f k0 Pieter Louws Gerard 9/Laria JBoiïemans-cfen (Breems FAMILIEBERICHTEN 15 Paul Wagenaar CORNELIS VAN SAANE kijkookop fïlpnspn nl Pieter Louws echtgenoot van Willemina Melse Gerbrand Gerrit Johan Op xt Ende dinsdag 8 november 2016 Met verdriet en groot gemis delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man en onze dierbare vader, grootvader en overgrootvader. 23 oktober 1918 6 november 2016 We zijn dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben. Domburg W. Louws-Melse Veere/Serooskerke Corrie en Piet Geertse- Louws Gijs en Anouk, Rembrandt, Storm, Jade Minette en Ard Robert-Jan, Alexander Pieter en Barbara Esmee, Lana Vlissingen Frecleriek Louws Lilian en Sjaak Remy, Nina Flelga Jan-Peter Judith Simone, Evelien Zoutelande/Oostkapelle Aarnoud Louws en Nel Lous (in herinnering) Middelburg Jaap en Anneke Louws-Houmes Bianca en Andre Emmelie, Deborah Esther (in herinnering) Dorien en Johan Jose, Matthijs, Jenthe, Irene Andre en Ella Jasper, Anouk Oostkapelle Tinus en Janny Louws-Fokker Piet en Like Victoria Lucie en Pieter Oostkapelle Wim en Connie Louws-Poppe Mirjam en Edward Nia, Ize Jurian Aagtekerke Nellie Louws Leanclra en Tom Elma en Jasper Jesse, Danique Aagtekerke Levien en Beppie Louws-Minderhoud Linda en Jan Eloise (in herinnering) Hannah, Job Lianne en Ferdinand Julian, Liz Rosaly Reinier en Jorinde Gulpen Willy en Arie (in herinnering) Volmer-Louws Sylvia en Torsten Demi, Mick Chantal en Bart Alabama U.S.A. Peter en Cheryl Louws-Cherrington Met dank aan de doktoren en de verzorgenden van Simnia Zorgcentrum te Domburg voor de respectvolle begeleiding. 6 november 2016 Simniapad 1kamer 18 4357 HJ Domburg Op donderdag 10 november a.s. is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17, 4363 NB te Aagtekerke. Hier zal ook de rouwdienst plaatsvinden op D.V vrijdag 11 november a.s. om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom in de leeftijd van 98 jaar. Sterke de Heere de achtergebleven familieleden in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Zoetermeer S. Louws-Melse M. Louws (in herinnering) Aagtekerke L. Melse (in herinnering) C.C. Melse-de Visser Aagtekerke L. Wisse-Melse S. Wisse (in herinnering) Westkapelle F. Westerbeke-Melse (in herinnering) W. Westerbeke (in herinnering) Axel Scheele-Melse (in herinnering) C. Scheele (in herinnering) Westkapelle L.Peene-Melse (in herinnering) M. Peene (in herinnering) Aagtekerke Maljaars-Melse ).C. Maljaars (in herinnering) Middelburg Peene-Melse (in herinnering) Peene (in herinnering) Aagtekerke S. Maljaars-Melse A. Maljaars neven en nichten Domburg, 6 november 2016 "De dood lijkt minder erg als je uitgeput bent" In de nacht van 7 november is in alle rust en stilte overleden echtgenoot van Rinske Marrigje Bruining Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Rinske kinderen en verdere familie Kats, 7 november 2016 De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 11 november om 16.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de afscheidsdienst is er een samenzijn met de familie. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben kunt u dit als dusdanig beschouwen. Zaai op mijn graf het eeuwig ruisend koren, afs Ckristus komt wik\tussen Fiafmen staan. Vol liefde en dankbaarheid nemen wij afscheid van 20 februari 1930 4 november 2016 C.W.L. Hollemans Max Hollemans en Arno Mol Nelie en Charlick Dubois-Hollemans Nettie Hollemans en Wim van Arkel Welmoed Hollemans (achter) kleinkinderen Verdunlaan 6, 4564 AZ Sint Jansteen De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op donderdag 10 november om 14.00 uur in de Hof te Zande Kerk, Willem de Zwijgerlaan 1, Kloosterzande. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in Hotel van Leuven aan het Hof te Zandeplein 19. Geen bloemen ie hebt nu rust gevonden al is er droefheid in ons hart Je lijden zien en niet kunnen helpen dat was onze grootste smart Toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Ellewoutsdijk, 8 december 1937 t Goes, 4 november 2016 echtgenoot van Jeanne Wagenaar - Passenier Jeanne Wagenaar - Passenier Andrea en Peter Ab en Amanda Klein- en achterkleinkinderen Plataanstraat 4 4462 TW Goes - De crematie vindt in stilte plaats - Maar de HEER' zal uitkomst geven (psalm 42) Bedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden tot Zich heeft genomen mijn geliefde man en onze geliefde vader en opa echtgenoot van Johanna Pieternella de Ridder weduwnaar van Francina Geertruida Faas (t 1999) Geboren 9 juni 1940 overleden 6 november 2016 te Oostzaan te Middelburg Dankbaar denken wij terug aan wat hij voor ons heeft betekend. J.P. van Saane - de Ridder Tineke en Paul Schaapman - van Saane Joke van Saane en Hans Hoepel Frank, Sanne, Maarten Willy en Geuko de Groot - van Saane Johannes (t), Matthijs, Jenneke, Ruth Klaas en Marianne van Belzen - Joziasse Wilco en Neline, Sanneke en Beau, Jarno Nellie en Jaap Gideonse - van Belzen Peter en Carienne, Jo-Anke en Remco, Wim en Rianne, Corné, Mark Marga en Arjo van Dijk - van Belzen André en Rowena, Jozien en Sergio, Elske en Michael Marinus en Josien van Belzen - Schalk Wilmer en Marjan, Anneleen en Maarten, Pieter en Sanne, Hans, Maarten Hanneke en Cor Donselaar - van Belzen Pieter-Jan, Anne-Linde en Bram, Leanne, Wilmer, Niels, Matthias en achterkleinkinderen President Wilsonlaan 24 4334 GC Middelburg Gelegenheid tot condoleren op woensdag 9 november van 19.30 tot 20.15 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden op donderdag 10 november, aanvang 9.30 uur, in deze kerk. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Kerkbuurt 12 te Oostzaan. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Melkweg 16, Amsterdam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43