Overleden 14 FAMILIEBERICHTEN fflpnspn nl Cornelis Bertus Snoek Kees Snoek Vaarwel oom Kees Kees Snoek Catharina Leintje Nieuwkoop-Luitwieler Laurens Jacob Duvekot ~Lau~ WILHELMUS CORNELIS VAN BREDA Jr. kijk ook op Een goed mens, een levensgenieter, mijn maatje door dik en dun, onze lieve Kees heeft ons te vroeg verlaten. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heen gegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, opa, zoon en schoonzoon Kees Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos In de leeftijd van 66 jaar. Ella Snoek - van Oeveren Kasimier en Yohjanna Gabriel in liefdevolle herinnering J. Snoek - van Deelen N.J. van Oeveren - Vis 5 november 2016 Dorpstraat 7 4322 AC Scharendijke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 11 november om 14.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve schoonzoon en onze zwager. We koesteren vele dierbare herinneringen. Kees was één van ons, we zullen hem erg missen. Scharendijke: N.J. van Oeveren Vis Burgh-Haamstede Bas en Wilna Bijkerk - van Oeveren Scharendijke Jaap en Marja van Oeveren - van de Velde Burgh-Haamstede: Marco en Eljo van Oeveren - Hanse Roosendaal: Ronald en Anneke van Oeveren - Heijboer Scharendijke: Edwin van Oeveren Scharendijke, 5 november 2016 We denken met liefde terug en wensen tante EllaKasimier en Yohjanna veel sterkte in deze moeilijke tijd. Ingrid en Bruno Irene en René Sander en Marije Stephanie en Pascal Roy en Mandy Peggy en André Thom en kinderen Scharendijke, 5 november 2016 Kees Snoek Verder van de wereld weg elke dag een beetje. Dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Na de jaren van schemer van haar versluierde geest, met de troost van een liefdevolle verzorging door de medewerkers van Verpleeghuis Ter Reede, Vondellaan woning 5, is onze zorgzame en allerliefste moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jan Nieuwkoop t 2013 op de leeftijd van 81 jaar in vrede en vertrouwen overleden. Jenny en Peter Minderhoud-Nieuwkoop Cindy en Roland, Zoë, Vayen Wendy Cynthia en Dennis, Daan Robert Jan en Jannet Nieuwkoop-Oreel Jimmy Dany Jacky Davy en Talitha 30 oktober 2016 Correspondentieadres: Rosenburglaan 40, 4385 JD Vlissingen Wij hebben in besloten kring afscheid genomen. Lieve Oma Het leven heeft hem veel gegeven Het leven heeft hem ook veel ontnomen Hij bleef altijd die hij was: zichzelf Bedroefd, maar ook dankbaar omdat hij nog zo vaak bij ons was nadat Janny was overleden hebben wij voorgoed afscheid genomen van onze lieve papa, opa, broer, zwager, oom, neef, schoonzoon, buurman en vriend van velen 's-Gravenhage, 7 mei 1930 Middelburg, 3 november 2016 Majoor van de Koninklijke Luchtmacht b.d. Tot 14 november 1998 gehuwd geweest met Janny van Breda - Stout. Caroline van Breda Daniël Kevin B.M. van der Meer - van Breda C.E. van der Meer Kinderen en kleinkinderen van der Meer Correspondentieadres: Familie van der Meer - van Breda Clinckenburgh 1 2343 JG Oegstgeest De Dienst voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op vrijdag 11 november om 13.15 uur in crematorium Middelbrug, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13.00 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. In plaats van bloemen wordt een gift ten gunste van de Nederlandse Kankerbestrijding, Koningin Wilhelmina Fonds op prijs gesteld. "En de zee neemt ook mijn tranen meeWim dinsdag 8 november 2016 Geschokt en intens verdrietig vernamen wij het plotselinge overlijden van onze voormalige trainer en vriend. Dankbaar zijn wij voor alles wat we van hem hebben mogen leren. We zullen hem missen. Wij wensen Ella, zijn moeder, Kasimier, Yohjanna, verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Jouw dames van de voetbal Diep geschokt ontvingen wij het bericht dat plotseling is overleden Hij was een zeer gewaardeerd lid van onze vereniging, actief als trainer/coach van heren 1, dames 1 en jeugdteams, sponsoren vele jaren bestuurslid. Wij wensen Ella, Kasimier, Yohjanna, familie en vrienden veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te kunnen verwerken. Bestuur, leden en supporters van sv ZSC'62 Je bent nu een ster aan de hemel, heel hoog en heel ver. Je bent weer bij opa, die andere stralende ster. Zoë en Vayen Zie, een zaaier ging uit om te zaaien. Mattheüs 13 Verdrietig geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Nieuwdorp, 27 juli 1948 Goes, 6 november 2016 Goes:Lenie Baaijens-Duvekot Jan Baaijens 's-H. Hendrikskinderen:Jan Baaijens Tessa Baaijens-van de Vrie Sefanja, Raphaël Goes:Peter Baaijens Elsa Baaijens-Smids, in liefdevolle herinnering Noah, Omri Correspondentieadres: Westsingel 74, 4461 DM Goes Lau is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, waar geen gelegenheid is tot bezoek. Wij nodigen u uit om, samen met ons, afscheid van Lau te nemen op vrijdag 11 november om 10.30 uur in de Bethelkerk, Tulpstraat 2 te Goes. Uw aanwezigheid is voor ons belangrijker dan iedereen de hand te drukken. Daarom is er uitsluitend de gelegenheid tot schriftelijke condoleance, vanaf 10.00 uur in de foyer van de kerk. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis bent u welkom in de foyer van bovenge noemde kerk, waar gelegenheid is om elkaar te ontmoeten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63