker Cor van Saane is overleden. We verliezen in hem een betrokken en gewaardeerde medewerker. We wensen en bidden de familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Namens alle schuurmedewerker(ster)s: Louis van Keulen, beheerder Roemeniëschuur Namens het bestuur van Stichting Zeeland helpt in Roemenië: Johan Maljaars, voorzitter In verband met de begrafenis van Dhr van Saane is de Roemeniëschuur op donderdag 10 november gesloten. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende gezondheid en zeer moeilijke laatste weken is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Sinds 9 mei 1993 weduwe vanNicolaas Schoolmeester Axel, 28 januari 1921 fNieuwdorp, 7 november 2016 Adri en Tony Schoolmeester-de Smidt Monique en Jeffrey Meghan, Kieran Karin en John Jessy, Shannon Wendy en Remy Els en Jaap f Buteijn-Schoolmeester Cindy en Mark Kevin, Tarah, Bryan, Davey Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. C orrespondentieadres Pr. Margrietstraat 83, 4455 AW Nieuwdorp. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleance. Hoe de wind waaide in je leven kon je niet bepalen, maar hoe je de geilen roette bepaalde je %elf "Ik heb er alles uitgehaald wat er in zat." 3 september 1936 - 6 november 2016 Echtgenoot van Joke de Winter-Bezuijen "Dag lieve pappie, geef mama een kus..." J. de Winter-Bezuijen In liefdevolle herinnering Birgitte Luitwieler-de Winter Stefan Luitwieler Thomas Isabella Bruno Als broer voer hij voorop, Hjalmar de Winter Annelies de Winter-Steutel Correspondentieadres: Ruys de Beerenbrouckstraat 167 4384 ES Vlissingen De herdenking, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 12 november 2016 om 16.30 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Wij vinden het fijn aansluitend met u herinneringen op te halen in de condoleanceruimte aldaar. Jos Vermuë woensdag 9 november 2016 kijk ook op Als dit het einde is en verder niets, dan is er leegte, gemis, verdriet en tranen om wat eens was en niet meer is. Wij hebben afscheid moeten nemen van een bijzonder mens Geboren 17 nov 1943 Overleden 7 nov2016 Aan een bewogen leven is een einde gekomen. Een leven vol ups en downs waarin zij haar eigen weg zocht en vond in Botswana. Daar voelde zij zich thuis. Waar Louise in Nederland veel betekende voor hondenliefhebbers zette zij zich daar in voor de Wilde Honden. Zij laat een leegte achter maar leeft voort in die haar kenden, die van haar hielden en blijven houden omdat haar geest nooit vergaat. Henk Mieras, kinderen en kleinkinderen correspondentieadres: Bella van Gent Matthijsstraat 23, 4576CN Koewacht Met verdriet nemen wij afscheide van onze vriend Wij wensen Rinske en familie veel sterkte toe Ronny, Loes, Dita,Margreet, Paula. Tannie en Wim Er ruist een glimlach boven zee er klinkt een zacht vaarwel een meeuw vliegt naar de horizon de wind weet van de pijn een moeder is gestorven. Anita Cats Na een lang leven vol liefde en zorgen na alle fijne jaren die we met haar mochten delen, is vredig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oude oma echtgenote van Raijmond Benoni Gielliet 26 juni 2015 Sluis, 16 juli 1927 Biervliet, 7 november 2016 Terheijden: Mariëtte en Peter Haest-Gielliet Susan, Lena, Sil Sander en Petri Biervliet: Nico en Christine Gielliet-Buyck Peter en Ellen Nico en Fien, Hette, Chiel, Lieke Marlies en Dennis, Jelco, Roan Biervliet: Rita en Gerard in herinnering Buijsen-Gielliet Marlous en Michiel Goes: Chris Gielliet en Bert Boonman Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg en de praktijk van dokter M. Duysens-Power. Correspondentieadres: N.C.O. Gielliet, Braakmanlaan 24, 4521 AA Biervliet De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 11 november om 10.30 uur de Sint Barbarakerk, Europastraat 7 te Breskens. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Jacobus Joseph Stam Schoorl, 7 april 1932 Vlissingen, 6 november 2016 Jaap werd 84. Hij had graag 100 willen worden. Sterk, eigenzinnig en positief. Wat wij voor elkaar waren, zijn we nog steeds. Plony Stam-Huisman Caroline en Bram Loes en Anton Mieke en Tias Marjolein en Bas Ubaida Fie Carelsenlaan 8, 4384 JW Vlissingen Jaap is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 11 november om 17.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid met ons samen te zijn in de condoleanceruimte aldaar. Onze wegen scheiden zich nu iet einde van onze bestemming onze wegen s straks, aan het einde zien wij elkaar terug Omringd door zijn geliefden is na een slopende ziekte van ons heengegaan, op 51 jarige leeftijd, onze lieve zoon, broer, zwager en oom. Hij wilde zo graag blijven, maar kon het niet winnen. Wij wensen Greta, Lian en Nicole heel veel sterkte voor de komende tijd. Nieuw en Sint Joosland: Nico en Clazien Nieuw en Sint Joosland: André, Ina, Lennart en Niels Warmenhuizen: Ronnie, Helma, Suzanne, Niek, Arjen en Siem Aagtekerke: Marcel, Marian, Lisa en Coen De Kwakel, 7 November 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44