Gors^ Werken aan toekomst me hersenletsel DICHTBIJ MENSEN Gastvrij en ondernemend Ter Weel ZORGSTROOM Wij zijn op zoek naar ondernemende verzorgenden. www.terweel.nl zorgstroom.nl Kijk op www.zorgstroom.nl voor meer informatie Meer weten? Zelfstandig wonen en leven met zorg en ondersteuning dichtbij. Met ruimte voor eigen initiatief en creativiteit. Waar u ook woont op Walcheren, Zorgstroom is altijd in de buurt. 24 uur per dag bereikbaar, zeven dagen per week. Met wijkteams, zorg- en verpleegcentra, zorghotels en hospices. Ook voor maaltijden en dieetadvies kunt u bij ons terecht. Zorgstroom ondersteunt naast de zorgvrager ook de mantelzorger, met advies op maat. Dichtbij mensen is dus dichtbij u! T 0118 - 68 40 00 E info@zorgstroom.nl Kijk voor meer informatie op gors.nl/nah of neem direct contact op via (0113) 273 333 of clientenbureau@gors.nl. mensgerichte ondersteuning Voor mensen met (niet-aangeboren) hersenletsel bieden we behandeling, thuisbegeleiding, dagbesteding, arbeidsre-integratie en woonbegeleiding. Ons doel is mensen helpen om grip op zichzelf en hun situatie te krijgen en te werken aan de toekomst. Behandeling kan bijvoorbeeld bestaan uitwerken aan lichamelijk herstel en spraak- en geheugentraining. Begeleiding bij wonen en bij het vinden van werk is bij ons altijd maatwerk, ZORGGROEP B8EAN SAILING iXKTC U staat, als cliënt, echt centraal in onze woonzorg centra! Onze professionele medewerkers en vrijwilligers zetten zich elke dag met passie en plezier in om u de aandacht en warmte te geven die u verdient. We houden rekening met uw normen, waarden, opvattingen en gevoelens. Zo geeft u zelf aan wat u wilt en wat wij voor u kunnen doen. Voor de een betekent dat verblijven in een van onze woonzorgcentra, voor de ander zijn dat vooralsnog diensten die worden afgenomen. Alles kan bij ons. U bepaalt dat zelf. Professionele zorg zoals u het wilt: O Verpleeghuiszorg (kleinschalig) O Verzorgingshuiszorg O Tijdelijk verblijf O Verzorgd wonen O Zorg Thuis O Maaltijd Thuis O Restaurant O Paramedisch Centrum O Seniorenfitness Bekijk de vacatures op onze website. Goes - Hansweert - Kruiningen - Krabbendijke - Rilland - Yerseke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55