Familieberichten 0 IHensenlinq.nl OyarJailan Johannes Franciscus Buise 24 maandag 7 november 2016 Willem Tavenier Wim 's avonds in bet donker dan kijk ik naar de maan. En zie ik tussen alle sterren jouw sterretje staan. Pag lieve opa JuliaSimon, Koen, JasmijnLukas Wim Tavenier De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig. 't Is op. Zo is het goed. Na een vriendschap van 50 jaar, moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van onze beste vriend WIM TAVENIER Mooi waren de jaren die wij samen hebben gedeeld. Ina, we zijn er voor je. Jan en Huberdien Breel Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat na een periode van afnemende krachten en na een kortstondig ziekbed rustig is ingeslapen mijn man, onze vader, opa en mijn broer - Jan - *19 april 1933 f 6 november 2016 Klazien Buise - de Jonge Frank-Jan en Simone Maartje Annemiek en Lennart Bas en Paco Thijs en Brenda Guido Ashwin Rudolf (in liefdevolle herinnering) Charlotte en Tom Joep Brechtje Puck Rogier en Marjon Noortje Karlijn Lieke Corrie Buise Pastoor Fransestraat 6, 4441 AX Ovezande. Mijn man, onze vader en opa is thuis. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 11 november om 13.30 uur in de kerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Zandlóöper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp gelegen heid tot condoleren. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Het leven van een mens is als een voetstap in het zand die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en zand We zijn verdrietig omdat we afscheid moesten nemen van onze pa, schoonvader, opa en overopa. Zijn steeds positief denken en de vele goede, mooie herinneringen samen, zullen ons steun geven. 16-09-1931 t 04-11-2016 Jan Tramper sinds 2009 weduwnaar van Sini in liefdevolle herinnering) Dorien Flirdes-Tramper Dick Hirdes Yvonne en Johnny Sem, Jesse, Nina Inge en Justin Flenk Tramper Carolien Tramper-FIennekij Alex en Lisette Astrid Correspondentieadressen Fam. H. Tramper Scoudestraat 7 4413 ATI Krabbendijke Fam. D. I firdë& Zuidweg 24 4413 NM Krabbendijke,. Bijzondere dank gaat uit naar de™ verpleegkundigen, vrijwilligers en arts van het Clara's Flofje voor de goede, persoonlijke zorg die zij gegeven hebben aan pa. Dank ook aan de huisarts en de Allévo verzorgers. Naar zijn wens zullen we in besloten kring afscheid nemen. Na een geduldig lijden is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Jan Tramper W. Kamphuis-Tramper W. Kamphuis t G. Tramper f R. Tramper-Sent J. Tramper f N. Tramper-Kanaar K. Kanaar J. Tramper J.B. Tramper-Meloen P.H. Tramper J. Tramper-Kooman Neven en nichten kijk ook op Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe Toon Hermans Na een periode van afnemende gezondheid is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Serooskerke (W) 9 juni 1947 t Middelburg 5 november 2016 Vrouwenpolder Ina Tavenier - Geschiere Serooskerke (W) Emiel en Ellen Tavenier - Dijke Julia, Simon, Koen Lewedorp Sarina en Romano Poortvliet - Tavenier Jasmijn, Lukas Schoolstraat 15 4354 AJ Vrouwenpolder Wim is thuis, alwaar er gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen op woensdag 9 november van 19.30 tot 21.00 uur. De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op vrijdag 11 november om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41, Serooskerke (W). De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Verenigingsgebouw "de Zandput", Zand put 5 te Serooskerke (W). Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. ij ij ij Bedroefd nemen wij afscheid van onze zwager en oom echtgenoot van Ina Tavenier-Geschiere. Willy Sandee-Geschiere Jan Sandee Jan Geschiere Ada Geschiere-Dingemanse Wim Geschiere Corine Geschiere-Adriaanse Neven en nichten Vrouwenpolder, 5 november 2016 Lieve Sarina, Romano, Jasmijn, Lukas en familie In gedachten zijn we bij jullie. Wij willen jullie heel veel sterkte wensen met dit verdriet. Pieter en Ramona, Tessa, Joël en Niels Riaan en Angela, Jochem en Nathan Erik en Samantha, Femke en Niek Louis en Esther, Emma en Lisa Léon en Mathilde Jan, Roan en Mara Saskia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 86