li André Desiré Edmond Mattelé Maria JioCCemans-den Breems COLOFON Familieberichten kijkookop fïlpnspn nl JVIILIEBERICHTEN 15 \t Lieve Oma Jan Tramper M.P. Glerum (Rinus) Pieter Louws dinsdag 8 november 2016 Bedroefd maar dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan onze lieve pa en opa De heer weduwnaar van mevrouw Ethella Leontine Hillaert geboren te Overslag (Nederland) op 4 augustus 1923 en overleden te Wachtebeke op 5 november 2016. Drager van de ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in zilver Drager van diamanten bondsspeld NOVON (oud gevangenen van concentratiekamp Amersfoort) Oud-secretaris van het Gemeenschap Oud llligale Werkers Nederland (kring Axel) Verzet 1940-1945 Geert en Ingeborg Mattelé - van Zaaien, Zoë en Loïs zijn kinderen en kleinkinderen Raymond en Julia (t) Bruggeman - Maas, kinderen en kleinkinderen Arthur (f) en Maria (t) Baert - Mattelé, kinderen en kleinkinderen Christiaan(f) en Norma (t) Hoekman - Mattelé, kinderen en kleinkinderen Michel (f) en Diane (f) De Bruyne - Hillaert - Christiane van Waes, kinderen en kleinkinderen Met dank aan zijn huisarts dr. S. Thomaes het personeel, de vrijwilligers en de directie van het WZC De Mey. De afscheidsplechtigheid, waarop u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden in de aula van het crematorium Westlede, Smalle Heerweg 60 te Lochristi op zaterdag 12 november 2016 om 13.00 uur De bijzetting in het columbarium op de gemeentelijke begraafplaats zal geschieden in familiekring. Samenkomst aan het crematorium om 12.45 uur. Mensen die bij vergetelheid geen rouwbericht ontvingen, gelieve dit als zodanig te aanschouwen. U kan André een laatste groet brengen op woensdag 9 november 2016 van 18.00 uur tot 19.00 uur in het funerarium van Uitvaartcentrum De Sporen, Stationsstraat 60, 9185 Wachtebeke Uitvaartcentrum De Sporen t.a.v. Familie Mattelé Stationsstraat 60, 9185 Wachtebeke Uitvaartcentrum De Sporen - Stationsstraat 60 Wachtebeke - Zaffelare Tel09 345 02 05 Zaai op mijn graf het eeuwig ruisend horen, als Christus homt wiC\tussen hahmen staan. Vol liefde en dankbaarheid nemen wij afscheid van 20 februari 1930 4 november 2016 C.W.L. Hollemans Max Hollemans en Arno Mol Nelie en Charlick Dubois-Hollemans Nettie Hollemans en Wim van Arkel Welmoed Hollemans (achter) kleinkinderen Verdunlaan 6, 4564 AZ Sintjansteen De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op donderdag 10 november om 14.00 uur in de Hof te Zande Kerk, Willem de Zwijgerlaan 1, Kloosterzande. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in Hotel van Leuven aan het Hof te Zandeplein 19. Geen bloemen Je bent nu een ster aan de hemel, heel hoog en heel ver. Je bent weer bij opa, die andere stralende ster. Zoë en Vayen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Voormalig bestuurslid en enthousiast supporter. Bestuur en leden Voetbalvereniging Krabbendijke Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 7 november 2016 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Willemina Melse in de leeftijd van 98 jaar. Sterke de Heere de achtergebleven familieleden in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Zoetermeer S. Louws-Melse M. Louws (in herinnering) Aagtekerke L. Melse (in herinnering) C.C. Melse-de Visser Aagtekerke L. Wisse-Melse S. Wisse (in herinnering) Westkapelle F. Westerbeke-Melse (in herinnering) W. Westerbeke (in herinnering) Axel J. Scheele-Melse (in herinnering) C. Scheele (in herinnering) Westkapelle L.Peene-Melse (in herinnering) M. Peene (in herinnering) Aagtekerke J. Maljaars-Melse J.C. Maljaars (in herinnering) Middelburg J. Peene-Melse (in herinnering) J. Peene (in herinnering) Aagtekerke S. Maljaars-Melse A. Maljaars neven en nichten Domburg, 6 november 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 90