begrijpen dat ut soms hulp kunt gebruiken Ém ARDUIN Behandeling op maat Allévo staat naast u Samen bereik je meer! Wordt u ook vrijwilliger bij Stichting Arduin? Wijkverpleging Kinderwijkzorg IVleer bewegen voor ouderen Dieetadvies Professionele alarmopvolging Hulp bij het huishouden Thuisbegeleiding I Dauw Waarom Fysiotherapie Dauwendaele Kiest u voor onze praktijk, dan kunt u rekenen op gericht onderzoek, deskundige behandeling en begeleiding op maat. Specialisaties Orthopedische manuele therapie Oedeemtherapie Kinderfysiotherapie Geriatriefysiotherapie Hand- en polstherapie Fysiotherapie bij reuma Littekenbehandeling Rugvisie; rug expertise centrum MS netwerk Oefengroepen Medische Fitness ON CO Balance Seniorfit Knie revalidatie na nieuwe knie (TKP) operatie Om u als patiënt optimaal van dienst te kunnen zijn, werken we binnen de praktijk intensief samen. Fysiotherapie Dauwendaele Roozenburglaan 16 4337 JH Middelburg 0118-6130 72 info@fysiodauwendaele.nl www.fysiodauwendaele.nl voor mensen door mensen Kwaliteit van Bestaan is voor elk mens belangrijk, ledereen is gelijkwaardig en verdient dezelfde kansen. Ook mensen met een verstandelijke beperking. Ook zij willen regie hebben op hun eigen leven en hun eigen keuzes maken over wonen, werken en vrije tijd. Zo gewoon mogelijk en met bijzondere ondersteuning als het moet: Bijzonder gewoon dus. Onze visie ledereen doet mee betekent dat mensen met een verstandelijke beperking als vanzelfsprekend deelnemen aan de samenleving. Daar waar nodig worden zij ondersteund door medewerkers van Stichting Arduin. De samenleving is gevarieerd en daarom ook het aanbod van Arduin. In totaal heeft Arduin op dit moment 180 woonlocaties en 40 werk- en leerbedrijven en dagbestedingslocaties. Vrijwillige chauffeurs gezocht Bent u sociaal, betrokken, geduldig en in het bezit van een gezonde dosis humor? Wij zoeken voor onze cliënten vrijwillige chauffeurs die hen 's morgens met een taxibusje thuis ophalen, naar hun werk brengen en aan het einde van de dag weer thuis afzetten. Contact: Op www.arduin.nl/vrijwilligers vindt u meer informatie en de volledige vacature. Voor vragen kunt u ons mailen naar vrijwilligers@arduin.nl "Een vrijwilliger die bij je op bezoek komt. Iemand die met je gaat zwemmen of fietsen. Iemand die een kopje koffie drinkt met je in de stad. Met hele kleine dingen kun je iemand anden zo blij makeni'L^^^^m ZORG- EN DIENSTVERLENING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59