Kiran Speler van de Week Nederland - België 13 Marokko korting per ticket DE DERBY DER LAGE LANDEN! Ga nu naar pzc.nl/oranje in zo'n andere omgeving te lo pen. Voor mij kon de wedstrijd niet lang genoeg duren." Reisleid- ster Paola van Gilst was de beste Zeeuwse dame op een 219e plaats in een tijd van 51 minuten en 9 se conden. Slijtageslag Na de binnenkomst van Harmes en Van Gilst strompelden de deel nemers nog lang één voor één binnen. De hitte en de langere af stand hadden voor een slijtage slag gezorgd, maar uiteindelijk wisten ruim 655 lopers de finish te halen. De finishers kregen een medaille en met wat geluk ook water. De watervoorraad van de wedstrijdorganisatie was echter voortijdig op, waardoor de uitge droogde deelnemers in de achter ste regionen in de problemen dreigden te komen. Raymond van Gilst, medeorganisator van de loopreis naar Agadir, schoot de wedstrijdorganisatie echter te hulp. Zo konden de lopers alsnog hun vochtpeil terug op niveau brengen. Tot teleurstelling van verschil lende atleten en toeschouwers werden er tijdens de Grand Prix International geen persoonlijke records verbroken. Daarvoor was de chaos te groot en de afstand te lang. Desondanks liet de Grand Prix International een onuitwis bare indruk achter op de Zeeuw se deelnemers van de loopreis naar Agadir. VLISSINGEN Terneuzen-aanval- ler Can Kiran had het zondag weer eens op zijn heupen in het duel met Internos (5-0-zege). Hij scoorde vier keer namens de zon dag-derdeklasser en is daarom door het panel van de Zeeuwse Voetbal Awards gekozen tot Spe ler van de Week. Ook Nieuwdorp, John Bentschap Knook en Angeli- que Hage vielen in de prijzen. Nieuwdorp mag zich de Club van de Week noemen. In de twee de klasse E van het zaterdagvoet bal versloeg de Bevelandse ploeg koploper Bruse Boys met 3-2. Daar mee bezorgde Nieuwdorp de Schouwenaren de eerste neder laag. RCS haalde zaterdag in de derde klasse A flink uit tegen VCK. Het werd 1-9. Omdat Arnemuiden punten liet liggen tegen Kruinin- gen (2-2) staan de Souburgers nu alleen bovenaan. Bentschap Knook verdient daardoor de titel Trainer van de Week. Tot slot Angelique Hage, die net als Kiran afgelopen weekeinde vier keer scoorde. Daarmee was ze goud waard voor de vrouwen van Smerdiek, die met 4-1 wonnen van Brakel. Atlantische Oceaan Tanger Rabat Casablanca Marakesh Agadir Woensdag 9 november, 20:45 uur - Amsterdam ArenA Beleef deze wedstrijd samen met familie en vrienden! Tickets al vanaf 18,- (normaal 23,-) dinsdag 8 november 2016 weinig water en te lange onuitwisbare indruk Het Zeeuwse peloton dat in Agadir deelnam aan de Grand Prix International. FOTO JOB DE FEIJTER Terneuzen-aanvaller Can Ki ran in actie, archieffoto peter nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41