Trump of Hillary? Ryan weet het nog steeds niet. 'What a mess' ZEELAND 9 Uitsluitend geldig op: Dinsdag 8 november t/m zaterdag 12 november. Let op! Extra koopavonden tot 21.00 uur! O 3+2 ZIT5 dinsdag 8 november 2016 Ernst Jan Rozendaal Middelburg Ryan Tsing (19) wijst op de kopjes voor zich. „Stel je voor dat in allebei gloeiendhete koffie zit en dat je je vingers erin steekt en moet gokken welke het minste pijn doet." Zo voelt voor hem de keu ze tussen Donald Trump en Hillary Clinton. De in Seatt le, Washington, opgegroeide Amerikaan is bezig aan zijn eerste semester aan Universi ty College Roosevelt in Mid delburg. Hij mag vandaag stemmen, maar hij heeft nog geen idee op wie. Tijdens de voorverkiezingen stemde hij op Trump. „Hij is een goede zakenman. Ik dacht dat hij misschien Amerika weer groot kan maken. Maar toen begon hij over een muur tus sen Amerika en Mexico. Dat was echt een klap in mijn ge zicht. Nu weet ik niet meer of hij wel mijn president moet worden." Hillary dan? Tsing erkent dat ze een ervaren politicus is, maar hij vertrouwt haar niet. „Zesduizend e-mails van haar zijn verdwenen. Wat zijn haar drijfveren? Wat heeft ze te verbergen?" Zijn stem weggooien aan een onafhankelijke kandidaat wil hij ook niet. „Ik mag stemmen en ik wil stemmen. Dus blijf ik tot het laatst Hil lary en Trump vergelijken. Hoe heeft het ooit zo ver kun nen komen? What a mess." Amerikaan Ryan Tsing mag vandaag stemmen. Hij studeert aan de University College Roosevelt in Middelburg, foto lex de meester normaal 1199, nu 599,- @©Ca?QHlJ, per manna 0% RENTE Santander 0% RENTE Woonlandschap Olso (298x198cm) 3+2 zits Rio versus Amerikaan in Zeeland bekledingen en kleuren. Alles is ook los leverbaar en in verschillende maten! TV/AUdiO/HIFI- Dressoir Eetkamertafel 4 Eetkamerstoelen Salontafel bergen op zoom Wassenaarstraat 45 centrum stad eindhoven w. van Konijnenburglaan ld - Woonboulevard De Kade heerlen In de Cramer 76 Woonboulevard Heerlen middelburg Mortiereboulevard 12 - Woonboulevard De Mortlere gratis voor de deur Moderne leefboek als grote uitvoering in Supreme inclusief sierkussens. Mooi detail zijn de strakke chroompoten. Tevens leverbaar in een groot aantal openingstijden: Maandag t/m vrijdag 09.30-21.00 uur HKinm'ffliUflfl zaterdag 09.30-17.00 uur. zondag gesloten. Ruim en comfortabel relaxbankstel uitgevoerd in stof Supreme. Rugkussens voorzien van ergonomische lendesteun.Leverbaar in diverse kleuren stof, kunstleder en leder. Inclusief 4 Relaxsystemen. NIEUWEGEIN De Liesbosch 70 OOSTERHOUT Beneluxweg 3 - naast McDonalds OSS Frankenweg 31 Woonboul. Oss-Oost

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 37