Kiran de gevierde man bij Terneuzen 15 Doelpuntenfestijn in vierde klasse A Hontenisse is RIA W. met liefst 9-0 de baas. Ook Steen scoort er lustig op los. De ploeg produceert acht treffers tegen Breskens. Het regende gisteren doelpunten in de vier de klasse A: 40 stuks in zes duels. Uitschieter was Luctor'88 dat er tegen hekken sluiter Corn Boys een dozijn pro duceerde (12-0), keurig verdeeld over beide helften. Koploper Hon tenisse leek wat achter te blijven met een 1-0-ruststand in de thuis wedstrijd tegen RIA W., maar voegde er in het tweede bedrijf nog acht doelpunten aan toe: 9-0. Steen was met 1-8 duidelijk te sterk in Biervliet. Luctor'88-Corn Boys 12-0: Tij dens de rust, bij een 6-o-stand, gaf Mick Vujovic Luctor'88 twee opdrachten mee voor de tweede helft: „Zelf de nul houden en de tien doelpunten halen." Hij kreeg zijn zin, want een goed voetballen de thuisploeg stopte pas bij een 12-0-eindstand. Rutger van Ros- sum voegde vier treffers toe aan zijn seizoentotaal, Stefan Boon man drie en Barry Olierhoek twee. Ruben de Jonge, Joeri Si- monse en Arno de Jong maakten het dozijn vol. Biervliet-Steen 1-8: De thuisploeg begon erg ongelukkig toen Jannes Steijn al binnen een halve minuut zijn knie verdraaide en vervangen moest worden. Kenneth Triest opende kort hierna de score (0-1), waarna Meivin Puijenbroek zijn ei gen doelman passeerde: 0-2. Na de tweede treffer van Triest (0-3), scoorde Morgan Goelzer tegen (1-3), maar nog voor rust liep Steen uit naar r-5 door opnieuw Kenneth Triest en Chris Zegers. De tweede helft bracht het arme Biervliet twee tegentreffers, van Nicolas Brems en Arno Thuy, maar ook opnieuw een eigen doel punt. Nu van Davey Vermeire: 1-8. Breskens-Schoondijke 5-0: Een ruime zege voor de thuisploeg, die geen moment in de proble men kwam in deze derby. Na twintig minuten opende Jan van den Broecke de score (1-0), waar na Soufian Dooms op aangeven van Veron Schram de marge ver dubbelde: 2-0. Na de tweede tref fer van Jan van den Broecke (3-0), speelde Breskens de wedstrijd sim pel uit. Johnny de Jaeger en Tim van Hasselt zorgden in het laatste kwartier voor de 5-0-eindstand. Clinge-Patrijzen 1-0: De thuis ploeg had volgens trainer Mario Vermeirssen iets recht te zetten na de nederlaag van vorige week in Sluiskil. Vooraf leek dit geen eenvoudige opgave te worden, om dat topscorer Thomas Leegwater ontbrak. Clinge speelde echter met veel inzet en toonde zich sterk in de persoonlijke duels. Hal verwege de tweede helft leverde dit de enige treffer van de wed strijd op, van Robin Heije. IJzendijke-Sluiskil 4-0: Na een saaie eerste helft leek dit wed strijdbeeld zich ook na de pauze voort te zetten. In de 67e minuut opende Job Wiersum echter in de ze gelijkopgaande wedstrijd de score voor IJzendijke (1-0), waarna het hard ging. Lodewijk van Keeken, die volgens eigen zeggen niet echt lekker in de wedstrijd zat, bepaalde hierna met een on vervalste hattrick de eindstand op 4-0. „Blij dat we nu wel de nul wisten te houden", was het droge commentaar na afloop, daarbij ver wijzend naar de spectaculaire wedstrijd van vorige week tegen Hontenisse. Hontenisse-RIA W. 9-0: Voor rust was de thuisploeg soms slordig in de afwerking, maar leek ook RIA-doelman Mike Danschutter bijna niet te passeren. Dit lukte al leen Kris van Meele na een half uur met een van richting veran derd schot: 1-0 halverwege. Hoe anders was het beeld in de tweede helft toen de koploper acht keer doel trof. Kris van Meele bracht zijn dagtotaal op drie doelpunten, evenveel als Maxim de Clippelaar. De andere treffers kwamen van Tom Rijk (strafschop), Pim van Jo- le en Jordy Maerevoet. Terneuzen-lnternos 5-0: De thuis ploeg had vanaf de eerste minu ten weinig te vrezen van Internos, dat maar een zwakke indruk na liet en slechts zelden voor gevaar kon zorgen. Nadat Can Kiran en Jarno Waebeke al dicht bij de ope ningstreffer waren geweest, was het in de 38e minuut Kiran die met een van richting veranderd schot alsnog de score opende. Na de hervatting was de thuisclub heer en meester. Mare Verwei liet eerst de kans op 2-0 nog liggen, maar daarna was het Jarno Waebeke die met een fraaie lob wel scoorde. In het restant van het duel was het vooral Kiran die de aandacht op zich vestigde. De aanvaller scoorde tussen de 58e en 67e mi nuut drie keer. Nadat hij eerst bij de tweede paal raak had gekopt (3-0), verzilverde hij nog twee voorzetten op maat. Hoeven-Philippine 2-2: In de eer ste helft had Hoeven een veldover- wicht, na de rust was Philippine de meest aanvallende ploeg. Via Jim Fransen kwam Hoeven al na dertien minuten spelen op 1-0 en op slag van rust werd het ook nog eens 2-0 door een doelpunt van Jens Wierx. De 2-0-achterstand kon Philippine echter niet van de wijs brengen. In de 63e minuut blies Maarten van Hecke het duel nieuw leven door uit een vrije trap voor 2-1 te zorgen. Hoeven moest daarna steeds verder terug. Zeven minuten voor tijd werd Phi lippine beloond voor de veer kracht van de tweede helft. Het was invaller Koen van Leeuwen die uit een corner gelijkmaakte. HVV'24-Victoria'03 0-0: Het was een duel met veel strijd, maar wei nig doelkansen. HW'24 had mis schien wel het beste van het spel, maar veel gevaar leverde dat niet op. „We hebben heel degelijk ge speeld", vond trainer Pieter Onge- nae. „Maar helaas viel het dubbel tje niet onze kant op." Het dichtst bij een doelpunt was Omer Ben- kourdel nog, maar de jonge aanval ler kwam in de eerste helft in een een-tegen-een-duel niet voorbij de keeper van Victoria. Na de her vatting was de wedstrijd eerder spannend dan goed. HVV'24 zakte steeds verder weg en Victoria'03 had de macht niet om de wed strijd naar zich toe te trekken. Het bleef dus 0-0. maandag 7 november 2016 Corn Boys slikt er twaalf jos van Belzen Vlissingen Doelpuntenmaker Job Wiersum (links) was probeert een aanval van Sluiskil (rood shirt) onschadelijk te maken. IJzendijke won het duel uiteindelijk met ruime cijfers: 4-0. foto peter nicolai In de derde klasse A van het zon dagvoetbal boekte Terneuzen gisteren zijn derde zege op rij. In ternos werd met 5-0 verslagen. Can Kiran scoorde vier keer. Voor zowel HVV'24 als Philippi ne was er een gelijkspel. Philippi ne kwam uit tegen Hoeven van 2-0 terug tot 2-2. HVV'24 speel de op eigen veld doelpuntloos gelijk tegen Victoria'03. Eddy van der Hooft Terneuzen Met vier treffers had aanvaller Can Kiran een enorm aandel in de 5-0-zege van Terneuzen te gen Internos.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 121