üvsrJsilSf) 14 FAMILIEBERICHTEN Andries Francke Andries Francke Gerardus Johannes Hommersen Q fïlensen inq.nl Diepbedroefd delen wij u mee dat, voor ons toch nog onverwacht, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde en zorgzame (schoon) vader, groot- en overgrootvader sinds 27 november 2010 weduwnaar van Catharina de Visser in de leeftijd van 87 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Middelburg: Adri en Suzan Francke - Kodde Andries en Johanna, Daan, Ivan, Lennard Ronald en Jolanda, Sanne, Jurre, Leander, Jonna Ard-Jan en Annelien Pauline en Cornelis Els en Thon de Munck - Francke Rudi en Martine, Tom, Lise, Sietse, Mart, Jens, Pierre Ries en Hubertina, Twan, Niels, Esther, Sophie, Nienke, Shannah Nanette en Gertjan, Jan, Eline, Emma Carine en Samuël, Loïs Johan en Flannie Francke - Kodde Carolien en Pieter, Rosanne, Cindy, Jasper, Marly Lianne en Herman, Carlo, Nadine, Marit André en Nelleke Anne-Marie en David, José, Amy Mariëlle en Wilbert Lauran 7 november 2016 Ooststraat 5a 4333 KP Middelburg Op D.V. vrijdag 11 november 2016 is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Floogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. zaterdag 12 november om 9.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Noordweg te Sint Laurens om 11.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgstroom en Zorgcentrum Simnia te Domburg, die de laatste tijd voor onze vader hebben gezorgd. Geen bloemen Toch nog onverwachts is overleden onze belangstellende buurman We wensen de familie veel sterkte De buren uit de Ooststraat Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde en altijd belangstellende zwager en oom ANDRIES FRANCKE We wensen de kinderen en achterkleinkinderen Gods ondersteuning toe. Domburg: L. Wisse-de Visser A. Wisse (in herinnering Aagtekerke: J. de Visser (in herinnering J. de Visser - de Visser (in herinnering Aagtekerke: L. de Visser in herinnering E. de Visser-de Korte Neven en nichten Zalig de doden, die in de HEERE sterven. dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openbaring 14 vers 13 Verdrietig, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat door de HEERE op Zijn tijd is thuis gehaald mijn lieve en bijzondere vrouw, onze moeder en oma Elisabeth Groot Nibbelink - Goudswaard Wissenkerke, 31 juli 1930 t Koudekerke, 7 november 2016 Koudekerke: B.J. Groot Nibbelink Middelburg: Klazien Dijkhuizen - Groot Nibbelink Bram Dijkhuizen Marin Joram Pijnacker: Johan Groot Nibbelink Diana Groot Nibbelink - Mandemakers Nathan Elike Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, Nimmerdor en "De Brouwerij" voor hun liefdevolle verzorging. Kerkhoflaan 8 4371 CB Koudekerke De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 14 november om 12.30 uur in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van 11.45 tot 12.15 uur. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Gerard JasperJanse Jasper Janse Heden is overleden onze lieve meelevende zwager en oom JASPER JANSE echtgenoot van Nel Vogel Letta Vogel - v. Oeveren Bep Batenburg - Vogel Govert en Hanny Vogel - v. Belzen neven en nichten ln liefdevolle herinnering aan hen die ons zijn voorgegaan. We wensen Nel, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe. Serooskerke, 6 november 2016 ft; Heden bereikte ons het droevige bericht dat overleden is onze buurman Jasper Janse We leven met Nel en de kinderen mee. Jo Janse Jo en lna Jobse Marja Luhrman Ko en Nel Willeboordse Ko en Annie Francke kijk ook op woensdag 9 november 2016 Heel verdrietig om hem te moeten missen, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Toni Hommersen-Scholten Hoorn, 13 juni 1930 Zierikzee, 7 november 2016 "Onze bijzondere dank gaat uit naar het team van Borrendamme 62 voor hun inzet, meeleven en liefdevolle zorg. Zierikzee: T. Hommersen-Scholten Marja en Arian Goes: Ingrid en Rinus Nikki en Peter Eske Borrendamme 62, kamer F Correspondentieadres: Lange Blokweg 26 4301 NZ Zierikzee We nemen afscheid van Gerard op donderdag 10 november om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen verzoeken wij u om 11.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Aansluitend is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid om de familie te condoleren. Rust nu mijn ziel, de Heer heeft u bevrijd! Na een lange en soms moeilijke reis is thuisgekomen mijn lieve, zorgzame man, onze liefdevolle vader en opa Oostkapelle, 1 maart 1931 Serooskerke, 6 november 2016 Nel Janse-Vogel, Serooskerke Anja en Peter, Dordrecht Jaron, Elian Jan Willem en Marlies, Delft Tirza en Jafeth, Joëlle, Ruben, Esther Er is thuis gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 10 november van 15:30 tot 17:30 uur. Op maandag 14 november om 13:00 uur is de herdenkingsdienst, in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41, Serooskerke. Om 14:00 uur brengen we pa naar zijn laatste rustplaats, op de begraafplaats van Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petruskerk. Correspondentieadres: Vroonstraat 18, 4353 AE Serooskerke Plotseling kwam er een eind aan het al zolang broze bestaan van onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Nel Vogel Dat dit leven mag rusten in de liefde van God. Ook Jasper zullen we in onze familiekring missen. Lina Janse - Kleywegt Dien Janse - Louwerse Ans Janse - Slob Frans en Bets Janse - Geldof Bets de Witte - Janse Jo en Riet Janse - Suiveer neven en nichten In liefde gedenken wij alle familieleden die ons zijn voorgegaan. Serooskerke (W) 6- 11 -2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43