kosten Huawei P9 Lite hollands nieuwe. Halina Reijn Stille makelaar blijkt seriemoordenaar Voor wie niet voor onverwacht hoge wil komen te staan. 13 GEEN TOESTEL NODIG? Ik wist niet dat alcohol zo belangrijk voor me geworden was 1000 MB/MIN/SMS TOTAAL P/MND BUNDELVERDUBBELAAR: hollandsnieuwe.nl/pzc Sim Only 1000 slechts 10,- p/mnd! De gezondheidsgekte die onder jong en oud om zich heen grijpt, heeft mij ook in haar tenta kels. Ik probeer met man en macht een onpersoonlijker lijf te creëren. Alle zachtheid, uitstul- pinkjes en deukjes ervaar ik als kwetsbaar, intiem, mooi, maar van mezelf. Nu ik ouder word, ben ik bewuster en vind ik het opeens veel minder vanzelfspre kend om mijn lichaam in te zet ten voor mijn beroep. je door een leuke hoek te kiezen of met flatterend licht een hoop verzachten. Op het toneel zijn die voordelen er niet. Toen ik een paar maanden geleden mijn Britse trainer Sefton voor het eerst ontmoette zei ik: „Ik wil een onpersoonlijk lichaam. Een harnas, een maliënkolder, alsof ik iemand ben die ten strijde trekt, een vechter. Een laagje tus sen mij, de kijker, tussen mij en mijn tegenspeler, dat maakt het minder gênant. Ik wil een pakje aan van huid en spieren." Hij keek daar niet gek van op. Hij heeft jaren bij het Nationaal Ballet gedanst en kent zijn pap penheimers. Consequentie: twee keer per week jaagt hij mij door een hel. Hoe onpersoonlijk wil ik het eigenlijk hebben, vraag ik me af, terwijl ik met gespreide benen een bizar gewicht met mijn heupen omhoog poog te du wen? En moet ik als actrice niet juist een rolmodel zijn, mijn im perfecties omarmen en zo? In hoeverre ben ik ook een product van de Instagram-tijdgeest en wil ik, zonder het te weten, ei genlijk Kim Kardashian zijn? Als ik 's avonds in het theater sta, merk ik dat ik na een woede uitbarsting, een snelle omkle ding en een huppelsequentie door het decor, voor het eerst niet buiten adem ben. Als ik Sef ton weer zie, doe ik mijn beklag. „Ik kon niet breken, terwijl ik al negen jaar huil op dat moment, maar ik was niet buiten adem, dus kwamen de tranen niet." Sef ton moet alleen maar lachen en wijst op een intimiderend appa raat dat ik op moet tillen. „Over een maand moet ik naar Londen voor de poster en een korte pro motiefilm", zeg ik even later. „Moet ik nog iets in mijn dieet aanpassen?" „Just cut out the alcohol." Ik stort meteen ter aarde. Sinds ik op mijn 35ste de fles heb ont dekt, is ze mijn trouwe vriend ge worden. Cava, prosecco, cham pagne: hoe handig is een vloei stof waarvan een slokje na een voorstelling al je adrenaline met een doet wegzakken? Hoe heer lijk, een middel dat de scherpe randjes van je verdriet doet ver dwijnen? Als Sefton mij streng toe spreekt 'I mean it, no more bub bles until the shoot', raak ik tot mijn eigen verbazing lichtelijk in paniek. Helemaal geen drank je meer, geen beloning na een paar dagen noeste arbeid? Ik wist niet dat alcohol zo belangrijk voor me geworden was. Ik high-five Sefton en verlaat met opgeheven hoofd de gym. „Ik ben een gladiator in wor ding, ik kan alles aan!" prent ik mezelf in, en bel mijn vriendin nen dat we diezelfde avond een afscheidsfeest voor de fles moe ten houden. „Ik kan helaas niet meer drinken. Alcohol maakt al les te persoonlijk." De inmiddels van seriemoord ver dachte Kohlhepp (45) heeft giste ren rechercheurs over zijn 38 hec tare metende grondstuk in South Carolina rondgeleid. Dit om te wij zen waar hij de resten van nog meer slachtoffers heeft begraven. Twee dagen nadat de Ameri kaanse Kala Brown (30) van haar ontvoerder Kohlhepp kon worden gered, wordt steeds duidelijker dat deze ogenschijnlijk mensen schuwe makelaar veel meer misda den op zijn geweten heeft. Kohl hepp, die al veertien jaar gevange nisstraf had uitgezeten omdat hij als 15-jarige een meisje onder be dreiging van een pistool had verkracht, heeft te genover de politie in middels zeven moor den opgebiecht. De zaak ging van kwaad tot erger na de ontdekking van de sinds twee maanden vermiste Brown. Ze zat 'als een hond' met een ket ting om haar nek vastgeketend in een metalen container op het erf van Kohlhepp. Haar vriend Char les Carver (32) was door Kohlhepp voor haar ogen doodgeschoten en werd later op het erf begraven. De laatste signalen van de mobieltjes van Carver en Brown werden ge traceerd naar het terrein van de moordenaar en zo kwam men Kohlhepp op het spoor. Volgens een politie woordvoerder van Spartanburg County, zou Kohlhepp dertien jaar geleden al vier mensen hebben doodge schoten bij een motorga rage. Aanvankelijk werd ge dacht dat het hier om een afreke ning ging door een Mexicaanse drugsbende. Het mysterie leek on oplosbaar tot Todd ging praten en details gaf die alleen de dader kon weten. Vervolgens bekende hij dat er nog twee andere slachtoffers op zijn erf waren begraven. In oranje overall en met handboeien om wees hij de plekken. De lokale politie vreest dat er nog meer lichamen op het terrein zullen worden aangetroffen. Vol gens zijn buren was Kohlhepp een zwijgzame man die zich voor bereidde op het einde der tijden maar die verder nooit bedreigend was overgekomen. De moordenaar wilde kennelijk geen pottenkijkers hebben op zijn terrein, dat volhing met surveillan cecamera's. Ook had hij daar een groot aantal berenklemmen uitge zet. maandag 7 november 2016 NU VERDER IN PRIJS VERLAAGD! 2000 MB/MIN/SMS voor slechts 5,- extra Bubbels Als je op een filmset staat, kun De ogenschijnlijk mensenschu we makelaar Todd Kohlhepp blijkt een monster en heeft nog veel meer misdaden op zijn ge weten. Bob van Huët Rotterdam/Spartanburg De politie onderzoekt het huis van seriemoordenaar Todd Kohlhepp. Hij heeft inmiddels zeven moorden opgebiecht, fotoap Voor wie niet voor onverwacht hoge kosten wil komen te staan is er hollandsnieuwe. Want bij ons kun je altijd en overal online je verbruik inzien. En is je tegoed op dan bepaal je zelf of je tegoed wil bijkopen. Kies ook voor 100% controle met bijvoorbeeld de Huawei P9 Lite. Nu i.c.m. 1000 MB/MIN/SMS voor maar 17,- per maand. Voor je toestel t.w.v. 299,- betaal je bij ons gedurende je abonnement slechts 168,-. En voor slechts 5,- per maand extra verdubbel jij je bundel naar 2000 MB/MIN/SMS. Per maand €17,- waarvan €10,- abonnement en €7,- toestel. Toestel bijbetaling €0,- eenmalig. Totale toestelprijs €168,-. Prijs excl. eenmalige kosten ter hoogte van €30,-. Looptijd 24 maanden. Deze actie is geldig tot en met 27 november 2016.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 103