14 FAMILIEBERICHTEN Overleden Alberdina Maria Fokkens-Flokstra Jan Vaessen fflpnspn nl Maria Heije kijk ook op Boudewijn Frederik de Feijter - Diny - Jan Harm Fokkens Albertusvan Damme Alice Vaessen-Schalkens Sara Catharina de Putter Angèle Maria Augustina de Nijs Cor Hamelink dinsdag 8 november 2016 en door Zijn striemen is ons genezing geworden. Jes. 53 5b Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE op Zijn tijd, doch voor ons geheel onverwachts, van onze zijde heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Johanna van Hoeve in de leeftijd van 83 jaar. Keert weder, gij afkerige kinderen; Ik zal uw afkeringen genezen. Jer. 322a Zaamslag Jo de Feijter-van Hoeve Hoek Ko en Miriam de Feijter-de Nood Edwin John Collin Hoek Bram en Carla de Feijter-van Cadsand Adeline en Arnold - job, Bram Jorianne Isabelle en Steven Bastian Kristian AxelFrederik de Feijter AxelAnne-Marie de Feijter Jessica Wendy 5 november 2016 Axelsestraat 39 4543 CD Zaamslag De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. donder dag 10 november om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Christelijke Gereformeerde kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condole ren in de kerk. Mijn man, onze (o)pa is thuis opgebaard. Geen bloemen. Strooi uit mijn as voor alle winden Dat wat mijn lichaam was De weg kan vinden Naar alles wat het eens beminde Diny Op 1 november is overleden mijn moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Heerlen, 12 februari 1925 t Terneuzen, 1 november 2016 Kloosterzande: Gerard en Roze-Riet Fokkens-de Booij Kloosterzande: Harm en Monique Fokkens-Grandsaerd Marissa, Lotte, Bram Larne, Noord-Ierland: Gabine en Michael McKeegan-Fokkens Noah en Niek Correspondentieadres: Anjerstraat 2, 4587 AR Kloosterzande De afscheidsdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij bedanken het personeel van afdeling D10 van Ter Schorre voor de liefdevolle verzorging. Ik ben moe na deze lange reis. Al wat ik vraag is een rustige slaap, en dromen van hen die ik liefhad. Verdrietig, maar met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve ma en oma, weduwe van Clinge 30 april 1933 t Hulst 6 november 2016 Dit melden u: Graauw: Marlies en André Biddelo-van Damme Anneke en Frank, Francella André en Daisy, Tessa Rosemarie en Peter Clinge: Ronald en Marianne van Damme-de Rechter Anouska Renate Michiel Graauw: Carina en John Fassaert- van Damme Serge llona haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij nodigen u vriendelijk uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge op donderdag 10 november 2016 om 10.30 uur, waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op het r.k. kerkhof aldaar. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 10.10uur. Correspondentieadres: Roverbergsestraat 11, 4569 LB Graauw Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw- Namen, 0114-345695 Een bescheiden man met een groot hart verbonden met ons en met het leven Met veel verdriet, maar ook met een groot gevoel van dankbaarheid nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze fijne pa en onze betrokken opa. echtgenoot van Maasbree, 11 mei 1928 Hulst, 4 november 2016 Hulst: Alice Vaessen-Schalkens Voorschoten: Clinge: Lisette en Jan Hendriks-Vaessen Gert-Jan en Ana Christel Nicole en Hens van de Walle-Vaessen Joost Eva Siem Refugium 11 B, 4561 ET Hulst U kunt afscheid nemen van Jan in familiekamer 2 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 10 november van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 11 november om 11.00 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna om 13.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de uitvaartdienst in "De Blaauwe Hoeve" is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn Na een bewogen leven, in groot Godsvertrouwen is overleden mijn zus sinds 4 augustus 1983 weduwe van Adriaan de Jonge 11 december 1932 Irisstraat 44 4542 EG Hoek 6 november 2016 A.J. de Putter De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 11 november om 14.00 uur in de Christelijke Gereformeerde kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Wingerd', naast de kerk. Donderdag 10 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Met dank voor de goede verzorging door Thuiszorg, ZorgSaam Thuis en de vrijwilligers. Dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn delen wij U mee dat, na een lang, mooi en in haar ogen afgerond leven, is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, grootoma en schoonzus weduwe van Piet Tacq (t 2008) eerder weduwe van Wim Smeets (t 1968) Geboren te Overslag op 15 april 1922 en overleden te Bergschenhoek op 3 november 2016 gesterkt door de Sacramenten der zieken Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, Apollostraat 317 Correspondentieadres: J.V. Smeets Eikenlaan 12, 4576 BL Koewacht Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op donderdag 10 november van 19.00 tot 19.45 uur in het rouwcentrum De Meidoorn aan de Meidoornsingel 50 te Rotterdam-Schiebroek. De Uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 11 november om 14.00 uur in de parochiekerk Sint Liduina aan de Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 17 te Rotterdam-Hillegersberg, waarna de crematieplechtig heid zal plaatsvinden in crematorium Hofwijk aan de Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie omstreeks 15.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangstruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Van Rijlaarsdam en Geurts en alle medewerkers van het Hospice Lansingerland voor de liefdevolle verzorging. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons vrijwilliger in de werkgroep van VV Sluiskil. Vele jaren was Cor vrijwilliger binnen onze vereniging. Wij zullen zijn inzet missen. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur, leden en vrijwilligers W Sluiskil

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 89